Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romkawe

Mleko ZABIJA??!!

Polecane posty

Gość saaabinaaaa
Jedzą trwe... która nie rośnie w miejscach gdzie jest powietrze zanieczyszczone... Prawdziwa Polska wieś... I karma specjalna... Z moim bratem całe dzieciństwo pilismy i nie wiedzielis my co to choroby... Ale napewno mleko z kartonu juz nie bedzie takie zdrowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Powiem tyle... napewno mleko które pochodzi od faszerowanych jakimis świństwami krów szkodzi!! Tak samo owoce.. mięso... warzywa... do wszystkiego wciskają trucizne :/ Dlatego najlepiej kupować u zaufanych sprzedawców... najlepiej jak ktoś ma sam albo zna kogoś kto ma 100 % naturalne... Wtedy wszystkie jest zdrowe :) i nie szkodzi... bo nie szkodzi mleko tylko to co w dzisiejszych czasach wciskają do niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
jest jeszcze jedna przykra sprawa, mleko daje krowa, ktora ma cielaczka,jak wiadomo to mleko jest przeznaczone dla niego, znajduje sie w nim duzo hormonow (krowie w ciazy rowniez sie zmieniaja hormony tak jak kobietom), dlatego mleka nie powinny pic zwlaszcza dorosle kobiety, poniewaz faszeruja sie krowimi hormonami, przez to u kobiet tworza sie np miesniaki macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
saaabinaaaa nie wazne czy mleko jest od zaufanego sprzedawcy czy nie, czy to melko pije kot czy czlowiek, ono szkodzi, kwestia tego czy jest mniej lub bardzej zanieczyszczone to juz chyba jest najmniejszy problem z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja akurat bez mleka żyć mogę :) Pijam/jadam pzretwory mleczne typu jogurty/kefiry,ale rzadko . Uważam,że mleko krowie jest przeznaczone dla cieląt...mamy dećko inny system trawienny niż one ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
No nie wiem... ale jesli jest tak strasznie niezdrowe to co jest zdrowe????????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-nka
Odkąd przestałam pić mleko nie mam chorób kobiecych, angin i zapalenia oskrzeli - przedtem ciągle mi coś dolegało. Taka jest moja prawda na temat mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina...ludzie NIE TRAWIĄ mleka krowiego i już. Jogurty i kefiry są "nadtrawione" ,dlatego mozeny je spożywać. Zdrowe....hmmm...warzywa i owoce bez nawozów?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
saaabinaaaa mieso, ryby, pieczone i gotowane warzywa i owoce, kasze, ryz, roznego rodzaju ziarna. Jak sie raz na jakis czas zje cos mlecznego mysle ze to nie bedzie koneic swiata. W chinach pija tylko raz na jakis czas mleko aby sie przeczyscic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Ja lubie mleko... Pije je od dzieciństwa... wogóle lubie mleczne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
saaabinaaaa a to pij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Nie czuje aby mi szkodziło mleko... Mysle własnie ze dobrze wpływa... to jakie są "niby" złe objawy picia mleka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina..osteoporoza w wieku 30 lat ( zamiast 60 )...i nie pisze sie "dawają' tylko 'dają"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Chce Ci się tak zwracać uwagę na błędy innych?? To już choroba... Te objawy mi jakoś nie pasują... Nie znam osoby, która lubi mleko pije dużo i długo i ma jakieś związane z tym problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata----
wiem ze to co napisze nie jest mile i przyjemne, ale niezdrowym objawem picia mleka jest sluz w kale i moczu ( w kale widac golym okiem,a aby sprawdzic czy jest w moczu trzeba zrobic badania), pozatym duze alergie, czeste zaplenia pluc, odkrztuszanie wydzieliny, problemy ze stawami, koscmi , choroby kobiece pojawiajce sie troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
A znacie kogoś kogo mleko zniszczyło jak piszecie?? Macie jakieś dowody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z serami
A co z serami żółtymi, jogurtami??? Tak samo niezdrowe jak mleko, skoro z niego powstają, czy to inna sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-nka
saaabinaaaa Moja mama zmarła przedwcześnie w wieku 60 lat, mieliśmy własną krowę i mleko oraz biały ser królował w kuchni codziennie. Mama ciągle chorowała na oskrzela i płuca, miała egzemę na skórze, 6 lat przed śmiercią nabawiła się nadczynności tarczycy - teraz wiem, że przyczyną jej chorób było m. innymi picie mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina...pija długo mleko ludzie na wsi9 bo to tanio jest )...ktorzy nigdy do lekarza nie chodzą... zrozum...MLEKO KROWIE JEST DLA CIELAT....czy cielęta po odchowaniu jak nie pójda na rzeź piją mleko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z serami...przetwory mleczne są "nadtrawione" i "rozbite" na kłądniki pierwsze....nie są zdowsze ale lżej strawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zjadam literki....ale chyba wiesz o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
Hmmm... naprawde dziwne... i dopiero teraz takie głośne się ta sprawa robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ddzieki za odzew szkoda wlasnie ze wczesniej o tym mowy nie bylo :/ czy ktos wie czy mleko sojowe ma odpowiedni poziom fosforu, czy wapn z niego jest dobrze przyswajany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalissta
Moja mama piła mleko całe życie, codziennie. Miała wrzody na dwunastnicy i żoładku (którego część musieli jej usunąć), chore bolesne jelita, musiała być ciagle na diecie, wreszcie zawał w wieku 60-ciu lat, mimo ze nie paliła , nie piła i niby zdrowo sie odzywiała. Moja sąsiadka jest mlekomanką, chłop dowozi jej co dzień świeże mleko ze wsi.Od lat choruje na wszystkie stawy. Właściwie nieustannie chodziła w gorsecie ortopedycznym. Obecnie porusza się z wielkim trudem przy "balkoniku". Ma wprawdzie 80 lat, ale starszy od niej o 7 lat brat jest przy niej jak młodzieniaszek. Ja nie piłam mleka od dzieciństwa. Napadło mnie na stare lata i zaczęłam dbać o zdową dietę. Codziennie pojadałam płatki owsiane na mleku. Po tygodniu z trudem zwlekałam sie z łóżka. Brat kazał mi odstawić mleko. I wszystko przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sabina to chyba bardzo
młoda dziewczyna ....nie wie co ja czeka w zyciu ... a juz boje sie myślec co bedzie jak zajdzie w ciążę!!!!!!:O Nie dość ze sama wlewać będzie w siebie wiadra mleka to pewnie wlewac będzie w swoje niemowle bo OD SWOJEJ KRÓWKI.... A czy widziałas kiedyś Sabinooo aby krowa kiła kobiece mleko??????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picie mleka to PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfiriyui
chodzi o to że MLEKO kupne zabija, przede wszystkim ważne jest to czym karmi się krowy bo te np prosto od krówki którą sie karmi zdrowo no to pewne że mleczko takie nikomu nie zaszkodzi teraz praktycznie wszystko jest szkodliwe a najlepsze jest to co sami "wyprodukujemy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowie mleko dla cielaka
a kobiece dla niemowląt !!!!!!!!!! koniec i kropka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaabinaaaa
lepiej jakbym wlewała alkohol????? hehe Inteligencje to Ty masz zerową... W dzisiejszych czasach to zdaniem profesorków wszystko jest szkodliwe hehehe niewiadomo co jęść i pić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-nka
sabina - pij mleko ale nie rób tego codziennie, może w tym co piszą naukowcy jest trochę prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×