Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

ja ponoć młodo wygladam nikt mi nie wierzy ze mam 28 :D daja mi 23 24 :D więc róznicy miedzy nami nie widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tam w małopolsce taki świeży narybek się nabywa?? hoho! jak bym wiedziała to bym nie brała tego swojego mięcha (moje z wielkopolski przytaszczyłam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze w przyszły piatek bede miec 11 dc a wiec dni płodne a tu od do piatku nie wolno seksu bo te badania maż ma mam nadzije ze nie bede miec wczesniej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- u nas bylo tak samo, badanie przypadalo na 11 dc i powiedzialam - oj nie, armia nie znajdzie sie w sloiczku :D ale neistety nie udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dopiero 1 raz mam tak krotki cykl jak 29 bo wczesniej duzo ponad 30 a nawet 40 wiec owulacja o ile była to ok 23 dc teraz mam nadzieje ze jak bedzie to po 11dc w piatek usg to bedize widac i jakby co to do dzieła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wróciłam ze szkolenia i naczytałam się tu nowości, az miło. Anaona, Ziółko, przykro mi :( Kalpku, trzymam kciuki za maluszka-musi byc dzielny i silny teraz-my tu poczarujemy, żeby mały przetrwał najgorsze. Potem sobie ze wszystkim w zyciu poradzi. Witam Nowe Dziewczynki-fajnie, ze zaszłyście tu do nas. Na prawde jest fajnie, wesoło i optymistycznie :D Mam cudno wiadomość-moja koleżanka jest w drugim miesiącu ciąży po 15 latach walki. Zaszła naturalnie. Przez lata brała hormony, które wyregulowały jej wszystko i teraz mamy skutek :) Anaona, moja @ przyszłą dzisiaj. Bałam się jej bardzo, bo przy sterydach nie moge brać przeciwbólowych, ale mój Chińczyk wczoraj powkuwał mi igły w brzuch i dziś po raz pierwszy od 11 lat nie wzięłam na @ nic przeciwbólowego :D Boże kochany, jaka jestem szczęśliwa. Tym bardziej, ze zawsze brałam ibuprom, a on bardzo sołabia nerki, o które musze teraz dbac szczególnie. Jak wiecie, w tym cyklu cieszę się poierwszy raz od 2 lat, ze @ przyszła :D Od niedzieli powinnam brac Clostybegyt, ale się wstrzymam-dopuki nie dojde do siebie odstawiam wszystkie hormony. Mój ginek mnie wyklnie, ale trudno... zmienię lekarza najwyżej. Teraz nerka ważniejsza. Jeśli Morven mnie czyta: mam dobra wiadomość-znalazłam wydawce swojej książki :D Morven, a jak u Ciebie? Dzieciaczki, ciesze się, że macie dobre humory, że nie dajecie się zmorze smutku. Tak trzymać, a się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lulu! brakowało Ciebie! jak tam szkolenie... a Ty zaraz wpadniesz pewnie w ostry wir pracy w szkole cio?? ... a ja powiem Ci, że mam swój wir dzięki takim jak Ty ;) pracuję bowiem \"dla nauczycieli\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ile stronek nastukały dziewczynki w tak krótkim czasie. Super :) Tulipanek trzymam za Twoje staranka. Lulu no to cieszę się bardzo Twoją @. Gratuluje :) Jak widać znowu idziemy równym tempem. Ja po raz pierwszy od 2 lat miałam taki długi cykl. To były piękne dni pełne nadziei, ale dzisiaj się skończyły. Ale nie płaczę. Wyjątkowo dzielnie to zniosłam :) Ja jako dziecko też bardzo chciałam zostać nauczycielką (chyba po mamie), ale jak jechałam do szkoły złożyć papiery to w ostatniej chwili wpisałam EKONOMIA zamiast PEDAGOGIKA...:D czasem zastanawiam się czy słusznie, ale tego już się nie dowiem... zuziu pytałaś czy mierze tempkę. Mierzę jak nie zapomnę i ostatnio miałam idealnie 36,6 albo mniej... a wiem, że w dniu spodziewanej @, jeśli jest ciąża to tempka jest podwyższona, więc myślałam, że termometr mi się zepsuł, ale jednak działa :/ Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziólko, czyli \"zawirował nam świat jak płatki sniegu na dworze\"???? Ja już w wirze. szkolenie-błazenada. Wniosek: nie wazne co mówisz, ważne jak-czyli nauka kłamstwa :) A w szkole już od dziś siedzimy po 4 godz. i pracujemy-aktualnie nad kalendarzem. Przypadł mi niewątpliwy zaszczyt pisanie tego kalendarza w domu w tabelach na komputerze, więc popracowałam sobie troche dłużej niż reszta. Oko mi teraz migrena wypycha. Chinczyk coś mi w bił w to oko, więc jest lepiej, ale całkiem nie przeszło :) Ide się kąpac i lulu, bo jutro znowu jakieś szkolenie z motywowania ucznia. Ale tak szczerze, to juz zatęskniłam za tymi swoimi dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaona, dobrze zrobiłaś. nauczyciele to zawód najszybciej wypalający się :) Pracujemy zbyt szybko, zbyt emocjonalnie i za bardzo oddajemy siebie. Nie wiem, jak długop dam rade ciągnąć na takich obrotach. Mam nadzieję, ze za rok/dwa bedę już miała etat na uczelni i troche wyluzuję, bo z dziećmi się nie da. na dodatek okazało sie, że nie mam 16 godz. jak dotychczas plus popołudniowe zajęcia, ale 24 plus 6 popołudniowych. Do tego rady pedag, co miesiąc, spotkanie z rodzicami co miesiąc i dzien otwarty co miesiąc-tym sposobem bez sprawdzania kartkówek i przytgotowania lekcji pracuje 40 godz. tygodniowo w szkole - blleeeee! jak długo tak się da? niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwróciłam uwage, że pytałyście, kto skąd jest, ile ma lat itd. Może zróbmy sobie tabelkę? Ja zacznę: nick-miejscowość-wiek-lata/miesiące staran; LULU2008-Warszawa-30 lat- ok.2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu wierzę ze jest ciężko. Mam w mamę i brata w tym fachu i też narzekają :D Brat w Wawie uczy wf-u, może z Toba pracuje? hihi Ale ja też narzekam na swoją pracę. Po prostu... Człowiek to taki gatunek że chyba jest stworzony do narzekania hihihi :D Jeśli o mnie chodzi to wiek 25 - staranka od 01.01.2007, czyli będzie jakieś 20 miesiecy, a dla mnie cała wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu- bardzo sie ciesze ze q przyszla :) super- teraz sie podlecz a potem starania pelna para :) ale super ze nie mosialas brac tabl. przeciwbolowych na @ ja przy ostatniej @ mialam takie bole (i prosze sie tu nie smiac) NOG ze myslalam ze mi je wyrwie (wszyscy sie dziwia ze mnie nogi bola a nie brzuch- ale gin mowi ze i tak kobiety maja- choc jest to bardzo rzadko i mosialam zarzyc ibuprom - w sumie to moze 2 razy do roku mam takie bole ale staram sie jak najdluzej wytrzymac bez tabletek ja kiedys tez marzylam aby byc nauczycielem ale czy starsza bylam tym bardziej mi sie odechciewalo :D jestem kreslarzem budowlanym- bardzo lubie swoja pracee ziolko- czym dokladnie sie zajmujesz???? anaona- zadziwiajace te te termometry nie cha sie popsuc :D moj tez tak ma :D :D ja jestem w 2 fazie i mma 36,9- 37,1 a jak spadnie to @ murowana ale tym razem nie spadnie :D - buhahhahaha buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........WIEK.........MIEJSCOWOSC...........STARANIA lulu2008......30..............Warszawa........... ..ok.2 lat. anaona.......25...........???????????????..............20-miesiecy zuzia23......23..............Niemcy.................14 miesiecy ziółko_80 tulipanek....28 ANGELA82 4mala MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1 cofnelam 10stron i wpisalam wszystkich udzielajacych sie- jesli kogos ominelam, sorki no i zapraszamy do uzupelniania tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:-) Jest już któraś?? uzupełniam tabelke :D NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOSC...........STARANIA lulu2008..........30..............Warszawa........... ..ok.2 lat. anaona...........25...........???????????????..............2 0-miesiecy zuzia23..........23..............Niemcy.................14 miesiecy ziółko_80 tulipanek........28..............Małopolska...............7 miesięcy ANGELA82 4mala MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ciekawy pomysł z tabelką. Uzupełniam swoje braki :) NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOSC...........STAR ANIA lulu2008..........30..............Warszawa.............ok.2 lat. anaona...........25..............Lubelskie...............20-miesiecy zuzia23...........23..............Niemcy................. 14 miesiecy ziółko_80 tulipanek..........28..............Małopolska...............7 miesięcy ANGELA82 4mala MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- jest wczensie rano- wybaczam Ci te skuche :D no jak sie nam tabelka powieksza- fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dziś ledwo sie zwlekłam z łóżka..tak dobrze mi sie spało ale dziś sie wyspie bo weekend! jupiiiiiiiiiiiiiiii :-) kurcze nie zaczełam jeszcze mierzyc tej tempki bo nie moge znalesc termometra a nie mialam za bardzo czasu go szukac bo mamy mały remoncik w domu zastanawiam sie nad kupnem tych testow owulacyjnych , w sumie nie majątek więc chyba zamówie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek- ja przez neta zamowilam sobie 10sztuk + dwa ciazowe i powiem Ci ze wcale nie za duzo bo powiedzmy w pierwszym cylku wykozystalam 4 w nastepnym 3 a teraz juz dosc szybko potrafilam okreslic owulke po temp. i sluzie i tylko dwa zrobilam :) a testy ciazowe jak leza tak leza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony mozna by powiedziec ze nie sa Ci one potrzebne bo gin bedzie obserwowal jajeczka ale z drugiej bedziesz wiedziala co sie dzieje bo np. moj gin kazal mi 11dc przyjsc na monitoring a owulacje mialam wczesniej- 9-10dc takze niewiem, sama mosisz zadecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×