Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

tulipanek, na prolaktynkę 28 ginek Ci przepisał 1/2 bromku na wieczór? ja tak biorę właśnie... badałaś jej poziom podczas brania bromku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia23 czemu bez humoru? ziółko- tak- mój wynik to 28 przy normie do 25 i biore 1/2 tabletki na noc ja biore dopiero 19 dzień i nie badałam prolaktyny czy spadła po nim mam to zrobic w polowie września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podpowiedzcie: brała luteinę i miałam zaprzestac jeśli dostanę @. Niby dostałam choć to raczej dziwne plemienia, którego dziś nie widac i nie wim czy mam juz odstawić i czekać jak się zacznie normalnie czy nadal brać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Zuziu jaką masz pogodę u siebie bo zawsze można to zrzucić na nią lub poprostu, że " nie lubisz poniedziłków" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś trochę głowa boli i postanowilam zrzucic parę kilo bo normalnie nie zapinam si ejuz w moje ulubione dżinsy-i ogolnie żle sie z tym czuje przytyłam jakies 5kg a jak na moj wzrost to sporo i od razu widac brzuch mam jak w ciązy niw wiem czy to nie czasami od tych podwyzszonych wyników -tak cos wyczytalam Jutro mam wizyte u dermatologa-mam nadizeje ze mi cos przepisze na ten wysoki testosteron i znikna wreszcie te pryszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- kolezanka wytlumaczyla mi moje wyniki tarczycy ktore odebrala w czwartek i nie podoba mi sie to wszystko musze dostac @ !!! musze- nie chce teraz byc w ciazy z tak zlymi wynikami :( kurde, nigdy bym nie przypuszczala ze moje hormony beda takie do bani - a jednak chce sie najpierw podleczyc bo przy tych wynikach ciaza nie ma zbyt wiele szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek, wiem cos o nowych kilogramach :), ja jak zaczełam brać Clo to w pierwszych trzech miesiacach przytalam 3-4 kg. Jak powiedziałam o tym mojemu gin. to mnie zlekceważył i tylko skomentował, ze "wreszcie nie mam nie dowagi i czy nie wiem że ciało z wiekiem się zmienia?"- poczucie humoru! , może ma troche racji ale ja się żle czułam z ta zmian bo musiałam zrobić remament w szafi. Teraz juz mi zostało się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia, to przez te tarczycowe hormony , czy wszystkie są takie złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, dzięki za rade , niestety zbytnio nie mam jak się skontaktować z ginem bo to tak zwykła przychodnia a nie prywatny gabinet, a połaożna bez kolejki nie dopusci mnie do niego :(, ale chyba jeszcze przyjmę, jak @ ma byc to i tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze w czerwcu mialam fajna figure i w takim szybkim czasie przytyłam jedzac tak jak do tej pory czuje sie z tym zle i musze zrzucic jakies 4 kg chociaz bo mam wszystko ciasne i nieładnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zjadlam
tyje sie od hormonoe ktore bierzecie nic nie da zmiana diety i nawet nicniejedzenie bo czlowiek czuje sie tak jak napompowany balon napuchniety i obrzmialy przechodzilam to samo wspolczuje odstawilam hormony waga wrocila do normy od poczatku leczenia niepodlodnosci do odstawienia lekow i pogodzenia sie z sytuacja minelo 10 lat i przybylo 12 kg z ktorymi walcze do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem dziewczynki, że nie zauważyłam zmiany w kilogramach, chociaż może od zawsze po prostu mam ich więcej niż powinnam, ale to w sumie dobrze bo i tak chuderlak jestem, gdyby kilogramów miało być mniej to bym chyba zniknęła ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie przytyłam bo tych tabletkach ktore biore bo biore je dopiero 19 dzień a przytyłam juz jakies 1,5 miesiaca temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z odsiecza przyszedł maż, bo stwierdził, ze poprostu nabieram kobiecych kształtów i wreszcie wyglądam ja filigranowa kobietka a nie dziewczynka z podstwowki- więc zaczełam się z tym oswajać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanek więc może jednak mój gin ma rację, żze z czasem poprostu ciało się zmienia- zmienia nam się metabolizm tak poprostu z racji wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak nagle? i tak szyko? gdzies wyczytalam ze przy wysokim testosteronie i tym PCO ktore niby podejrzewaja u mnie sie tyje (zwłaszcza brzuch ) -tak dziewczyny pisaly gdzies na forum o PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy PCO- to policystyczne jajniki? Jeśli tak , to ja kiedys czytałam, że wtedy kobiety maja problemy z nadwagą i owłośieniem-u mnie tez to podejrzewali- bo teraz to juz nie wim co właściwie jest ale licze, ze ten nowy gin to wyjasni- tylko, ze ja nan prolaktyne ok, nie wiem jak pozostałe hormony bo dopiero bedę robiła wyniki ale nigdy nie miałam problemów z owłosieniem i z kilogramami, bo nawet teraz jak przytyłam nie mam nadwagi, więc to chyba bardzo indywidualne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama nie wiem czy mam to PCO czy nie no u mnie gin poweidzial ze sa nie naczne zmiany mam tylko kilka pecherzykow na jajnikach wysoka prolaktyna wysoki testosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co macie wysoka PRL adalyscie rowniez TSH??? bo ja wychytalam ze jesli jest podwyzszona PRL to jest znakiem dla gina ze hormony tarczycy tez mohga byc do bani, ale nie musza u mnie TSH jest lekko podwyzszone ale mam za duzo przesciwcial i to jest problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie szeszukiwałam info o PCO i tak sprzecznych rzeczy sie naczytałam, że chyba wolę juz nie czytać. Poza tym wiem, że co by nie było Nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja TSH nie robiłam, ale myślę, że powinnam... zrobię na własną rękę tulipanek: jeśli chodzi o pęcherzyki, ja tez mam kilka, ale jeśli masz więcej niż jeden znaczy, że masz PCO, kilka znaczy już klasyczny policystyczny jajnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po hormonach- tz na bromku jak narazie (4miesiace) nie przytylam ale co do zmiany ciala to sie zgodze- niby waga za sama ale cialo juz troszke inne, jakby kg inaczehj porozkladane po ciele- ale jest ok jak sie przeprowadzimy i nie bede w ciazy (MAM TAKA WIELKA NADZIEJE) to biore sie za swoj rowerek stacjonarny i plywanie zeby z brzuszka mi troszke zeszlo ale ogolnie to jest dosc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz sama nie wiem gin poweidzial ze sa to nieznaczne zmiany a badan tarczycy nie mialam i nic mi gin nie mowil o tym zobaczymy w piatek na USG czy jest owulacja no i wyniki meża juz beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja gruba nie jestem ale jestem drobnej kości i kazdy dodatkowy kilogram u mnie widac nosilam rozmiar 36 a teraz 38 najgorszy mam ten brzuch- wygladam jakbym miala koło ratunkowe założone :D ale wysatrczy ze w 1 dizen nie zjem obiadu i kolacji i rano brzuszek mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×