Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STARANIA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy...................4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala..............27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1 zabusia123 Deauville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
kilka moich koleżanek jak zaszło w ciąże twierdziły, że od początku wiedziały, że to się stało wierzycie w to?,że się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, widzę, że kolejna koleżanka się pojawiła-super!!! Ja bardzo chętnie dołączę się do tabelki. 25 lat, Bydgoszcz, 3 cykl starań-no teraz to w sumie już 4 zaczniemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala- chcialabym w to uwierzyc- moze uwierze za kilkanasice dni bo moj maz mowi ze to "teraz"- och, ile ja bym dala zeby tak wlasnie bylo :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeraza mnie jak czytam o tych wszystkich badaniach i tabletkach.Wiekszosc nazw widze pierwszy raz.Z moja ginekolozka to gadalam.Tyle tylko ze powiedzialam jej ze chce dziecko a ona na to ze prosze brac folik.W sumie to nic jej nie mowilam ze cos tam sie nie udaje.Wtedy jeszcze nie wiedzialam ze tak trudno zajsc w ciaze.Ale wiem ze bedzie dobrze! Mam 25 lat i tak naprawde to dopiero 2 cykl staramy sie tak na powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
a my się boimy to głośno powiedzieć, bo juz tyle razy mi się wydawał, że to już. Teraz też mnie ciągle boli podbrzusze i ciągle biegam siusiu, jakby mi się pęcherz skurczył ale starm się nie na kręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
ja już kończę na dziś swój dyżur i mykam do domy, postarm się jeszcze zajrzeć przed wyjazdem, gdyby mi się nie udało to już Wam życzę udanego i owocnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sie zastanawialam czy czuje sie ze sie udalo. A co myslicie o pierwszych objawach ciazy.Pewnie juz wszystkie dawno je u siebie zaobserwowalyscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia- ja zamilklam bo poczytalam na temat nadczynnosci tarczycy (wczesniej zle napisalam) i jestem wsciekla na mojego gina- bo kuzwa tyle razy juz u niego bylam i mu mowie ze mam skape @- sory za szczegoly ale moja @ ostatnio trwa tylko 1,5dnia i koniec, nawet juz zadnych plamien po tym niemam a on do mnie ze to nie od bromka- ze mosi mnie zbadac i badajac nawet slowem sie nie odezwal ale z tego co wyczytalam to cholera jeasna kazdy gin powinen wiedziec jaka tarczyca ma wplyw na ciaze, na Prolaktyne cala sie trzese, wrecz gotuje ze zlosci i gniewu plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu glowa do gory!Wiem ze przyjdzie taki czas ze wszystkim sie uda.A gdzie chodzisz do lekarza?W tabelce za miejscowosc podalas Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie jestem w Irlandii. Po tych wszystkich przeczytanych wypowiedziach pobiegla bym zrobic te badania.Wybiore sie jak bede w Polsce.A co z ta Twoja tarczyca?Nadczynnosc czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, nadczynnosc, dopiero wczoraj sie o tym dowiedzialam- dzis wykupie tabletki ja juz teraz chyba kazdej starajacej bede mowila zeby badania hormonalne zrobila, bo ja by nie bylo 14 miesiecy staran poszlo sie ........ (same sobie dokonczcie) takze znow bede mogla zmienic tabelke- ale to dopiero jak zaczne chodzic do kilniki leczacej nieplodnosc, a termin mam na 19wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Ty naprawde myslisz ze to NIEPLODNOSC????????Bo tak o tej klinice piszesz.Smutne to.Moze to tylko ta tarczyca wszystko blokowala?Mysle ze jak ja unormujesz to wszystko bedzie OK.i sie uda.Musi sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysle ze to nieplodnosc ale w tej klinice jest kilka lekarzy specjalistow, to dlaczego mam chodic do mojego gina ktory mi przez ponad rok nie potrafil pomuc to wole isc tam do specjalistow- bo przy problemach z hormonami lepiej do Endokrynologa- specjalista - a oni tam wspolpracuja z ginekologami i poloznymi a termin zrobilam przypadkowo- chcialam do Endokrynologa- zadzwonilam, umowilam sie na 19 i dopiero wtedy dowiiedzialma sie ze to klinika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
Znowu jestem :) Zuzi co Cię za złości złapały? Wiesz jak to jest z lekarzzami kazdy wie co innego , a może powinnaś pójść do ginekologa endokrynologa- wiem, ze u mnie właśnie tacy są w klinice niepłodnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
Zuzi czy u Ciebie wizyty w tej klinice też są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
to teraz napewno bedziesz juz w dobrych rekach i wszystko się ułoży po waszych myslach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
ja już się spakowałam- zaczynam już się w tym specjalizować :)- i już tylko czekam na mężusia i w drogę...! Mam tylko nadzieję, że pogoda się nie załamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety rety! hej dziewczyny! ale nas przybyło! nie nadążam z czytaniem! zabusia, 2 cykle to jeszcze nic ;) ale jeśli chcesz się w to bawić możesz sobie hormonki pobadać... zuziu, co do tarczycy, fakt, ginek słaboooo, że nic nie powiedział! wicie, ja tez w każdym miesiącu myślę, że sie udało... a potem efekty sa wiadome ;) dzisiaj zaczynam jeść bromek, Castagnus odstawiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
dzięki zuziu, to do poniedziałku, bo pewnie dopiero wtedy uda mi się do kompa usiąść. Pozdrawiam i spokoju Zuziu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna powiedziec ze ja to wszystko wiem...ze 2 cykle to tak naprawde nic, ze jeszcze mam czas i takie tam... Niby wiem to wszystko a jednak sie nakrecam,a obiecalam sobie ze nie bede.ale tak sie nie da,niby nie mysle o ciazy a jednak kazdy mesiac to nadzieja.Z tymi badaniami to troche poczekam,chociaz do momentu jak bede w Polsce.Kurcze ale fajne jest to forum.mozna sie chociaz wygadac.Brawa dla Was wszystkich dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko a jak bylo z Toba?Kiedy zaczelas sie niepokoic ze cos jest nie tak?Kiedy pierwsze badania i watpliwosci?Jezeli oczywiscie mozesz i chcesz opowiedziec o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×