Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

ja już z poprzednim facetem się nie zabezpieczałam i nie było bobaska. z mężem moim próbujemy od 14 miesięcy niestety efektów brak ;( dwa lata temu nagle okazało się, że mam stan przedrakowy na szyjce macicy (CIN3): natychmiastowa elektrokonizacja szyjki: przeżycie było ale teraz jest super: lekarze, którzy nie wiedza, że coś było tam robione, są w szoku, podobno mam piękną bliznę ;) ;) Od tamtego czasu mam cytologie GR1 ;) ;) jak dziewica! hihi! Ponad rok temu zbadałam hormonki no i okazało się, że ma policystyczne jajniki, za wysoką prolaktynę, troszkę za wysoki testosteron i zły stosunek LH do FSH... Mimo tego monitoring cyklu wykazał, że owulacja jest, pęcherzyki rosną oki, wszystko niby gra... a jednak efektów brak... Zalecili mi Bromergon: do dziś się bronie ale wieczorkiem zaczynam kuracje, cykle zawsze miałam 30 dni, leczyłam się sama ostatnio ziółkiem (stąd mój nick ;) ) Castagnusem, pomógł wielu laseczkom... kuracja trwa 90 dni (skończyłam po 80 dniach bo nagle cykl mi się wydłużył do 46 dni).... Ostatnio ginekolog szpitalny zalecił mi laparoskopie... dumam właśnie czy się decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie nadążam za wami!!! a niby siedzę w domu... po kolei: witam wszystkich! Dorwałam jakiegoś gina zobaczymy czy sie sprawdzi, na razie biorę luteinę na wyregulowanie cyklu, zaczynam się kulać, zbieram wodę jak gąbka! co do tabelki: wiolka-b1 29 lat okolice poznania 14 miesięcy starań a w przyszłym miesiącu powalcze o badania hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to forum to świetna terapia-małżeńska też, bo przynajmniej mężowi nie truje i nie mam czasu na głupie myśli, w każdej wolnej chwili staram sie czytać co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą :) Kurcze, najstarsza tu w towarzystwie jestem-moze zmienić nick na BABCIA??????? Ziółko, dobrze, że @ przyszła-wszytko się wyreguluje i bedzie ok. 4Mala-zaczernij się, bo trafiaja się wariaci, którzy lubia się podszywać. Poza tym musze Ci wyznać, ze więcej nas łączy niż tylko staranka o dziecko-10 lat mieszkałam w Białymstoku, a moi rodzice mieszkają tam do dzis :D Kończyłam ILO. Co 10 lat się przeprowadzałam-prawie 10 w Ostrowii Maz., potem 10 w Białymstoku, a teraz ponad 10 w Warszawie i chyba już tu zostanę :) Witam Zabusię i Deuville :) Wpadajcie do nas, choć D. Ty nie powinnas się jeszcze niczym martwić. Zabusia chyba tez nie. Zuziu, nie wiem, czy to TY pytałas o długość cyklu-ja mam długie co 29-33 dni-od zawsze i @ trwa ok.5 dni. Słuchajcie od niedzieli powinnam zacząć brać clostybegyt, ale nie będę brała. Ginek by mi kazał, więc nawet nie zadzownię. Myślę, ze zrobię sobie przerwę w staraniach (lekowych) jakieś 3-4 miesiące, żeby do końca zaleczyć nerkę. Potem w ciąży będe miała tylko kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STARANIA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala..............27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123 Deauville

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia i Deauville-dopiszcie sie prosze do tabelki. Kopiujecie ją, dopisujecie swoje dane i wklejacie w swoim poście. Madzix i reszta też niech się dopisze. Czy ktoś wie, co z kalpkiem?Jak jej dzieciątko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj miałam doła,byłam na miescie a tam pełno kobiet z brzuszkami i wózkami,poryczałam sie,bo ja nie wiem czy mojej Niuni serduszko bije:(jest mi strasznie żle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek prosze mi sie tu nie dołować, nie wolno nonono!!! Wszystko będzie dobrze. Tyle osób trzyma tutaj za Ciebie kciuki i dobrze Ci zyczy, więc nie może być źle. Udało Ci się zajść w ciąże i uda Ci się urodzić zdrowego bobasa. Zobaczysz! A teraz dopisz się do listy. Chyba musimy stworzyć jeszcze jedną rubrykę pt \"udało się\" albo \"ciąża\" i pisać w którym jest się miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STARANIA...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo kalpek eternal wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia......................2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz................. 3 miesiące Dziewczyny dorobiłam rubrykę. Co Wy na to??? zabusia, Deauville dopisałam was do listy. jak coś sie nie zgadza to poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rubryka super ;) ciekawe kiedy się zacznie sukcesywnie zapełniać ;) a j wczoraj zjadłam pierwsze 1/2 Bromergonu. cała noc bolała mnie głowa... rano też ;( teraz jest już oki ;) ) ruszam w miasto na zakupki! miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STARANIA ...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo kalpek ............22...........swietokrzyskie.......... eternal wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia................. .....2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz............. .... 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku, nie poddawaj się. Teraz musisz mysleć tylko pozytywnie, nie wolno Ci miec nawet jednej złej mysli :) Słuchaj koniecznie muzyki Mozarta-dzieci podczas tej muzyki lepiej się rozwijają, lepiej pracują, lepiej krąży im krew, a Twojemu Maluchowi będzie mocno biło serduszko. Do kiedy czekasz na jakieś wieści, co z Maleństwem? Anaona, piękna rubryczka i zobowiązuje :) Tak sobie myslę, ze skoro kilka z nas ma właśnie @, to za kilka dni seks grupowy nas czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Lulu zgadza się, a jak wszystko nam dobrze pójdzie to wkrótce zapełnimy ostatnią rubrykę. A potem rodzinny poród hihihi :D Kalpek ile miesięcy starałaś się o dwie kreski i który dokładnie tydzień jesteś, trzeba wpisać w tabelce. Wierze, że wszystko będzie u Ciebie dobrze. I Ty musisz w to wierzyć. Pozdrwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! a ja kolejny dzień jem Bromergon ;) wczoraj czułam sie fatalnie ale dziś jest zupełnie normalnie! więc chyba dobrze go toleruję! cieszę sie barrrrrrdzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziółko, ale zjedz tez czasem coś normalnego, bo tak tylko na bromegonie to nie można :D Na ten rodzinny poród musimy chyba szpital wynająć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam wolne, to kurcze pieczone nikogo nie ma. A od jutra pewnie tu dysputy beda się rozwijały, a ja w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie staralam 21cykli,jutro mam wizyte,jestem w 8tc i dwa dni,ale to jest wiek ciazy a plodu 6tydz i dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek jutro będę myślami z Tobą... teraz z resztą też jestem ;) generalnie często o Was myślę dziewczyny... takie forum to niesamowita rzecz, nigdy wcześniej nie rozmawiałam z zupełnie obcymi osobami, nie wiem jak Wy, ale ja sobie każdą z Was w pewien sposób wizualizuję ;) ;) ;) fajnie wyglądacie muszę Wam powiedzieć hihi ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. witam nowe dziewczyny. wrciłam właśnie z wakacji. nadrobię czytanie później, narazie wpisuje się do tabelki. widze że jestem najstarsza NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STARANIA ...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo kalpek ............22...........swietokrzyskie.......... eternal............34...........śląskie.......................16 miesięcy wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia................. .....2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz............. .... 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
"Flaga na maszt- rower jest nasz, rower jest wielce ok. rower to jest to...." Witajcie Kobietki! Ja juz jestem po weekendowych wojażach- było super, sama nie moge uwierzyć w sobote przejechałam 80 km, a w niedziele 20 km, więc bilans to 100 km przez weekend :) jestem dumna z siebie. A teraz dołączam się do grona, które właśnie na @ (mam tylko nadzieję, że przyszła bo miała a nie z wysiłku?:( . Kalpek, trzymam kciuki i powtórze się musisz być silna i pełna wiary za dwoje, a my wysyłam Ci tylko dobre fluidy. Lulu, jednak łączy nas jeszcze więcej, bo ja też kończyłam I L.O :), a co do zaczarnienia to nie wiem jak mam to zrobić- podpowiedzcie! A jak u Was Kobietki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STAR ANIA ...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo ........27............śląskie.....................2 lata kalpek ............22...........swietokrzyskie.......... eternal............34...........śląskie................. ......16 miesięcy wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia................. .....2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz............. .... 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam się z mężusiem!!! było super a potem spędziłam sobotę i niedzielę z jego mamusią. ogólnie było fajnie! a teraz mogę spokojnie sobie czekać aż @ nie przyjdzie :) pozdrawiam nowe dziewczynki! do tabelki się dopisałam a potem doczytam resztę bo teraz na poważnie muszę nadrobić zaległości w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.........MIEJSCOWOŚĆ...........STAR ANIA ...............CIĄŻA lulu2008..........30..............Warszawa.............. .ok 2 lata anaona...........25..............Lubelskie.............. 20 miesięcy zuzia23..........23..............Niemcy................. ..4 miesięcy ziółko_80........28..............Warszawa.............14 miesięcy tulipanek.........28.............Małopolska........... ...7 miesięcy ANGELA82........26.............PSZCZEW...............12 miesięcy 4mala............. 27.............Białystok............. ..16 miesięcy anula78...........29.............okolice Siedlec...........4 lata MadzixNeo ........27............śląskie.....................2 lata kalpek ............22...........swietokrzyskie..........21miesiecy eternal............34...........śląskie................. ......16 miesięcy wiolka-b1........29.............okol. Poznania............14 miesięcy zabusia123......25.............Irlandia................. .....2 miesiące Deauville.........25..............Bydgoszcz............. .... 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mala
Madzix, to widzę, że weekend był ekstra! Fajnie tak przeczytać, że miło było spędzić czas z teściową:) Kalpek a jak u Ciebie? Dziewczyny jak mam zaczernic swój nik??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ;-) 4mala kliknij na PREFERNCJE - u góry pod nazwa tematu obok SZUKAJ, SPIS TEMATÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółko_80 widze ze zdecydowałaś sie na bromek :-) ja tez tylko po pierwszej tabletce zle i dziwnie sie czułam a po kolenej juz zupelnie normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×