Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

kalpek mam nadzieję że będzie dobrze i złe rzeczy będą cię omijały. zuzia no to super z tym mieszkaniem tylko szkoda że nie dało się zapamiętac pierwszego snu na nowym miejscu ale wiem że byłaś zmeczona bo przy przeprowadzce to wiadomo... 4mala ja tzrymam kciuki za Was ale odpuść troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu dzieki za słowa otuchy miałaś racje był zapracowany stęskniony i stad te nasze nieporozumienia ale na szczęście wszystko narazie ok. a jak twój remont i jak sie twoje dzieciaczki sprawuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza_85
nie jesteście same!!! staramy sie z mężem o dziecko już ponad rok i nadal nic!! jak dostaje kolejną miesiączke to załamuje ręce i płakać mi sie chce że się znowu nie udało!! ale trudno moze kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zuzia :D mnie tez sie sniło ze w ciąży jestem, w senniku wyczytalam ze : Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione. kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to liczy sie pierwszy zapamietany sen :)) super! u mnie ze snami to jest tak, że wstając rano wiem czy ten sen był z tych spełniających sie czy z tych odwrotnych czy był po prostu wynikiem szalejącej podświadomości. Od dziewczęcych lat pracowałam ze snami bo zawsze chciałam, żeby wyśniła mi sie przyszłość... co prawda nie nauczyłam sie aż tak wiele ale dużo i potrafię swoje własne sny rozwikłać :) kiedyś śniło mi sie ze jestem w ciąży z moim teraźniejszym mężem ale miałam wtedy...14 lat! drugi sen o ciąży również dotyczył mojego męża: śniło mi się że stoimy po pas w brudnej wodzie i z tej wody oboje wyciągamy dzidziusia, niemowlę ubrane całkiem na bialo, takie czyściutkie i podnosimy je wysoko do góry. miałam wtedy 17 lat... czekam na spełnienia naszych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczynki. U mnie humor taki sobie, chyba napięcie przed @... Powinna przyjść w czwartek, ale czuje że przylezie jeszcze dzisiaj. A do tego ta ponura pogoda, zimno i nic sie nie chce :( Jutro jedziemy z M po wizę, mam nadzieję że dostaniemy, bo w przyszłe wakacje chcielibyśmy wyjechać na parę tygodni do Stanów. Oby się udało. Pozdrawiam cieplutko Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku, płacz, krzycz, wsciekaj się-masz do tego prawo. Powoli rozładujesz swój żal i smutek i bedzie Ci łatwiej. Madzix, nienawidziłąm mojego związku na odległość, bo wciąż przez telefon się kłóciliśmy,a gdy się spotkaliśmy żal nam było czasu na wyjaśnianie i znowu kłóciliśmy się przez telefon. Dobrze, że sobie wszystko wyjaśniliście i żyjecie w zgodzie-pomysl sobie, że żal czasu tracic na bzdury, kłótnie i smutki, ale dobrze, ze pojechałaś do lasu i się wypłakałaś-miałaś potem siły, by móc z nim porozmawiać i wesprzeć go w tęsknocie i chorobie :) Ella, pisz z nami, pisz-bedzie Ci raźniej. 4Mala, to cudownie,ze się tak czujesz-wiele osób mówi, że się wie, kiedy sie jest w ciąży :) Ja nigdy nie czułam się w ciąży-byłabym więc przykładem na prawdziwość tych słów :D Ja w ogóle się w tym miesiącu nie nakręciłam, bo po co... nie ma sensu.........co ma być-bedzie. A moje dzieciaki=ok :) fajnie jest, tylko na nioc czasu nie mam, a choróbsko chce mnie rozłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilka rozmawiałam z moim słoneczkiem już u niego lepiej i w ogóle podniosła mnie na duchu ta rozmowa bo wszystko ok. anaona fajnie byłoby wyjechac tak daleko...ale oczywiscie na krótko!! bo ja straszny domator jestem... lulu dzięki za ciepłe słowa potrzebowałam tego :) za niedługo minie gorączka pierwszych dni szkoły i będziesz miała więcej czasu dla siebie. No i dla nas oczywiście ;) cos sie smutnawo na naszym topiku ostatnio robi... ale posyłam Wam wszystkim świeżutką porcję optymizmu :) Papapapa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byl wynik histopatologiczny nic nie wykryl ciaza poprostu obumarla i juz:( a boli mnie brzuch czest nawet jeszcze dzis wylecial mi skrzep,gina to niepokoi,ale moze dlatego ze jest ta torbiel,boje sie tego wszystkiego juz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na twoim miejscu też bym się bała...ale trzeba zaufać lekarzowi i powoli wszystko sie unormuje...straszne to ale jestem pewna że Bozia ci to wynagrodzi. Bardzo często myślę o tobie i życzę ci wszystkiego dobrego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ....u mnie połowa cyklu i chyba bez owulacji bo moje testy nic nie wykazuja chyba ze przez ten zabieg owulacja sie opozni.zobaczymy co bedzie dalej. kalpek wszystko bedzie dobrze.wyleczysz torbiela i znowu zobaczysz dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny widze ze znowu pierwsza jestem ja nie mam @ nadal i juz nie wiem czy sie nakrecam bo mi nadal niedobrze a rano to mnie zbierało na wymioty-ale to moze nerwy do tego znowu boli mnie głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....MEJSCOWOŚĆ...STARANIA.... ..TERMIN@....CIĄŻA ANGELA82....26.....PSZCZEW..........12 m-cy.......2.10.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 4 m-cy......06.09.08 MadzixNeo...27.....śląskie...............25 m-cy......10.10.08 tulipanek... .28.....Małopolska......... 7 m-cy......15.09.08 anaona........25.....Lubelskie........... 20 m-cy.....18.09.08 ziółko_80.....28.....Warszawa...........14 m-cy......20.09.08 lulu2008......30.....Warszawa..........ok 2 lata.......21.09.08 4mala......... 27....Białystok............16 m-cy.......26.09.08 zuzia23........23.....Niemcy.............. 5m-cy........28.09.08 anula78.......29.....okol.Siedlec....... .4 lata kalpek ........22....świętokrzyskie...... 21m-cy eternal.......34......śląskie.................16 m-cy wiolka-b1.....29.....okol. Poznania..... 14 m-cy zabusia123...25.....Irlandia................. 2 m-ce Deauville......25.....Bydgoszcz............ 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem myslalam zeby jeszcze poczekac i jutro testowac juz tyle kasy wydałam na te testy i zawsze jak zrobie to wychodzi 1 kreska a na drugi dzien dostaje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczilam termin @ na 15 ale w tym cyklu zaczełam brac luteine 2 dni wczesniej niz poprzednio wiec @ tez powinien byc jakies 2 dni wczesniej czyli wychodzi ze ok 13.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy dzień! Tulipanek mi lekarz mówił, że do 5 dni po odstawieniu luteiny powinna pojawić się @, zrób test wtedy będziesz spokojna a forsa niestety leci i na leki i na testy a może to będzie ostatni wydatek na test :) Życzę z całego serduszka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala nie dzięukuje :-) a mi własnie gin nie poweidzial do ilu dni mam dostac @ po odstawieniu luteiny jak byłam na usg to poweidzial ze luteina zadzialała juz po tym 1 cyklu i już ładne endometrium mam i cos w prawym jajniku sie dzieje- mial na mysli chyba jajeczkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym miesiącu na usg wyszły aż 3 jajeczka ale pocieszał mnie, że nie oznacza to że jesli si ę uda to będzie ciąża trojacza :), to byłaby niespodzianka ! Ale w zeszłym miesiącu bralam luteine 2x1 przez 5 d. a teraz mam 2x1 przez 10 d i własnie dlatego powiedział , że jesli nie dostane w trakcie brania jak w zeszłm miesiącu to czekam do 5 d i testuję i go odwiedzam- takie były dla mnie zalecenia. Dziś jest 6 d. luteiny i podbrzusza mnie juz zaczyna boleć , ale co mam byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a moj mi nic nie mowil jak mam dostac ja biore od 14dc przez 10 dni 2 razy dziennie dopochwowo w tamtmy cylku tak samo tylko ze zaczełam od 16dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×