Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Netia też wkurza, ale bardziej te gołe cycki z lewej strony w pionie (na szczęście zmienia się ta reklama co czas jakiś ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolko- moja pamiec znow zawodzi :( badalas tarczyce?? bo jak bylam w klinice to mi ten nowy gin powiedzial ze na 99% nie bede mosiala brac Bromka bo PRL jest podywzszona na wskutek tarczycy i ze jak ureguluje tarczyce to PRL tez bedzie w pozadku bo te hormony kaos ze soba wspolpracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę przyznać że mój mąż wie że piszę z wami i powiedział że to dobrze że mogę sie wygadać z dziewczynami które mnie najlepiej zrozumią a może jeszcze ktoś coś właściwego podpowie...ze znajomymi na ten temat nie rozmawia wcale tylko ze swoją mamą. Izawsze sie cieszy kiedy którejś z nas sie uda mówi mi wtedy \"widzisz? na nas tez przyjdzie kolej\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a my wczoraj u moich rodzicow bylismy i cos mama spytala jak w klinice bylo to jak moj sie rozgadal to w szoku bylam :D i mowi: "no ze mna jest wszystko ok, tez sie badalem" :D :D :D a tak stronil od tego tematu :) ale widac dumny jak paw- no bo plodny jest :D :D z jego rodzicami nie rozmawiamy jakos (w PL nmieszkaja) mowimy tylko ze´jestem oslabiona imunologicznie ze ejstem na diecie bezglutegnowej i poprostu jeszcze nie czas na dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tarczycy: maiałm robione TSH 3 generacja tylko: w normie (2,11 norma: 0,4-4,0), jakie inne badanka trzeba jeszcze zrobić na tarczycę? możliwe, że u mnie może być z tym problem dziedziczny hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie255
Możecie mi odpowiedzieć na jedno medyczne pytanie ? Czy coś Wam wiadomo na temat objawów, jakie mogą pojawiać się w ciąży jeszcze przed terminem okresu ? Ja zawsze dołuję się typowym u mnie przedmiesiączkowym bólem brzucha, bo uważam, że znowu tak samo i ciąży nie będzie. Ale podobno po zapłodnieniu też można normalnie czuć się jak przed okresem. Tylko ile razy robiłam sobie nadzieję, że mimo tych objawów okres może nie przyjść i zawsze przyszedł ! Jak to jest z tymi objawami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj nowy goinek powiedzial ze wszystko zalezy od dnia w ktorym byly badane hormony przy tarczycy to chyba niema az takiej roznicy jaki to dzien cyklu ale ja np. mialam badanie tez przeciwciala i z tego TSH to 3 i 4 chyba - nie pamietam- ale zrob lepiej wszystkie wyniki a noz widelec biezesz ten bromek jak ja na darmo ??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie- ja czytalam ze nawczesniejszym objawem ciazy jest wlasnie brak @- a jak sie czlowiek nakreci to juz 2godziny po stosunku jeszcze sie nogi trzesa :D :D nie no, bez jaj- nie wydaje mi sie zeby te objawy byly az takie silne przed @ np. kolezanka ciagle sie nastawiala i przerozne objawy miala i zawsze @ przylazila, teraz zadnych nie miala i dupka w ciazy jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie255
A czy Was piersi bolą przed okresem ? Bo ja nie wiem, co to ból piersi. Na wszystkich forach 90% lasek pisze, że ich piersi zawsze bolą na okres. Ja mam małe i pewnie nie ma co mnie boleć, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie- mnie nie bola ale pecznieja i maz dokladnie wie kiedy mi sie okres zbliza bo poprostu czuje i mowi ze mam takie :\"baniaczki\" :D :D :D w tym cyklu byly takie pelne od 15dc i robilam sobie mala nadzieje- az do wizyty w klinice- gin mnie oswiecil ze niema co sie nakrecac bo przeciez moje jajo nie zdazy dojrzec ehh, z jajami ... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady dotyczące prezentu. Pomysły na prawdę dobre. Już się nie mogę doczekać kiedy niuniek się urodzi :) A ja dzisiaj wylądowałam na zwolnieniu. Fatalnie się czuję, jakieś przeziębienie lub grypsko mnie dopadło. Lekarz przepisał worek leków i teraz się faszeruję. Martwię się, że organizm teraz będzie osłabiony i staranka bezowocne. Ale na razie pragnę wyzdrowieć! Marzenie pytalaś o objawy ciąży przed terminem @. Ostatnia moja kumpela co zaszła to miała takie jak na @, tylko bardziej nasilone. Ale to akurat indywidualna sprawa. Każda z nas może czuć się inaczej. A to, że piersi Cie nie bola to tylko pozazdrościć. To jest bardzo męczący i niewygodny ból ( w moim przypadku). Choć zdarzały się cykle, że @ przychodziła bez zapowiedzi, zero bólu, więc nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście ciekawa sprawa... to może skoro tak długo się nie widzimy z mężem i tak bardzo tęsknimy i wyobrażamy sobie że ta druga osoba robi nie wiadomo co too...może zaskoczy...? Jego plemniczki będą bardziej niespokojne i stęsknione? hi hi :P a co do bólu piersi przed @ to jeszcze jakieś pół roku temu bardzo mnie bolały od 21dc czyli tydzień przed @, były twarde i jak to się zaczęło to myślałam, że jestem w ciąży jednak tak się nigdy nie stało a teraz znów mnie nic nie boli przed @. Widocznie były to jakieś zmiany hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Klempa, chyba bedziesz tu ulubienica wszystkich :) Wpisy takie, ze ryczałam razem z mężem ze śmiechu :) Co oznacza, ze mój mąż wie o mojej tu bytności. Witam też ktosia i marzenie-proponuję, zebycie zaczerniły swoje nicki, żeby nikt się pod Was nie podszył i wpisały się do tabelki :) Zuziu, dotąd miałam bardzo regularne cykle :( nie wiem, co się dzieje- wciązy nie jestem napewno, bo bym o tym już wiedziała, ale ponieważ brałąm sterydy, być moze dlatego mam jekieś przesunięcie??? Już 35dc i tylko plamię :( Do gina nie moge iśc, bo przyjmuje tylko w piątki,a w piątek nocuję z dziećmi w szkole... Ktos tu pisał, ze ginek \"zaoferował\" się w robiniu dziecka. U mnie też było podobnie: \"ma pani świetne wyniki, mąż też, szbciuko zrobimy dzieciątko..... to co zaczynamy robić?\" Na co ja odpowiedziała: \"to w jakiej pozycji pan lubi ;P?\" śmiał się tylko. I minęło półtora roku i jakoś mało skutecznie działał facet. Kempo, jestem teraz na podobnym etapie-żadnych leków! Chodze tylko na akupunkturę, bo mie bardzo relaksuje. Przeszłam już 20 zaniegów, teraz tydzień przerwy i kolejne 20. Kasa idzie, ale przynajmniej mnie nic nie truje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaona, zdrówka zyczę :D Nie choruj nam tu, bo znowu bede musiała na Ciebie czekać, a przeciez w listopadzie masz być w ciąży :D Ktosia, dopiero po roku nieudanych starań, regularnych, podejrzewa się niepłodność. Niepłodnośc to nie wyrok-to tylko choroba. Gorzej z bezpłodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, zaspana ale jestem! Właśnie zawitaly zwiastuny @, więc teoria że coś przeczuwałam padła w gruzach, ale nie samowite jest to że pomimo tego jest zero emocji, bez żalu i rozpaczy- widocznie to jeszcze nie ten moment ;) Poza tym nareszcie świeci słońce i już tylko 2 dni do weekendu, choć co prwda w tą sobotę mam szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przy porannej kawce ja dzis z bananem na gebie :) z dwuch powodow :D :D 1- dzis ostatni dzien pracy i maly urlopik do 06.10 2- leci ze mnie jak ....moze nie jak z kranu ale mam NORMALNA @ niesamowite :D :D :D :D :D :D L-Thyroxin ktory biore na tarczyce zaczyna dzialac :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie niewiem co sie ze mna dzieje :( od okolo 5 mieisiecy probuje zajsc z mezem w ciaze ale nie moge teraz amiast okresu dostalam plamienie niewiem czego to sa odznaki boje sie ze moze byc cos ze mna nie tak i nie bede mogla miec dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrażliwa myślę, że skoro się denerwujesz że to nie jest normalna @ to nie zastanawia się tylko lec do lekarza, choć czasem takie cykle skąpe się zdarzają. A co do staran to tak jsk pewnie nas czytałaś 5 miesięcy to dopiero początek. Lekarze nie zaczynają leczyć niepłodności i szukać przyczyn przed upłwem roku starania się o dzidziusia. tak więc myśle ,że uszy do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wyjde z tego internetu bo zwarjuje szukam i szukam informacji ale co nastepna to gorsza :( az boje sie pomyslec co mi moze byc :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za otuche poprostu denerwuje sie a dzis ide do gin moze mi powie cos konkretnego ... niby moge miec nadzerke torbiel a moze ciaza niewiem nic co to moze byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie255
Cześć ! Któraś z Was radzi mi zaczernić nic, by się nikt nie podszył. Jak i gdzie się to robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×