Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pyyyytanie

Jeansy Diesel- jaką mają rozmiarówkę????? Przy 92cm w biodrach rozmiar 27???

Polecane posty

Gość mam pyyyytanie

Bo np. 27 Levisa strasznie się rozciągnęło i teraz jest na mnie za duże:/ Chciałam kupić jeansy Diesel, ale nie wiem, jaki rozmiar- czy one się rozciągają z czasem, czy raczej nie sa elastyczne? Mówię o modelach 100% bawełna, nie takich z lycrą. Bo Levisy się rozciągają i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie zalezy od marki a od materialu. denim zawsze sie rozciaga i dzisny kupuje sie opiete a nie luzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyyyytanie
no niby tak, ale np. mam takie 100% bawełny Big Stara i one są straszliwie ciasne, w ogóle się nie chcą rozciągnąć. Lubię trochę luźniejsze spodnie, nie opięte, ale nie takie zwisające, które mogę zdjąć z tyłka bez odpinania;) Problem polega na tym, że spodobał mi się starszy model i mogę go kupić tylko przez net:( Bo lubię takie zupełnie klasyczne jeansy biodrówki, z prostymi, lekko zwężanymi od uda nogawkami- nie rurki, nie jakieś bardzo szerokie, kieszeniaste itd. A teraz w najnowszej kolekcji takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyyyytanie
No wiem, że nie wejdę. Tzn. mam takie dżinsy, ale np. Only jeans. Pewnie też mają inna rozmiarówkę. No i mam jedne 26 Big stara właśnie i w nie nie mam zamiaru się wbijać. W sumie to myślałam nawet o 28, ale nie wiem. Bo te rozciągnięte i wielkie jeansy za duże na mnie to właśnie 27/32 Levisa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levis ma troszke wieksza rozmiarowke. diesel to marka taka troche unisex wiec maja mniejsza rozmiarowke. wszystko zalezy tez od kroju. 28 moga byc za duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyyyytanie
o nie!!! pomyłka,. sprawdziłam te jeansy, które zdejmuję z tyłka bez rozpinania i to są 29!/ 32. Mam jedne rurki Only 26/32 i sa ok. Mam tez jedne spodnie Lee Cooper 27/32 i są za duże:( To już nic nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyyyytanie
czyli tak: Levis (takie z prostymi nogawkami) 29/32- za duże Big Star 26/32- za małe Only 26/32- na styk Lee Cooper- 27/32 mogą być, 28/32 za duże I co teraz? Czy jest sznsa, że jak zamówię przez net, to będą ok? Napisałam do sklepu, że mam ok. 93cm w biodrach i czy rozmiar 27 z tego konkretnego modelu będzie ok i odpisali, że powinien być ok. Ale może nic innego odpisać nie mogli, bo rozmiaru 28 nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie rozmiary mają dzinsy
lee i wranglera? Każda firma ma inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kretynski temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie kretyński
niektóre dżinsy po 3 praniach robią się większe o połowę i nie uchroni przed tym nawet kupienie spodni za 500zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakies 91-92cm w biodrach i nosze 27 i 28 w zaleznosci od kroju i firmy. ale 28 zawsze sa za duze. niestety nie ma rozmiaru 27 i 1/2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×