Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jożin z bażin

adecco poland - wasze opinie o tej firmie rekrutującej

Polecane posty

Gość hinkop
jeżeli ktoś nie chce się naciąć to jedzcie przez Adecco, dobrze Wam wszystko zorganizują i zapewnią godziny pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ras
polecam, bo adecco to naprawdę duża agencja, działająca na wielu rynkach, wiec ma wiele do zaoferowania ludziom. Ma podpisane kontrakty z całą masą firm, więc jesli w jakiejs coś CI nie gra, to mogą Cie przerzucic na inna, ale takie rzeczy trzeba zalatwiac na spokojnie, a nie z pretensjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaś743
podjąłem u nich kilka prac w PL i zawsze było spoko, umowa tymczasowa, ale to normalne w tego typu agencjach. Stawki jak na tamte czasy (bo było to kilka lat temu) też nawet godziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam adecco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilhds
inne agencje to sie chowają przy adecco. Wiem co mówię, bo akurat mam spore doświadczenie w pracy za granicą i różne agencje testowałem. Wszystko dobrze zorganizowane i zadbane żebyś o wszystkim wiedział i trafił na miejsce, a potem sprawnie się wdrożył w życie zagranicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam z adecco w różnych miejscach i raz było dalej do pracy, raz bliżej, ale zawsze warunki na poziomie. pokoje 2, 3 osobowe, czasem też się zdarzą jedynki. Mi to starczało. nie jest to luksus, ale nie po to się tam jedzie tylko żeby pracować i po pracy sobie odpocząć. Kasa zawsze na czas, nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinnaa
jestem bardzo zadowolona z wyjazdu z adecco, polecam każdemu, moja przyjaciółka wyjechała za moją namową i też sobie chwaliła, miała jechać tylko na 3 miesiące, a tak dobrze trafiła, że została na pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pt
Witam sama praca w amazonie nie sprawia kłopotów jak ktoś lubi pracować sytuacja jaka miała miejsce dzisiaj z moją osobą wiedzą wszyscy na zmianie ob c1 red płaca mi akurat nie przeszkadzała była jak dla mnie odpowiednią serdecznie polecam agencje pracy adecco pomagali w nie jednym problemie są to ludzie godni zaufania i chętnie służą pomocą pozwolę sobie wymienić ich z imienia i nazwiska : 1. Patryk Haczkiewicz 2. Ewelina Bednarek 3. Michał Łysenki 4. Paulina Luszczki 4. Dagmara Szymczyk 5. Małgorzata Skadłubowicz 5. Krzysztof Kostecki jeśli kogoś pominolem przepraszam takiego wsparcia nie dostaniecie od żadnej agencji pracy wszyscy walczyli o przedłużenie mojej umowy wraz menedżerami i tym liderami niestety nie pamiętam nazwisk większość więc wybaczcie mi menadżer Wiktor, Damian oraz team lider Dawid oraz Tomasz Kusztal menadżer działu ship dziękuję wam serdecznie za wsparcie jakie dzisiaj o kazaliscie i o kazali je nie pierwszy raz a w szczególności agencja pracy Adecco i jej pracownicy wyżej wymienieni wiem że wrócę i bd się starać o przydzielenie pod wasza zmianę nie ma problemu z nimi którego nie potrafią rozwiązać są naprawdę świetni jeszcze raz serdeczne dzięki za współpracę!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam, a mój brat nadal siedzi zagranicą z adecco i oboje sobie chwalimy. Ja byłam krótko, bo jednak lepiej się czuje w Polsce, ale brat zamierza tam jeszcze troche posiedziec, ma stała firmę i spoko menadżerów, z którymi można się dogadać, Trochę rzadko zdjeżdza, ale można się przyzwyczaić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi123654
polecam, miałem krótki wyjazd ale intensywny i wszystko było w w jak najlepszym porządku. Adecco jest godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka7852
ja również polecam adecco, bo dobrze i terminowo płacą :) a znam agencję gdzie trzeba się prosić o wypłate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha23
robiłam trochę na mięsie, a póżniej na kwiatach - praca do najlżejszych nie nalezała, ale na kwiatach można bardzo dobrze zarobić chociaż trzeba się narobić. Ważne, że godziny się zgadzają i wypłata też jeest dobrze liczona, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surgała
ja byłem trochę rzucany po firmach, bo trochę na produkcji, trochę na zbieraniu zamówień, trochę na magazynach, ale w sumie nie było źle bo poznałem dużo świetnych ludzi i miałem urozmaicenie, wiec robota się nie nudziła. Stawki mniej więcej podobne na wszystkich firmach, moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Adecco w Polsce, mają dużo ofert pracy, sprawiedliwe warunki i dobre podejście do pracownika tymczasowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian496320
wszystko tak jak mówiła pani w biurze, a jestem tutaj już 2 miesiąc i póki co odpukać w niemalowane nie ma żadnych problemow, praca na magazynie jest, nadgodziny i dodatki super płatne, a wypłaty zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosse258
pracuję w Adecco kilka miesięcy i z czystym sumieniem mogę polecić tę agencję. Godziny są, czasem aż się prosi człowiek o dzień wolny żeby odpocząć, są tygodnie że nawet ponad 50h się robi, stawka też ok w porównaniu do innych agencji,z samą wypłatą nie ma problemów, kasa zawsze na czas. samo lokum też znośne, sklepy rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate36987455
spoko agencja. spróbujcie jechać z workforce z Opola to sobie zobaczycie jak agencja może traktować pracownika. Ja z nim wyjechałam i był to mój pierwszy wyjazd za granice to musielismy jechać założyc numer SOFI i agencja zgarneła nasze papiery i później jak się okazało jak wyglada praca i cała reszta trzebabyło uciekać do innej agencji i wtedy okazało się że papierów nie dostaniemy i musiałam na właśną rękę dogadywać się z urzędnikami o kopie (płatną oczywiscie) i dopiero w Adecco trafiłam na normalną pracę i normalnie warunki mieszkaniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala47785
najlepiej jechać samemu i sprawdzić, w mojej opinii agencja jest spoko, ale każdy ma inne doświadczenia i nie ma co wierzyć. To trochę jak z filmem, jednym się podoba dany film, a innym nie :) jeśli bym znowu miała jechać zagranicę to tylko z Adecco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra agencja, polecam, kasa na czas, praca ok, towarzystwo jako tako, ale tego nie przewidzisz na jakich ludzi trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie25896385412
Ja pracuję od roku i nie narzekam na to, jak tu jest. Dobre benefity pracownicze, pensja niczego sobie, ludzie przyjemni. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boloo
Pracowałem rok czasu przez ta agencje i zlego slowa nie moge powiedzieć byli bardziej kompetentni, koordynatorzy w porzadku, wyplata zawsze na czas a zarobki mialem zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adeko rzeszow to zlodzieje wyplacili mi polowe wynagrodzenia i powiedzieli ze wszystko jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam a tym bardziej w Białymstoku !!! Co zepsujesz za to Ci potrącają z wypłaty ,nawet jak tego nie zrobiłeś to wpierają Ci że to TY !!! Najlepiej pracować i do niczego się nie dotykać !! To byłaby najlepsza praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na marginesie ,najważniejsze jaką się ma Koordynatorkę ,jeżeli ma głowę wysoko postawioną i uważa się co to za Ona ,to długo nie popracujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma i kilka firm w jednej po rocznej umowie zmieniają Ci zatrudnienie na inną podległą im firmę ,kombinatorzy ......... nic dodać nic ująć ,przez takie firmy Polska się nie wzbogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś pracowałam jakiś czas przez agencje pośrednictwa pracy i raczej nie polecam. Jeśli szukacie pracy, to warto sobie sprawdzić jakie zawody uważa się teraz za deficytowe, przyszłościowe, a jakie są nadwyżkowe. Pod tym adresem http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-woj-wielkopolskim/ jest ciekawy artykuł na ten temat. Sama zrobiłam sobie podyplomowke związana z księgowością i bardzo się to opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
addeco raczej handluje danymi osobowymi niż pomaga znaleźć pracę , ta agencja to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby coś napisać o wyjeździe na szkolenie do Austrii na 3mce, albo więcej z Adecco Gliwice? Kto już tam pracuje/pracowal...jak tam jest? Czy nie oszukują z wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys szukałam pracy za pomocą tej agencji. Wołali na idiotyczne rozmowy dotyczące telemarketingu :( nie polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że oni mają takie wytyczne od pracodawcy, który chce zatrudnić przez agencję kogoś do siebie. Nawet do pracy na pracownika produkcyjnego trzeba zdać testy manualne i np. testy grupowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×