Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niniana

kometyki z allegro

Polecane posty

Gość niniana

dlaczego kosmetyki z allegro są tańsze ,albo bardzo tanie,czy to sa pełnowartosciowe produkty?co z nimi nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele jest niemieckich, czyli różnią się trochę nawet opakowaniem.. tylko pytasz o markowe (loreal itp) czy w ogóle kosmetyki np typu 'no name' też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - dobre pytanie... np podklad colorstay revlonu 30 zeta w necie a w sklepie prawie 70 pln... czy ktos moze uzywal jednego i drugiego i moze sie wypowiedziec czy jest roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniana
chodzi mi o raczej markowe,tez zwracam uwage na tego revlona o co chodzi?to jakas podróba czy co,albo tusz Max factora.nie wiem czy tak kupowac cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagraniczne są najczęściej sprowadzane z niemieckich hurtowni. nic im nie dolega, cena jest wynikiem min. marży Sprzedającego. oczywiście czasem zdarzają się podróbki, jak wszędzie. warto kupować w opcji kup teraz i ewentualnego bubla zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1234565
Kupuje, kremy z Niemiec, połowa ceny sklepowej, są w 100% oryginalne i świeże. Ale mam póki co jednego sprawdzonego sprzedawce z Lorealem. Dodam ze kremy z rynku Niemieckiego są dla mnie tez lepsze jakościowo, np Remodeler Loreal. ZUpełnie inna jest wersja Niemiecka, lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaako
podaj namiary na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona1234565
adapt70 kiedyś też Remodeler, ale ta Pani juz nic nie wystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaako
mona1234565 dzieki bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego są tańsze
ja właśnie sprzedaje krem do prostowania włosów, taniej niż mają inni i taniej niż w sklepie, bo nagle okazało się że mam trzy takie same- nie mogłam kupić u mnie a mama jechała w delegację trafiła na niego kupiła z rozpędu dwa a trzeci kupiła mi siostra w prezencie. Jako że jest niesamowicie wydajny muszę jeden odsprzedać bo nie zużyję a szkoda wyrzucić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×