Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piaski pustyni

Czuje sie taka samotna

Polecane posty

Gość ona1122
Taste ,dlaczego chcesz zeby ci czas szybko zlecial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
moze ty Taste moglabys mi polecic jakies miejsce na weekend w gorach albo nad jakims zalewem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
o i rozpoczelam czwarta strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
ona --- ja niestety niepolece bo w górach jeszcze niebyłam a bardzo bym chciała może kidyś marzenia się spełnią ja jedynie nad morze jezdze Stegna ,krynica , mój kuzyn ma taki mały hotelik i mam duże ulgi napewno ktoś ci doradzi , a chce żeby czas szybciutko leciał żeby dzień sie skończył i następny zaczoł pisałam już że z moim mężem widujemy sie raz na dwa tygodnie żeby jakoś te dni szybko upływały do jego przyjazdu . Teraz uciekam do ogrodu Miłego dnia wszystkim życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich bardzo serdecznie,chyba zaspałam na kawkę hihi,no coż musiałam nacieszyc się męzem bo przyjechał tylko na pare godzin i już go nie ma,oj co poradzic taka praca,pozdrawiam i zycze miłego dzionka,teraz pędze do urzedu po wnioski na rodzinne,znów te papierki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
DZiendoberek:)co tutaj za pustki sa???? pewnie wszyscy sobie plazuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stersza38
nadrobiłam lekturkę jestem ale się topik rozkręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich,oj kto plażuje to plażuje ,ja byłam kupic ksiązki córką do szkoły masakra,dopiero kupiłam częsc a już wydalam 270zł., teraz czas na relax,jade nad jezioro a co mi tam,pozdrawiam strarsza fajnie ze jestes witaj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
witaj starsza:) sips wez mnie ze soba nad jeziorko:)chyba masz blizutko,skoro o tej porze ci sie oplaca tam wybieracc:)pozazdroscic,pozazdroscic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
cześć dziewczyny ,ja dziś cały dzień na dworze sąsiadka przyszła z dziećmi i w basenie się moczyłyśmy ,paradowaliśmy w strojach a sąsiad za płota nas podglądał niech mu na zdrówko wyjdzie:p sips ja też musze już niedlugo wybrać sie do księgarni aż strach pomysleć ile kasy tam zostawie stersza witaj papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
ale było fajnie,wymoczyłam sie za wszystkie czasy,jednak jeziorko w takie upały to zbawienie hihi, 0na1122 wskakuj do autka zmiescisz sie,im nas wiecej tym raźniej,nad wode mamy jakies 15km,ale często nie jeździmy bo ja nie mam prawka... niestety,a męża prawie nigdy nie ma. Życze wszystkim spokojnej nocy pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Dziendoberek z samego ranca:) tej wody to wam wczoraj tak pozazdroscilam,ze bedac z pieskiem na spacerze w parku ,podstawilam pyszczek pod zraszacz trawy?tak to sie nazywa,tak sie kreci i woda tak wysoko i na boki leci na trawniku:)hihi dzisiaj u mnie pada:) stawiam wode na kawke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
skoro nikt nie skorzystal z pierwszej kawki ,to stawiam wode na druga kawke:)moze teraz sie ktos przylaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
witam,czy ja moge poczestowac sie kawka,jest cos jeszcze dla śpiochów,takich jak ja hihi ona1122 u Ciebie deszcz? czy to takie chłodne przyjemne kropelki,spadajace z nieba,a tak poważnie to jest taka susza,ze chyba wszyscy czekają na niego z utęsknieniem miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam ja tylko wpadam powiedziec dzieńdoberek i zmykam,miłego dzionka dla wszystkich,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Czesc wszystkim,szkoda ze tu tak pusto,miałam ochote troszke poklikac,bo mi dziś strasznie smutno..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
?????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×