Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piaski pustyni

Czuje sie taka samotna

Polecane posty

Gość TaStE
ja już kolejną kawkie zaliczam :) pogode mam super od rana ciepełko , może wkońcu pomocze sie w basenie z synkiem bo niby gorąco na dworzu było ale woda niezabardzo nagrzana a ty pracujesz ? a i smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Tak ja klikam z pracki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
też kiedyś pracowałam ale jak mąż wyjechał to siedze w domu z synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam serdecznie,jak miło ze jeszcze jedna osoba dołaczyla,im nas więcej tym weselej,TaStE witaj w naszym gronie. Widze ze wczesnie wstajecie,ja zrywam się tak o 7,moje dziewczyny ( 10letnie) mają półkolonie od 9 wiec musze je rano przygotowac.Zrobic kanapki,spakowac stroje kompielowe,ręczniki itd.Szkoda ze tylko przez tydzień. Dzis czeka mnie ciezki dzień musze isc z jedna z córek do dentysty,leczenie kanałowe cos okropnego brrryy. Pozdrawiam miłego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Zaraz tez sobie strzele druga kawke bo cos cisnienie nie takie,slaba jak mucha jestem,spaaac mi sie chce:) taste ,dlaczego czujesz sie samotna? moje kolezenstwa sie rozpadly ,czesc wyjechala za praca,czesc do inego miasta,i tak jakos sie rozeszlo..a i jeszcze odkad zaczelo nam sie lepiej powodzic niektorych zaczelo to bolec:(przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Witaj sips:)no wspolczuje coreczce tego dentysty-sadysty az mi ciary przechodza jak o nim mysle hihi:) masz blizniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
sips witaj🖐️ nie ,nie ja tak szybko niewstaje odziwo dziś tak mi sie udało niemogłam dospać a że wakacje moje dziecko ma to sobie poleniuchujemy w łózeczku , mój synek jeszcze zamały na kolonie ale za pare lat kto wie :) wspułczuje dentysty ja osobiscie boje sie jak ognia tak strasznie że miałam wyrywane zęby pod narkozą a mój syn dzielny chodziłam z nim do fajnej pani doktor bardzo dobre podejscie ma do dzieci poleczone ma juz ząbki teraz tylko na jakiś czas kontrole nam zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Tak mam bliźniaczki od kiedy je urodziłam siedze w domku,mąż ma taka prace ze widzimy sie raz na tydzień albo i raz na dwa tygodnie wiec wszystkie obowiazki dzielnie przejełam na siebie hihi. Dorabiam czasami jako kelnerka na różnych imprezach, taki kontakt z ludzmi jest mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
ona1122 czuje sie samotna bo niemam męża przy sobie na codzień ,brak czasem przytulenia pogadania a koleżanek też niemam znaczy są ale one tego nierozumieją jak to żyć na odległość zamknełam sie w sobie , a rodzina hmmm tak jak muwisz jak człowiekowi lepiej sie powodzi to zaraz zazdrość zawiść taka panuje nieroumie takich ludzi przecież cięzko trzeba pracować zeby coś osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
kawki zaliczone uciekam do obowiązkuw miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ////....
obowiązków (uw) Ludzie jak wy piszecie ,to sa podstawowa ortografia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,a co tu tak cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
witam wszystkich ,sips jak udała się wizyta u dentysty ? naprawde tu pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
wizyta u dentysty?szkoda gadac cały dzień się denerwowłam,a kiedy tam poszłam ,zastałam karteczkę"dzis gabinet nieczynny",więc za tydzień znowu nerwówka,niestety czas wakacji... dziś cały dzień u nas burze,więc dostęp do neta troche ograniczony,może w innych regionach też jest podobnie i dlatego tu tak cicho......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Oj a dlaczego tylko łapka?TaStE może cos więcej? pozdrawiam, a gdzie reszta ona1122,qiona,Marketa jest usprawiedliwiona bo wypoczywa,a gdzie się podziewa założycielka topiku czyli piaski pustyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Mam chrzesniaczkie na wakacjach i dostęp do kompa ograniczony no niestety pogoda niezafajna to dzieci przed komputerem żądzą:( Pa..pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
u nas pogoda bardzo ładna wiec moje córki cały dzień, a to na placu zabaw, a to na rolkach,czasami to nawet mam problem zeby je na jekies jedzonko zagonic do domu,no ale cóż wakacje to wakacje niech szaleją,muszą podładowac akumulatory na cały rok hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam wszystkich,widze ze tylko ja mam dostęp do kompa nieograniczony.... narazie hihi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Hejka , dopchałam sie do kompa i jestem tylko na chwilkie bo padam ,byłam dziś nazakupach, mamy z mężem weselicho i kieckie kupowalam nachodziłam sie po tych sklepach, butikach i dostałam taką jaką chciałam teraz tylko pozostało czekać na mężusia mój synek też większość czasu spędza na dworzu jak jest pogoda wtedy to niema dzieciaczka ale najgorzej jak pada wtedy zabawy w domu zostają albo komputer:) do jutra pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
witam mialam problemy z netem:(u mnie dzis ok 30 stopni ,ja niewiem jak wytrzymam w pracy:(buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Dzień dobry 🌻 stawiam poranną kawkie ktoś chętny? umnie też od rana gorąco , ona to wspułczuje w pracy siedzieć w taką gorącz przydała by się klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Dzień dobry 🌻 stawiam poranną kawkie ktoś chętny? umnie też od rana gorąco , ona to wspułczuje w pracy siedzieć w taką gorącz przydała by się klima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
oj przydalaby sie ,przydala,czlowiek jest padniety jak mucha:)a z kawki skorzystam,poprosze z lyczeczka cukru i odrobina mleczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Taste jak ty spedzisz dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Prosze bardzo kawka podana wedle życzenia ;) jak ja spędze dzień już muwie : jak dzieciaczki powstawają zrobie im sniadanko troszkie ogarne chate i będe randkować z kosiarką troszkie już mi trawka zaduża urosła , wiesz staram sobie wynajdować jak najwięcej zajęć żeby ten czas szybko leciał .A ty jak spędzasz czas po pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla turystka
Koffana(mysle ze sie nie obrazisz ze sie tak do ciebie zwracam:) ja jestem w domku ok godziny 19-20 zrobie kolacje ,cos sprzatne i ide spac:) jedynie wekeny cos mozna zaszalec,czyli pospac sobie ,z dzieciaczkiem na jaks wycieczke sie wybrac i to wszystko:)a...dziekuje za kawke,pyszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Nie niegniewam sie za co miała bym sie gniewać ,teraz to sie troszkie pogubiłam to ty ona pisałaś czy jakaś inna pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
tak to ja,bo zalozylam topik co polecacie ,gdzie sie wybrac na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×