Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piaski pustyni

Czuje sie taka samotna

Polecane posty

Gość arlekinka
32 latka...tez troche samotna..z Londynu:) Ktoras chetna na babskie pogaduchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Pozwole sobie Cię powitac w naszm gronie,jestem trzy lata starsza ale napewno znajdziemy jakieś tematy do podaduch.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej,oj faktycznie tu też cicho,Marketo musimy jakoś przetrwac ten trudny czas.Do miłego pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiona
TeZ doskwiera mi samotność zwłaszcza jak zamieszkałam w Szkocji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witaj qiona,miło ze do nas dołączyłaś,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiona
Mi tez jest miło:) Mam 33 lata,męza i mieszkamy obecnie w Szkocji od półtora roku.Chętnie zaprzyjazniłabym się z wami tutaj-przynajmniej wirtualnie.Fajny byłby ten topik ale....musimy zadbac aby on sie rozkrecił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
qiona no to do pracy rozkręcamy,ja 35lat, maż . dwie córki,mieszkam w małej miejscowości na Kujawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiona
No to rozkrecamy:):) Właśnie wróciłam z pracy,mąz oglada te meczyska nic obejrzec nie można:(:(...dobrze,ze chociaz ruscy wygrywają:) zaznacze ze u mnie jest o godzinke do tyłu niz w Polsce. sips-to jesteśmy w podobnym wieku,fajnie.Co porabiasz?pracujesz gdzieś czy zajmujesz się rodzinką?Napisz cosik o sobie.W jakim wieku masz córki?My walczymy o dzieci......ale mamy problemy ,tak przynajmniej się okazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiona
sips...no i co z Tobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
No hej jestem,już odpowiadam,obecnie zajmuje sie rodzinką,ale żeby tak całkiem nie tracic kontaktu z ludzmi dorabiam jako kelnerka,mam dwie 10letnie, wspaniałe córki.No męża oczywiscie też ale tak naprawde wiecznie go nie ma,taka praca,widujemy się tak średnio raz w tygodniu. Qiona nie martw się i Ty doczekasz sie kiedyś dzieci,czego Ci zycze z całego serducha.Pozdrawiam.O tej godzince do tyłu pamiętam mam siostre w Anglii,ciągle mi przypomina zwłaszcza jak ja chcę lulu a ona mówi ze jeszcze wcześnie hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej tyle samotnych i nikt sie nie odzywa?halo jest tu ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,wstawac śpiochy!!!!!!!!!!!!! taki piękny dzionek pewnie wszyscy na porannym spacerku????? no to ja też ide,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiona
Witam,witam U mnie niezbyt ładny dzionek zreszta jak kazdy jeden:(:(kiepska ta pogoda tutaj słońca jak na lekarstwo! :(:( Mimo wszystko fajny dzis dzionek prawie zaliczony.Spanko dłuuuugo,a potem ogladanie morza ale siedziałam w aucie bo na zewnatrz głowe by urwało,i rozmyslałam...jak to w Polsce nad morzem teraz sie opalaja i kąpia....no tak tu morze pólnocne i zimne,brrr Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie komputer padł,ale już jest wszystko w porządku.:) Faktycznie,pogoda piękna.Oby tak dalej!:) No,dzisiaj Rosjanie grają z Holandię.Na razie nie ogladam bo musze nadrobić zaleglości na kompie.:D Wczoraj był odjazdowy mecz.Grali Chorwaci z Turcją.Coś wspaniałego! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej!!! pozdrawiam i zycze miłej niedzieli pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela i dzisiejsze pół dnia zeszło mi na obieraniu porzeczek.Jutro wyjeżdżam,wrócę za tydzień.Miejcie się dobrze i podnoście topik,bo całkiem zdechnie.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Marketo miłego wyjazdu.postaram się trzymac jakoś ten topik do Twojego powrotu.Pozdrawiam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam w naszym skromnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Hej a co tu tak cichutko!!!! miłego dzionka zycze pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
Witam,moze ktos tu czasem coś napisze,gdzie jestescie? -Piaski pustyni -oliwkaino -stic -starsza38 -Kokosowa beza -Marketa -6453 -agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa -ja wam odpowiem -murof -Amant Wszech Czasów k.odwetowa -jhgtu -dolma -karamba997 -arlekina -qiona oj troche nas tu już jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
mozna sie dolaczyc jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
tez mam prawie trzydziestke na karku meza i synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sips
oczywiscie ze mozna,witamy w naszym gronie,jest mi bardzo miło Cie powitac,zapraszam na kawke i ciasteczka ,oczywiscie jeśli trzeba to zimny soczek też się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
Witam ja też bym chciała sie dołączyć ;)przygarniecie mnie ? może na początek coś o sobie ,mężatka od 10lat z tego połowa na odległość mąż pracuje za granicą widujemy sie raz na miesciąć , syn 7lat ,obecnie niepracująca zajmuje sie domem i synkiem wiadomo jak męża niema w domu to wszystkie obowiązki spadły na mnie,czasem czuje sie samotna . Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Witajcie dziewczynki z samego ranca:) oj Taste ty to sie masz fajnie,w domku posiedzisz:)chociaz na dluzsza mete tez sie nudzi.Ja tez 10 po slubie i synek w podobnym wieku ,bo skonczyl 8 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
To ja juz stawiam wode na kawke,za ciasteczka dziekuje bom troszku za duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaStE
cześć wszystkim ona1122 kawka pewnie już zimna a na ciacho skusze bo bardzo uwielbiam słodycze ,czy mi sie nudzi w domu hmmm zawsze coś do zrobienia jest i w domu i przed domem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1122
Taste kawka juz wypita:)teraz jem sniadanko:)powinno byc odwrotnie:) oj domek..tylko pozazdroscic:)a jaka masz pogode dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×