Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Justys, "dość niefortunna" nie bardzo rzutuje poczekaj na "wtopę" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Borys i Arkadij Strugaccy, Kaczyńscy sf :) wg kotki: "Ale stweirdzam, ze: wolę piknik na skraju drogi a mój weekend zaczynam hasłem oniedzialek zaczyna sie w sobote! ponieważ trudno byc bogiem dla kobiety czasem bywasz tylko żukiem w mrowisku alboprzyjacielem z piekła * To tytuły ich książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ja juz miałam chyba ze dwa dni bez ostatnio... widzę poprawę i jestem dobrej myśłi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pouczająco: Borys i Arkadij to sa bracia:P Pisarze:D Tzn byli bo jeden nie zyje, niestety:O Bardzo ich lubie:D A w mojej wypowidzi zawarte były tytuły ich powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefa dyplomatka :-) to jakie nauki z tego wyniesiesz, Szukanie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czego nie miałaś?" to nic, ze wolniej, jest jeszcze druga odpowiedź od jakiegoś czasu ciagle tego samego (nie miałam) ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy jedna sytuacja dość niefortunna bardzo rzutuje na ogólny wizerunek w oczach danej osoby?" Może, ale nie musi. Każdy to zna, pewne rzeczy bardzo mocno zakorzeniają się nam w świadomości, nie sposób nieraz ich pogrzebać, zakopać, wyrzucić. Wszystko zależy od skali tej "niefortunności" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jedna sytuacja dość niefortunna bardzo rzutuje na ogólny wizerunek w oczach danej osoby?" Justyna to zalezy przed kim była ta sytuacja niefortunna i jaki ma stosunek do ciebie, czy przed przyjacielem czy przed wrogiem nie martw sie, wbrew pozorom, ludzie szybko zapominają..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Każdy dzień "bez" to dzień stracony." doradzasz, czy proponujesz? ;-) "Kafe jak wulkan gorące" wiem, wiem {mało entuzjazmu}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, jezeli chcesz konkretów to pewnie powinnaś podac wiecej szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbyt dużo się wylało słów " widze konsekwentnie pomagasz w odwyku :-D doceniam i mam nadzieję, ze uda się dołaczyć do Samicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miałam
Justyna wyluzuj, jak popełniasz gafy tzn ze masz bogate zycie wewnętrzne :-D Jezeli zależy ci na tej znajomości, to nie urywaj jej, jak mądry to zrozumie, poczekałabym na jego kolejny ruch i udawałabym że nic się nie stało... nie wiem co pisac bo nie wiem o co chodzi, ale mysle ze nie masz co się duzó przejmowac ludzie tyle głupstw robią mówią i żyją z tym dalej, powodzenia!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz jeszcze jak ja mam odpowiedać bez słów? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaa tak bywa ze zmeczenia :-D nic nie pozostaje tylko wyszczerzyc zęby w usmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"co jest zresztą chyba zgodne z dzisiejszą myślą przewodnią" to faktycznie lepiej nie mów, my kafeterianki dzisiaj przesadziłyśmy w tym temacie ja jutro jakieś medytacje, super obiad itp równoległości bez słów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka a co się stało?jak chcesz na maila napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja tutaj tak wyrywkowo jestem wiec moge nie wszystko przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×