Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pola do trzech razy sztuka .,,,,,,,,,,. ,;;;;;;;;;;;;;;, ,;;;;;;;;;;;)));;(((,,;;;,,_ ,;;;;;;;;;;' |)))))))))))\\ ;;;;;;/ )'' - /,)))((((((((((\ ;;;;' \ ~|\ )))))))))))))) / / | (((((((((((((( /' \ _/~' ')|())))))))) /' `\ /> o_/)))(((((((( / /' `~~(____ / ())))))))))) | ---, \ \ (((((((((( `\ \~-_____| )))))))) `\ | |_.---. \ jak nie wyszło, mówi się trudno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak gardło boli to zaraz i uszy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mnie jak gardło boli to zaraz i uszy też" uszy bolały mnie od propozycji muzycznej Szukania ;-) Szukanie, za trzecim razem to już mnie dopadła ciekawość, chyba w wolnej chwili będziesz musiał założyć sobie skrzynkę incognito i mi wysłać oryginał :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taka reakcja, a raczej jej spowolnienie wynika ze zbyt dużej jak na jeden dzień porcji poważniejszych tematów do przemyśleń? Zamiast luzu - włączył się bieg. Dobrze, że nie wsteczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak trzeba to trzeba:D ---------- tymczasem zmykam do spania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty znów swoje... Można rozmawiać i bardzo chętnie. Uwaga odnosiła się tylko do pory odpowiedniejszej bardziej na seks niż poważne tematy:) A co można poradzić, że taki masz nick? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy podobno w wolnym kraju, gdzie można myśleć co się chce (pod warunkiem, że myśli się jak większość wśród której się mieszka). To rzeczywiście koszmar :) samica się kryguje, samica jest niedostępna:) pokręci się tu i tam, a potem zmieni ubranko na luźniejsze i pobiegnie na erotyczny rozmawiać o problemach tego świata:) To już lepiej tutaj, oszczędza się na międzyforumowym transporcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "Tylko z tym sie kojarzę,pieknie" "ale Ci to nie daje spokoju ten erotyczny" :) W końcu to świat równoległy... Na uczuciowym jak na ławce pod blokiem czy w kawiarni - rozmawiasz o wszystkim i niczym. A jak nadejdzie noc - samica przemienia się erotycznego kopciuszka i - jak w nocnym klubie - sieje spustoszenie wśród potencjalnych honorowych dawców wsuwania bucika. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, czy to znaczy, że mam zmienić nick na samica pola? ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie potrzeba nocy, żeby tematy okołoorgazmowe nie schodziły z pierwszych stron dzinników kafeteryjnych ;) No.... to odjazd! :) ******************************* Orgazm samochodowy ******************************* Męska wersja auto-miłości z dramatem w tle. ---------------------------- Mężczyzna przeżywa go po raz pierwszy wsiadając do ekskluzywnego auta kolegi Prezesa albo w salonie podczas Dni Otwartych. Tak mu się to podoba, że już wie: chce to powtarzać. Tak go to podkręca, że po wielu miesiącach bez palenia gumy i niezajeżdżonych nocach jest na skraju bezorgazmowego wyczerpania. Zaczyna mu sie świecić rezerwa w jego pospolitym WV Passacie. W końcu udaje mu się posiąść na własność: SPORTOWY WÓZ, model ze ścisłego finału wyborów mistera mocy z TVN Turbo. Z podnieceniem pierwszy raz wsuwa kluczyk do zamka... Ostrożnie zasiada... Patrzy na te wszystkie kształty wskażników, obłości podłokietników, ocenia funkcjonalność przycisków i pulsującą czeriweń kontrolek. Oczarowany, rozbudzony i gotowy do jazdy. Dotyka z lubością skóry na desce niczym zaśliniony pryszczaty małolat rozkładówkę Playboy\'a. Przychodzi czas na Start Engine. Pewnie zbliża palec do bramy raju. Wciska... Obudzony potwór daje o sobie znać. Potężny ryk silnika wdziera sie do zakamarków przysadki.... wraz ze wzrostem mocy drży wciskany w podłogę pod butem... pedał... Dawki endorfin popychane walącym potokiem adrenaliny torują sobie drogę do podjęcia ostatecznej decyzji: Wrzuca bieg! Już czuć pierwsze nieziemskie, nadchodzące sekwencyjnie dawki wtryskanego paliwa. Popuszcza sprzęgło i ....................... Silnik zawył jak zraniony tygrys. Lecz zamiast upragnionego przyspieszenia i wytrysku mocy - jęk stłumionych cylindrów daje sygnał przedwczesnego, nieplanowanego zgaszenia silnika... Konsternacja. Niedowierzanie. Jak to - to już? Przecież na dobrą sprawę nawet nie ruszył...? Coś musiało sie źle wcisnąć? Może mieszanka zbyt uboga? Za mało go rozgrzał czy jak? Zbyt brutalnie przycisnął? Za bardzo ta fura podziałała na wyobraźnię...? Albo to wada fabryczna... Jest tyle możliwych przyczyn. Taka maszyna nie może się marnować stojąc samotnie w garażu. Ochłonie chwilę i na pewno spróbuje jeszcze raz. -------------------------------- Wniosek: Trabant to dwusuw, ale przeważnie pali od kopa, nie staje bez potrzeby na środku drogi i - najważniejsze - ja już coś się popsuje ...da sie go naprawić przy pomocy trywialnego młotka i przecinaka. ---------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, jeździsz trabantem? czy trabant i kierowca to jedno? bo chciałabym dobrze zrozumieć morał, w końcu, jak wiesz, popieram tę akcję i chcę się jeszcze udzielać w "niech słowo ciałem się stanie" ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Morał z tego taki, że kobieta podniecona widokiem porsche czasem zapomina, że moc pojemność, moc silnika i osiągi samego auta mają się nijak do tych samych parametrów u jego właściciela :) Gdyby było inaczej - kobiety "jeździłyby" tylko z kierowcami TiR-ów:) samica dobrze, że nie było 2-giej części o kobiecych falstartach:) Jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli chodzi o to, ze kierowca i trabant to jedno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz Graf
i tu ce nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×