Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

O proszę, patriota.:D A tam, winny od razu - jeszcze likier mam i czystą, ale się nie chciałam chwalić.:P Może inaczej: komu smutno, komu źle dziś, niech sie napije. No i wiadoma sprawa - nie chce pić sama, coby mnie za alkoholiczkę nie wzięto.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, skąd Ty masz ten zestaw dobrych pytań? jesteś szpiegiem? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju NIkt nawet nie pomyślał o nie tylko o alkohoźmie ale nawet o nadużywaniu;) Robisz tzw. smaki. A moje kubki (przez "b" a nie "p") są bardzo wyczulone na smak wytrawnego wina. pola Nie wiem, skąd takie przypuszczenia :) Nic nie wiem, ok? ^^^^^^^^^###################^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^######^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^###^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^###^^^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^###^^^^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^###^^^^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#########################^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Poczekaj do 23-ciej to będzie coś innego :D:D:D:D:D Powtórzę się z innego tematu: *********************** Breaking new ********************** Dziiaj o godz.23 stacja MTV rozpoczyna nową serię bajek dla niegrzecznych dzieci o miasteczku dla gejów. Uczulonych na nietolerancję i kontrowersyjne tematy uprasza się o zamknięcie dzieci w szafie na czas emisji. Recenzja J.Owsiaka -"Oj, będzie się działo...." Szkolne korytarze będą mieć nowy temat a Ojciec Dyktator nowy powód do zwrócenia sie do Narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A moje kubki (przez "b" a nie "p") są bardzo wyczulone na smak wytrawnego wina." A jeśli zamtast z lampki spijasz je z ust kobiety? Co na to kubki? Cześć, Polcia. Napij się wina - poczęstujesz Szukającego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w reklamie actimela mówią ze to taki okres jest teraz..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godz. 23 nic tu nie zmienia/zmieniła :-D ;-) chyba, że zaczniemy na bieżąco komentować polecany przez Ciebie program :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyno! Cóż za świństwa ci w głowie....:D "A jeśli zamiast z lampki spijasz je z ust kobiety?" Dobrego smaku się nie przekracza:) Wino by się obraziło... I po 23-ciej... Ludzie! Kochajcie się! Nawet inaczej...:D .,,,,,,,,,,. ,;;;;;;;;;;;;;;, ,;;;;;;;;;;;)));;(((,,;;;,,_ ,;;;;;;;;;;' |)))))))))))\\ ;;;;;;/ )'' - /,)))((((((((((\ ;;;;' \ ~|\ )))))))))))))) / / | (((((((((((((( /' \ _/~' ')|())))))))) /' `\ /> o_/)))(((((((( / /' `~~(____ / ())))))))))) | ---, \ \ (((((((((( `\ \~-_____| )))))))) `\ | |_.---. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Justys! 🖐️ lubię winko, ale mam głupi nawyk, że znacznie bardziej mi smakuje, kiedy w czasie konsumpcji tego napoju widzę w pobliżu minimum jeszcze jedną będącą w użyciu lampkę (trójwymiarowo ją widzę) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oć, Polcia bliżej, to Ci dwie napełnię - az będziesz miała po dziurki, albo raczej po dziurkach.:P A co to się tu dzieje po 23.00? Można czy nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasła z bajki: Para lesbijek chce miec dziecko: "Będziemy dla naszej córeczki najlepszymi lesbijkami świata" "Pieluchy z konopii" "Potrzebuję więcej spermy... plemniki muszą przemeblować całą macicę zanim ..." Zacytuje kotkę: Mam ambiwalentne odczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, widzę, ze Ty nie masz dziwnych nawyków i masz tam towarzysza w butelce..... :-D to po tym Twoim ostatnim obrazku wnoszę... no chyba, ze jednak coś przedstawia, tylko ja jestem "niedospana" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, jeszcze nie jestem aż tak zdesperowana, żeby można mnie o te wywołujace u Ciebie ambiwalentne ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola pudełko - nie mam szklanego towarzysza:) Pudełko a nie pudło, bo myślę nad zmiana tego stanu...:) Obrazek do powtórki (może tym razem się nam uda... .,,,,,,,,,,. ,;;;;;;;;;;;;;;, ,;;;;;;;;;;;)));;(((,,;;;,,_ ,;;;;;;;;;;' |)))))))))))\\ ;;;;;;/ )'' - /,)))((((((((((\ ;;;;' \ ~|\ )))))))))))))) / / | (((((((((((((( /' \ _/~' ')|())))))))) /' `\ /> o_/)))(((((((( / /' `~~(____ / ())))))))))) | ---, \ \ (((((((((( `\ \~-_____| )))))))) `\ | |_.---. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co, udało się? (bo nie wiem, czy mam udawać) ;-) którego towarzysza masz na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało się z obrazkiem, ale teksty w bajce są bajecznie dziecięce:) Lesbijka do swojej partnerki (trzymając w ręku szklaneczkę nasienia pobraną przed chwilą od zaprzyjaźnionego geja): "I pomysleć, że za chwilę będę penetrować twoje jajeczko..." "Uśmiercić penisa!" - okrzyk prowadzącej spotkanie dla lesbijek. ------------ Czy ktoś się wyrazi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wina nie pije.. bo sie zatrułam i mnie odpycha ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiedziałeś na pytanie, jaki napój planujesz? bo chyba ta bajka ie ma być tropem? :-D niektóre, które lubię: białe, tequila (tutaj jestem ekonomiczna, bo niewiele potrzebuję) czerwone też lubię oraz jakies tam czasem mieszanki barmanów nie biorę do ust piwa, a fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piwo lubie ale redsy i gingera czy smakowe:D i tequile tez lubie:D z limonką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie łaskocze mam nadzieję, że do jutra przejdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Wino - wytrawne szczególnie - którego nie da się pić dla uzyskania tylko efektu "trzeciego wymiaru świadomości" jest tym wyróżnionym Piwo? Owszem, jak najbardziej:) Każdy procent ma swój smak. Jeśli można DEGUSTOWAĆ (dla smaku też!) czystą wódkę, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×