Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Normalnie tej nocy same interesujące postacie kobiece :P Ale od jednej to mogłabym się pouczyć skuteczności chociaż może niekoniecznie w tej skrajnej postaci pt. cel uświęca środki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprawdę powiada Wam nieZłośliwa: "Prawda jest taka ze faceci z kafe są za łatwi" - ilekroć spróbujecie, zawsze się uda:p - Nie ma love - westchnął Strażnik NieMoralności. - jest tylko zwykła randka ze zwykłym make love. Nie lubić takiego lubienia - to dopiero zwierzęcy grzech!!! :P:P:P http://pl.youtube.com/watch?v=09-eHd9Z8Kw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrzmialy głosy obrońcow przyrody: - Nie testować tak drastycznych zachowań na zwierzętach w postaci facetów! A przynajmniej nie na samcach alfa. Sponiewierani kategorycznym lubieniem nie znajdą czasu na prawdziwe, męskie rozrywki:) Czy kobiety wierzą reklamie, że zwykły proszek nie wypierze tak jak ten z dodatkeim szorstkich granulek? Skuteczność udowodniona podobno na reprezentatywnej grupie kafeteriuszy:) Tylko dlaczego nie ma o tych udanych łowach topików?:p ----------- Kobiety! Lubcie Bogusiów Lindów, tak szybko odchodzą... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/linda/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam duuuuużo słońca i bursztynkowego uśmiechu wszystkim grzecznym, niegrzecznym, obecnym i nieobecnym:):):) Zwracam się z uprzejmą prośbą o wprowadzenie bezterminowych, superpłatnych, obowiązkowych urlopów wypoczynkowych:D:D Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby:):D z poważaniem czarownica buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza.... Letnia noc udowadania, że przypadkowości w życiu nie ma. Jest tylko mniej lub bardziej zaprogramowana gotowość na cud. Pozdrawiam przyjaciółki i przyjaciół w równoległości, niech ta noc będzie oczekiwaniem na jutro pełne spełnień. http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/jaki+tu+spokoj/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html bądźcie ze mną, tego potrzebuję w równoległości siła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie jest w stanie zmienić zamiarów. Bo warto bo chcemy bo inaczej się nie da. Zrozumieć zawiłości? Niemożliwe!! Jedna chwilka... zrozumienie jest ceną z karty dań. Prawdziwa więź to napiwek. Pomyślmy... Czy facet miiał prawdziwą chęć na tę właśnie rybę czy tylko poczuł głód? Kretyn czy easy rider? "Śniadanie. Rano zachciało mi się ryby z frytkami. Tak bezczelnie. Wsiadłem więc i pojechałem do smażalni ryb. Niecałą godzinę (i sto kilometrów) później siedziałem sobie już nad jeziorem zajadając się jakimś podłym filetem z frytami. Jak mi z tym? Tacką rybną za niecałe 13 zł i paliwem za 60? Fenomenalnie. Tylko czy to nie śmieszne, że do takich rzeczy trzeba się posuwać żeby poczuć, że jeszcze cokolwiek warto?" ejże! Udław się oścmi! Najwartościowszy jest filet...owszem... ale taki z chrupiącą skórką, który nieustannie pływa bez względu na fale gorąca i temperaturę oleju uczuć. http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/ryba/1b6453892473a467d07372d45eb05abc2031647a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sporo posłałyśmy pozytywnych myśli dla Szukania, ma pomóc! Amen! :classic_cool: (jestem zainspirowana kawałkiem od Kotki ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, ja jestem zdrowa, ale dzięki :) 🌻 Może to tylko PMS, muszę sprawdzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie szukanie
???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzypadkowa
Dlaczego plączę się w tej sieci,sama nic nie tkając...czepiając się cudzych nitek, wisząc nad krawędzią. Byłeś, wtedy nie musiałam pisać, bo wiedziałam, że TY napiszesz to wszystko za mnie. Wsłuchasz się w bicie mego serca które zbliżałam do monitora, wpatrzysz sie w moje oczy, które przy tobie zapominały mrugać i poczujesz powiew nocy, mój oddech uspokajany Twoją obecnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×