Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pola, a z czym ci się kojarzy maszt na żagłówce? Może z bezwietrzną pogodą? :p ************************** APEL DO DUŻYCH DZIECI ************************** ---------- Pamiętajcie! ------------ NIE WSZYSTKO NALEŻY WKŁADAĆ GDZIE POPADNIE! > Pomyślcie o rodzicach, którzy noce całe w pocie czoła robią wszystko, aby idea się pokrywała z efektem końcowym. > Zlitujcie się nad biednymi laryngologami, którzy muszą wyciągać i wypłukiwać różne koraliki, zabawki czy pieniążki. > Zastanówcie się nad stratami materialnymi wcześniej, bo wyciągnięty drobiazg nie jest do użytku, i powoduje frustrację > Wbijcie sobie do główek - Kontakt nie jest miejscem zabaw! Nawet jeśli nożyczki mają izolację! I tak oczywiście zrobicie na przekór, aby tylko spróbować:) ******************************* :p Proszę, oto dowód na to, że ... http://pl.youtube.com/watch?v=OYq1mS-yoVM ... zakazany owoc smakuje, także podczas oglądania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pola, a z czym ci się kojarzy maszt na żagłówce?" widzę, że z tym, co Tobie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************************************* Welcome to The Madison Square Garden ! ******************************************************* Zapraszamy na walkę wieczoru. Walka o nic na życzenie publiczności! ... w prawym narożniku cream. Jego skupiona twarz pokazuje napięcie, bezglośną niemoc i chęć na usłuszenie gongu na koniec walki. W myślach przelatuje całe niedługie zycie i żal za kobietami z forum. ...w lewym narożniku komiczne. Spokojne niedbałe wyczekiwanie na rozpoczęcie, a głowę zaprząta "wyłączyłem ten cholerny czajnik czy nie?" Publiczność domaga się krwi. Nawet nikt nie sprawdził grupy krwi komiczne, a do biletów dołączony jest kupon gratis na odwiedziny creama w szpitalu. - Ko-mi-czne! Ko-mi-czne! - skanduje tłum. Niedwuznaczne gesty sekundanta w narożniku creama giną w okrzykach. - Gdzie jest tylne wyjście? Komiczne łaskawie pozdrawia wielbicielki, czasem od niechcenia zaszczycając wielbicieli creama pobłażliwym uśmieszkiem. Sędzia techniczny sprawdza sztuczne szczęki i radzi komikowi, by ją wypluł, po co się męczyć. Cream słysząc radę aplikuje sobie do ust silikon do uszczelniania okien. I.......poszli !!!!!! - gong zabrzmiał radosnym chórem. Komiczne podchodzi do środka ringu, wznosi rękawice, które przez przypadek założył na lewą stronę. Cream podchodzi rownież. To za dużo powiedziane - unosi się niemal w powietrzu z zawadiackim: - Dlaczego mnie chcesz bić, komiczne? W powietrzu zastyga zapach cmentarnej alei a duch zwycięstwa przewiduje długośc walki: 1 Gołota = 57sekund. Czy tyle wytrzyma? Prawnicze paragrafy kontra prawicze dylematy. Ktoś krzyknął z widowni do któregoś z zawodników: - Co się chuju patrzysz? Walcz! Cream odwrócił się bezwiednie i potknąwszy się o własne nogi, spadając malowniczo na deski z towarzyszeniem głuchego dźwieku tłuczonego szkła głową staranował (jeszcze) męskość komiczne. Jajko - niespodzianka:) Sędzia podbiegł ale nie widział jak to rozdzielić. Sekundanci zaczęli skakać sobie do gardeł: - KO! Ewidentnie! - Nie pierdol, nieumyślny faul! Realizator właśnie puścil na telebimie Lonely Tunes, gdzie Kojot Strusiowi właśnie zafundował dziki zachód leżąc na dnie przepaści. - O-ddać-kasę! Za-bi-lety! - nie tego się publika spodziewała. Cream leży z główką komicznie wciśniętą pomiędzy 95kg (cel: 93 po ściągnięciu rękawic). Cream jeszcze nie wie, czy boli go jeszcze głowa czy już możliwość uczestnictwa w rewanżu. Nosze są już obok. Ekipa sprzątająca zastanawia się kogo najpierw poskładać. Z głośników apel: - Uprzejmie informujemy, że kasa zwraca za bilety, jak kasjerka będzie chciała! Może będzie. W końcu jest fanką Komiczne, a Creama lubi:) Jak wszyscy. I po kiego było przychodzić tu w taką pogodę? Nie lepiej seksić się w domu? Albo przerżnąć dzień na Kafe? :p:p:p **************************************** http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/winner/ac3478d69a3c81fa62e60f5c3696165a4e5e6ac4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany boskie.............................................. A myślałam, że juz nic mnie nie zadziwi w Twoim wykonaniu, Szukanie... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
I od tej pory Krem miał jaja w gębie, a Komiczny - w kremie.:P Życie jest pełne niespodzianek - szczególnie tych najbardziej niespodziewanych. Pozwólcie się dać zaskoczyć.:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko no, to się fizjologom nie śniło, że.... :D Ale cóż cię tak zaskoczyło? ju "I od tej pory Krem miał jaja w gębie, a Komiczny - w kremie" :D:D:D nic dołożyć nic wyjąć 10/10 :) pola uściślijmy niedopowiedziane: jak kasjerka będzie chciała.... a/oddać to odda b/wziąć to weźmie Byle bilet nie utracił zdolności do wpuszczenia z powodu daty :p retro miałbyć jeden paragraf i jeden dylemat:) Ale wiadomo.... one zawsze idą w parze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, Ty się zrobiłeś jakiś bardziej złośliwy, czy mi się zdaje? :D Bo dlaczego nie przyszło Ci do głowy uściślanie tego oto fragmentu - "W końcu jest fanką Komiczne, a Creama lubi " - tylko poleciałeś kolejną ambiwalencją? Oczywiście dalej było "(..) lubi. Jak wszyscy" więc moje powyższe pytanie z założenia miało znaczyć tyle co nic, a jednak.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"So I stopped for a moment to look at the sun" http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/revenge/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html ********************************************* Pozory mylą. Dla podtrzymania klimatu na potem:) http://pl.youtube.com/watch?v=2Fq8shtyGfo *********************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, to że jesteś piekielnie bystrym (i ironicznym:P) obserwatorem to ja wiem od dawna:P Ale to że zrobiłeś się złosliwy to mnie z lekka zaskoczyło. Złosliwy i jakby zniecierpliwiony idiotyzmami:P PS I na litości.. prawnicze artykuły a nie paragrafy:O please.... PS2 House przypadkiem nie jest Twoim dalekim krewnym?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream, Weź Ty się zastanów kto zaśmieca nie tylko topiki, ale całe forum. Nie dość, ze widzę iż faktycznie nie masz poczucia humoru (a tak chciałam w Tobie zobaczyć potencjał) to teraz mam wyrzuty sumienia, ze przeze mnie wlazłeś na topik Szukania. PS. jeżeli zechcesz coś odpowiedzieć to błagam, nie tutaj. już lepiej załóż osobny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m Świat Równoległyjest dla wszystkich. Jego bogactwem są wypowiedzi. O, tym co siedzi we wnętrzu każdego Mieszkańca w chwili, kiedy pisze SŁOWA, teksty i muzyka, obrazy przynoszone aby się podzielić z innymi własnym nastrojem. Tu nie ma i nie może być miejsca dla pretensji. Od tego są dziesiątki innych topików. O to proszę, OK? Czy lepiej KO? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtulandio bierzcie i jedzcie z tego wszyscy! mamy tabletki w apteczce:) ależ kotko:) zbytek łaski:D:D:D \"zrobiłeś się złosliwy to mnie z lekka zaskoczyło. Złosliwy i jakby zniecierpliwiony idiotyzmami\" zaraz, co to ja chciałem.... --> patrz pierwszy post w Świecie Równoległym :) czym skorupka za młodu....:) Może po prostu było tych idiotyzmów mniej przez tygodnie względnego spokoju na forum i poziom tolerancji się zwiększył? :) \"PS I na litości.. prawnicze artykuły a nie paragrafy please....\" Paragraf komicznego to brzmi dumnie! Wygięty w formie, o pięknym kształcie i słusznej grubości, z dwoma końcówkami niczym rękawice bokserskie... Artukuł? Fe... Jak to wygląda? Chyba, że mówisz o art. nabiałowym :p PS2 - nie wiem, kto to jest House. Nick Szukanie to forumowy prawiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz.... piosenka:) Jak to miło pszczółką być (piosenka) Latam sobie jak motylek, i przepyszny zbieram pyłek, nektar słodki jak marzenie latam co dzień niestrudzenie Ref.: bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, jak to miło pszczółką być Jak to miło bzyczeć w kwiatkach, na polankach i rabatkach. Każdy kwiatek pszczółkę cieszy, więc do niego pszczółka spieszy. Ref.: bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, jak to miło pszczółką być Pszczółki ludziom miodek dają, ludzie za to je kochają. Mała pszczółka zgrabna miła, dzisiaj ciebie odwiedziła Ref.: bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, bzy, jak to miło pszczółką być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie kiedyś Cię uduszę. Mentalnie:P Co do pragrafu... może o paragraf Komiczne jest fascynujacy ale jakoś nie dla mnie:P Artykuły nabiałowe.. owszem interesuja mnie ostatnio i to bardzo:P:P:P:P House nie jest tworem forumowym:P to bohater serialu House MD, o którym juz pisałam:P Moze obejrzyj jakis odcinek? (oczywiście jesli nie widziałes w co wątpię:P) Duzo podobieństw:D:D:D Jedno jest pewne: jesteś aż za bardzo bystry:D [kłania sie nisko, zachwycona]:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze Kotka chwali twórczość (Nefry, podpinam się niewidzialnie ;-) ) bo ja posłuchałam apelu i już nie wkładam tych nożyczek w kontakt ;-) :D Szukanie, to o pszczółce to też adresowane do dużych dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×