Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pod warunkiem że się ma dobry nawóz...:P sama nie wiem co chcę przez to powiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wiesz ale dobry nawóz to po prostu dorodna kupa........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, teraz już wiem dzięki za info.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę , że chcesz po prostu przekombinować i nie bardzo wiem po co :) lepiej sobie w spokoju kwitnąć i cieszyć się z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, teraz już wiem dzięki za info. także możemy przyjąć do wiadomości, że nawet będąc w gównie można rozkwitać:) czy teraz ja poszłam za daleko z wnioskami ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah! myślę że w istocie coś tu się nie zgadza. chyba że znasz takie przypadki, bo ja jednak chyba nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam mnóstwo takich przypadków to zależy co rozumieć przez "gówno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmując , że rzeczone "gówno" to na przykład polskie realia- to przykładów jest sporo no ale jeśli mianem "gówna" określimy najbliższą codzienność taką bardziej osobistą ........to rzeczywiście ciężko jest wypuścić choćby pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to dobrze powiedziane a, rozmawiałam ostatnio z kobietą, 42 lata ma nie wygląda wcale źle, szczupła, zadbana, ubrana a cały czas narzeka że się sypie, że się starzeje, że teraz to już tylko gorzej będzie ... dlatego mam niezbity dowód że kwitnięcie to faktycznie bardziej sprawa ducha niż ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nic mówić ale z biologicznego punktu widzenia ma rację- lepiej raczej nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam nie zapominaj , że jesteśmy w podobnej sytuacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ani na chwilę nie zapominam dlatego już na samą mysl o kwitnięciu już mi się nie chce:) poza tym osiągnęłam fajny stan tumiwisizmu może fajny to za dużo powiedziane ale jakos faktycznie przestało mi ostatnio na czymkolwiek zależeć to chyba niedobrze...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... co ma wisieć nie utonie więc pewnie nie jest tak źle jak myslisz ja generalnie lubię czuć się kwitnięta ale bez zbędnych ceregieli i pielęgnacji wprowadzających w taki stan tak po prostu jest mi dobrze i już sama pogodna od 2 dni wprowadza mnie w stan szczęścia co pewnie też nie jest najlepiej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłam w twoim wieku to też mi niewiele do szczęścia brakowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz , że ten rok czy dwa to taka przepaść ?? mam zacząć się bać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeśli chodzi o mnie to dużo czasu, który wiele zmienia ale ty się nie bój cos mi mówi że u ciebie będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro będę szczera- w twoją kobiecą intuicję niestety całkowicie nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za przeproszenim pierdolicie jak potluczone chciec to moc wiek ma tam jakies swoje prawa ..... ale najwazniejsze jest to co same o tym wieku myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pierdolimy tylko rozmawiamy na tematy nawozowo- gówniane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niby? :) pewnie dlatego że trudno uwierzyć żebym miała cokolwiek kobiecego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ikus nawoz smierdzacy i stary trza sie postarac o jakies gowno pachnace moze konskie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro w brew twojemu nikowi to chyba ja jestem retro :D wiekiem ale nie cialem i dusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pierdolenie chwilowo nie przeszkadza co więcej: nie przeszkadzał by mi nawet specjalnie brak pierdolenia:) to są zalety stanu który udało mi się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro:) nie no to nie tak po prostu pamiętam wszystkie spory dotyczące kwestii życiowych i damsko- męskich i tak jakoś - ponieważ raczej stoimy po przeciwnych stronach w owych sporach- uważam cię za osobę dość omylną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pie**olenie chwilowo nie przeszkadza no proszę ! aż chce się zapytać : czyje:D co więcej: nie przeszkadzał by mi nawet specjalnie brak pie**olenia a tego już nie musiałaś dodawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz . Ike! nawet jeśli się mylę, zawsze robię to CELOWO:) dałaś się nabrać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phi to tylko twoja wymówka wymyślona na poczekaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×