Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość klamiesz pomarancze sa
ide, jusz ide, ociagam sie :D ze tez ta szkola zawsze na gorce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietny utworek
loczek blond:classic_cool: psoty, tak:D az mi humor wraca:) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utworek w otworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny aniołek
czekam na deszcz i burze, burza ma w sobie jak to ktos juz napisal:Ptaka zmyslowosc,duszna aura przed, chmury znikad, napiecie jak przyspieszony puls, ścierajace sie chmury, jak dwa gorace ciala, a wreszcie. hm... deszcz. cudowne i nieuchronne rozladowanie tego napiecia...;) dobrej nocy, wszystkimm, czyki nikomu:P pstryk, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny aniolek ktos ty??
:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście... można i tak ************* http://www.youtube.com/watch?v=NdXseIFx9BA ************* indywidualizm godny poparcia chmury płaczą rzewnymi łzami politowwania a każda marzy o mężczyźnie, który porwałby serce pośród błyskawic zamknąć oczy ************** http://www.youtube.com/watch?v=RfNPFd7KlAE&feature=related **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcieli pomaranczy to maja
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny aniolek
kto ja? nikt, a co sie mnie znow uczepili😭 zmysly traca przez ten upal:) ale widze, ze moje ciche nocne szepty odniosly skutek, przbylo wpisow:D juz nie bede, dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i usmiech i łza... I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna. Początek i koniec... Tuwima bla, bla.. :p ----------------- Anioł - pomyli football z pysznymi, okrągłymi pączkamisoccerem Diabeł - pomyli soccera z wysysaniem... bzur z ... :p ********* http://www.youtube.com/watch?v=138CaUjCorU&feature=related *********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
If you... We've all got our Own funny moods I've got mine, Woman you've got yours too Just trust in me like I trust in you As long as we've been together It should be so easy to do Just get yourself together If YOU Don't...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znamy angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie znamy angielskiego" Ja też nie :) ------------------ Wszyscy mamy nasze własne śmieszne nastroje Ja mam swoje Kobieto, ty tez masz swoje Tylko zaufaj w moją przyjaźń, Ja zaufam tobie Tak długo jak będziemy razem To będzie naprawdę łatwe do zrobienia Tylko pozwól sobie być razem ------------------ Simply Red "If You Don't Know Me By Now"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiemy angielski
Get up, (get up) Come on, (come on) Why you scared? (I'm not scared) You'll never change what's been and gone Wstań Chodź Dlaczego się boisz? Nigdy nie zmienisz tego co było i minęło (Oasis - Stop crying your heart out )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie zrob porzadek na topi
same ploty i przez to inni maja klopoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydaloby sie usunac wpisy
niektorych pomaranczy :classic_cool: poza mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymło mi sie
kto ma kłopoty przez ploty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×