Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

"ja jako potencjalny bywalec muszę wiedzieć dlaczego swoje myśli warto zostawić akurat u ciebie , prawda?" Ja tego tym bardziej nie wiem za Ciebie. Rzecz w tym, że nie zostawiasz myśli U MNIE, tylko w temacie. A temat tworzysz także.... własnymi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma coś do powiedzenia. A forma nie jest nienarzucona... ważne, by przekazywała treść. no to nie jest tak do końca tak jak nie każdy strój pasuje do opery tak i utarło się , że tutaj nie każdą myśl powinno się zostawić jak wyskoczę ci tu z plackami robionymi na kolację .......to sam rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego tym bardziej nie wiem za Ciebie. więc nie pytaj dlaczego.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dzis jakis problem to idz
przynudzac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placki? Dlaczego nie? Jeśli dasz przy okazji najeść się oczom i uszom okrasisz przepis sosem z dowcipną przyprawą a na deser podasz coś, co będzie podkreślać smak całego zestawu to... ... będzie co prawda nieco inaczej niż w przysłowiowej jadłodajni, ale nadal będzie to przepis na placki, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dasz przy okazji najeść się oczom i uszom okrasisz przepis sosem z dowcipną przyprawą a na deser podasz coś, co będzie podkreślać smak całego zestawu to... tego niestety nie mogę ci dać banalność robienia placków absolutnie mnie nie nastraja :) ps. więc jednak masz wymagania co do formy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike idz stad
ty ike z plackami do kuchni spadaj ale no tak ,tam tez sobie wrogow narobilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange masz ochotę na dialog z szukaniem? nie przeszkadzaj sobie ja na pewno przeszkadzać wam nie będę ale jeśli jesteś tu tylko dlatego, że jestem tu ja a ty szwendasz się za mną jak przysłowiowy smród po gaciach to może idź coś posmażyć..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja... Równoległość narzuca wymagania, by myśl pozostawiona zawierała w sobie ładunek emocji. Czyż nie mamy na co dzień dosyć tych pospolitych placków w różnej postaci, by nie chcieć ich opisywać jeszcze tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WujekDobraRada dla ike..ike
Napis nad lozkiem " KAFE MOCNO I TRWALE SZKODZI NA MOZG " wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnbm,.nm,
ten czyrak i na tym topie próbuje mącić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnbm,.nm, a to mnie rozśmieszy
łeś :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy zeby zaczela zyc
zamiast wegetowac---czyli zyc forum. ale to jak widac za trudne dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalimy równoległość linkami?:) zaznaczymy swoją obecność! kolego szukanie jesteśmy z tobą ! http://gusiaczekj.wrzuta.pl/audio/5UlLOjWJdNC/narcyz_-_lzy swoją drogą zdarza wam się rozmawiać z kimś w myślach? ze zmarłym np...... nie macie potem durnego wrażenia, że jak słyszy wasze myśli- to wszystkie? nie tylko skierowane do niego?:P albo gorzej słyszą je wszyscy przebywający w zaświatach można popaść w paranoję :D pamiętajcie módlcie się zawsze na głos rozmawiajcie z duchami werbalnie wtedy będziecie spać spokojni, że nikt wam nie wlezie do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike wypertalayyy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike nie moze pojac ze tylu
pisalo na nia :D jak widzimy lepiej nikomu nic nie radzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wypertalayyy jak to mówią każdy orze jak może pomarańcza też podpisała listę obecności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ike nasz wrzodzie
swoją drogą zdarza wam się rozmawiać z kimś w myślach? ze zmarłym np...... nie macie potem durnego wrażenia, że jak słyszy wasze myśli- to wszystkie? nie tylko skierowane do niego" Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike masz swoj topik o kaszy
Ten jest za trudny do ogarniecia dla twej lepetynki. :D Dokoncz edukacje to zrozumiesz jezyk innych".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhhahhaaa
iftar ...ty do najmardzejszych tez tu i nie tylko tu ...nie nalezysz kabaret starszych panow jest w szm raz dla ciebie pan 20 lat starszy i takie tam ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna- Aniela zaprasza
[zgłoś do usunięcia] TAROT gg rozkłady email TAROT gg rozkłady email ZAPRASZAM NA STAWIANIE TAROTA NA EMAIL I GG SAMA WYBIERASZ FORME ODPOWIEDZI NA PYTANIA 1 PYTANIE ZA 1ZŁ WRÓŻBA ROCZNA KAZDY MIESIĄC KAZDA SFERA 15ZL ZAPRASZAM anna_anielaa65@wp.pl< br /> gg 28042901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĘŻCZYŹNI SĄ INTELIGENTNIEJSI
Od kobiet. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Przede wszystkim nie są tak naiwni, po drugie głupi. Wystarczy poczytać topiki naiwniaczek z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×