Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość tata szarika
Każdego coś podnieca,dla niektórych nie jest to niestety kobieca kieca! https://www.youtube.com/watch?v=2sJxxikKk8Q Żeby coś takiego tepić,to trzeba się solidnie zasępić. Taki jest ten nasz świat i bogu dzięki,że ma jakieś dziury. Czasem te dziury przysłowiowej kury są o.k. Nie macać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatku moze nie marudz juz, co? zrob synkowi urodzinki dla obcych i rodzinki bo wiadomo przecie glosno o tym w swiecie ze..rybka lubi plywac? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy gdzieś jest jeszcze życie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały Książę ze swoja ukochaną Różą, gdzieś tam żyją :) odp krótka :) gzdieś tam zycie trwa, dni biegną, minuty uciekają a... naiwni na miłość czekają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko naiwni czekają na miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Nie,tylko pewni siebie co już byli w niebie. Niektórzy dorobili się matury ale ciągle piszą bzdury! "Mały ksiąze"nie został napisany,żeby przeczytać tylko,chyba że,tylko przeczytać,tylko. Wtedy cytowć nie wolno!!! Mały książe spotyka pijaka...dlaczego pijesz i w swoim nałogu ciągle żyjesz? Piję,bo się wstydzę! Czego? Tego,że piję! https://www.youtube.com/watch?v=r92vAPZiACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co było nigdy nie wróci, a będzie jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam takiego badziewia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jesteś tego pewna, że dobry czas nie wróci? I skąd wiesz, że będzie jeszcze gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no matura to bzdura :P po co te szkoly komu ? nie wiem ze szkolom czy bez szkoly tsza tyrac za chlebem co do milosci to tesz sie nie znam milosci po prostu nie ufam moze zem glupia:classic_cool: taki moral mi wyskoczyl milosc ze szkolom czy bez szkoly i tak czlowiek zle skonczy :classic_cool: a psik!!! dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
Sobota!Słona woda zdrowia doda nawet największym ok****eńcom. Wystarczy zanurkować w ocean prawdziwy,trochę brudny ale żywy. https://www.youtube.com/watch?v=ET1-6Bef9xU Ida,ja ciągle Cię widzę i wcale się tego nie wstydzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szariku, gdzie Twoja szarikowa?emerytura czy fura🖐️ 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Skóra ,fura i komóra?! Mam też rower. Czytając dzisiaj to forum wiem na bank że ,wieje halny! Świry świrują,nawet ja dostałem bana! Tylko dlatego że, jakiś frajer się obnaża z rudymi włosami na jajach i z powiekami jak mój portfel zagubiony... Statystyka nie zrobi z chlopa rolnika! Moderuje to forum zwyrodnialec! https://www.youtube.com/watch?v=rrM7IC_rKp4 Huj wam w oko i wagon szkła! Taka wasz polityka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pravik42 z ogólnej lata wyjątkowo obleśny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*prawvik24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, żeby wrócił dawny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam domu. O czym ten zakątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie stary wątek. Kto ma sentyment i nie potrafi pójść dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary, ale zawsze jary! jak na razie największy sentyment ma Szarik. Ja zaglądam tu raz na 102 ;) :P :D:D:D:D:D:D jak sobie przypomnę jaką sieczkę miałam w głowie te ***** lata temu, jak tu pisałam, to w głowie mi się nie mieści :D [mój faworyt z kafe okazał się gejem] :P 👄 Szczerze, to tylko do niego mam jakiś sentyment :( pozdrawiam wszystkich ''starych'' bywalców :Pze wstydu nie podpiszę się dawnym Nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarik to starszyzna dla 50-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
To nie sentyment,to lament ...nad tym co gejem się zachwyca... Lepsza jest już ladacznica...taka moja to lecznica ...nie dla zwierząt. Czuję się tu wyróżniony,najbardziej p**********y! P.S Przepraszm małolatów i obszczymurków...Ale nie ćpam. Nigdy nie ćpałem,więc się nie zestarzałem...stare maleńkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z biseksem i jest dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×