Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podarować uśmiech

Spełnijmy marzenie Mateuszka!

Polecane posty

Gość podarować uśmiech

Dostałam tego maila kilka dni temu i postanowiłam go tutaj umieścić. To tylko kartka pocztowa...dla nas to tak niewiele, a dla tego chłopca to marzenie.. "> Piszę z ogromną i bardzo ważną prośbą. Zapewne słyszeliście już kiedyś o > fundacji "Mam Marzenie". Spełnia ona marzenia śmiertelnie chorych > dzieci. Jednym z marzycieli jest Mateuszek Lang ze Szczecina. Niedawno > miał ósme urodziny, były to prawdopodobnie jego ostatnie urodziny.... > Jego marzeniem jest dostać pocztówki od wielu ludzi.... > Jeśli macie chwilkę czasu, kupcie pocztówkę, albo poszukajcie jakiejś np > z miejscowości w której żyjecie, albo wesołej, ze zwierzaczkiem albo > urodzinowej ( niestety Mateusz miał urodziny 27.04) ... napiszcie kilka > miłych słów, choćby "pozdrawiam Cię ciepło!!" > i wyślijcie mu. Bardzo bardzo proszę o pełną mobilizację, proszę o tą > chwilkę na wypisanie tej karteczki pociesznia... > aby zdążyć.. > > To najpiękniejsze ostatnie życzenie o jakim słyszałem od chorych > śmiertelnie dzieci.. choć trudno to w ogóle oceniać.. > Was to będzie kosztowało niewiele, a dla niego będzie znaczyć ogromnie > dużo. > Oto adres: > > Mateuszek Lang > ul. Wiślana 37 > 70 - 885 Szczecin > > Roześlijcie tą wiadomość do kogo się da i ślijcie kartki. > Pragnę z całego serca, aby zasypały go tony liścików karteczkowych! > > jesli chcecie sprawdzić czy to prawda: > http://mateusz.szczecinianie.pl/ > "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny gest :) Więc zróbmy wszystko co w naszej mocy by był uśmiech na twarzy Mateuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kupię kartkę i wyśle. Jestem w UK, powinien się ucieszyć że nawet z \"daleka\" dostanie kartkę. Oczywiście podnoszę temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×