Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ixipixi

Jak teraz żyć sie pytam?

Polecane posty

Mam w pracy samych chamów i złośliwych idiotów. Dzisiaj rano wchodzę do toalety, siadam, wystrzykuję w muszlę małe co nieco, chcę się podetrzeć .... i co sie okazuje? Jakiś palantzużył całą rolkę papieru toaletowego i przyczepił gumą do żucia do miesca, z którego on wychodzi - malutki, zaledwie 3 centymetrowy kawałek papieru. Że niby papier jest. Durna polska złośliwość. Wstałem z sedesu ze spuszczonymi do kostek spodniami pokicałem do zlewu, wypiąłem nad nim tyłek i zacząłem się podywać. I stało się nieszczęście: do toalety weszła nasza sekretarka (zabujany w niej jestem po uszy) i księgowy (straszny plotkarz). A ja stałem tak z rękami w kale i z fajfusem na wierzchu ze spodniami spuszczonymi do kostek. Jak teraz żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahaha :D to ci przygoda z samego rana! :D wybacz,ale usmiałam sie do łez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze powodzenia
nie da sie:( musisz skoczyc niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinrich89
mimo, że ixipixi ma wrodzoną skłonność do merdania flakiem na lewo i prawo w miejscach publicznych oraz mniej- publicznych, to powyższa historia jest bujdą na kółkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy twoi starzy się gzili też mieli pewność, że prezerwatywa na prąciu twojego starego, którą wcześniej znaleźli na śmietniku - jest nie uszkodzona. I co? I teraz tworzysz głupie komentarze na forum. Oto skutek \"pewnych\" przekonań. Jak nie wierzysz, ze to prawda to zadzwoń do firmy \"Daniel Grzegżółka i syn\" w Raciboarach Kościelnych i zapytaj o \"Srajdę\". Każdy potwierdzi. W tamtym roku miałem taką samą przygodę, tylko że widział mnie w takiej sytuacji tylko szef kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
CK vel MR ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsrajtus
Zyj jak obsraniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru. Skończyłem korespondencyjnie technikum pielęgniarskie, znam trochę rosyjski, mam swoje ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wypryska wcześniej nie miałem, a teraz dwa ruhy i po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nikt nie chce się z Tobą bawić, co??:O Normalnie kanał...nie da się tak żyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaveMan
Buahahahahahahaah , co za pechowiec . Zawsze , ale to kurva zawsze jak sram gdzies na "obczyznie" , zanim puszcze stolca sprawdzam czy i ile jest sraj tasmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×