Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KASIAREW

MAMY Z GDYNI I OKOLIC ROCZNIAKóW łąCZMY SIE

Polecane posty

Witam dziewczyny mam malego Pawełka no juz nie takiego małego:-) 30 maja mamy roczek:-) założyłam ten topik po to żebysmy mogły pogadac o wszystkim i o niczym ;-) czyli fajnie by było jak by nas było troszke więcej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz troszke wolnego bo mały własnie spi;-) siedze sobie sama w domu mąż ma taką prace że ciągle go nie ma:-( jeżdzi samochodem cięzarowym po całej europie i tak to juz wyszło ze zawsze prawie cały miesiac go nie ma w domu:-( a my z małym ciągle sami ale co tam babeczki bede sie uzalać nie jest tak żle;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że jak narazie nie ma żadnego odzewu.. mam jednak nadzieje ze szybko to sie zmieni;-) i bedzie nas troszke wiecej:-) Jak maly sie obudzi to mykamy na spacerek szkoda marnowac tak pieknej pogody na siedzenie w domu:-) dodam jeszcze ze mam 26 latek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
Ja nie jestem z Gdyni, choc bardzo kocham cale Trojmiasto :-) Jestem z Wawy i mam 16-miesiecznego synka, mozemy pogadac.... Karmisz malego piersia? JAk spi w nocy? Bo moj niestety nadal budzi 2 razy na mleko. I nic nie mozna z tym zrobic. Odkad sie urodzil, nie przespalam ani jednej nocy normalnie. Poza tym jest cudnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super że sie odezwałas:-) ja karmiłam malego piersią przez 3 miesiące pozniej zanikal a ja robilam wszystko co w mojej mocy i dalej nic to przeszłam na modyfikowane nie bylo tak zle ale Paweł to taki łakomczuch ze by tylko jadł i jadł do 9 miesiaca karmiłam go jeszcze 2 razy w nocy bo jak mu nie dałam to ryk na cały dom:-) teraz jest juz lepiej ostatni raz dostaje o 12 stej w nocy i mam spokoj do rana:-) ale i tak od kąd go urodziłam to ani razu nie przespalam całej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
Z karmieniem peirsia to witay w klubie, moj w miare grzecznie jadl przez 3 miesiace, potem sciagalam mu laktatorem mniej wiecej przez miesiac, od tego czasu modyfikowane. Po drodze zaliczylismy nutramigen, bo niby mial alergie, ale jedna madra pani alergolog powiedziala, by wrocic do zwyklego mleczka, wiec pije Nan i jest okey. Nasz synek ma na imie Krzychu i jest gigantycznym rozrabiaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI:-) my jestesmy na Bebilon służy mu to na razie nie zmieniam Krzysiu super imie moj mial sie tak nazywać ale bratowa urodzila szybciej i nazwała swojego synka tak to mi został Pawełek:-) mowisz łobuz moj to diabeł wcielony!!!!!!! zacza chodzic jak miał 9 miesiecy i od tej pory KONGO W DOMU:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie go pełno wszystko musi wziąć zobaczyc szafki sobie otwiera!!! na spacerze wszystkie kamienie i kipy do buzi nieraz to juz opadam z sił ale słodki he ......... ale tylko jak spi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
:-D :-D :-D Kongo :-D Krzychu tez wczesnie zaczal chodzic, teraz wspina sie na meble, robi przemeblowanie i w ogole rzadzi.... Tak wiec bedziesz miala coraz ciekawiej ;-) Jak u Was z jedzonkiem? Pawelek chetnie je, nowosci tez? Czy pluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
Widze, ze maszpodobna sytuacje do mojej. Krzys tez do szafek, lodowki, pralki (kiedys upral linomag, innym razem zmiotke), kuchenki sie dostaje i tam swoje rzady zaklada. Oczywiscie ganiam za nim i staram sie proponowac inne formy rozrywki, ale nie zawsze skutecznie..... Hobby Krzynia to samochody (buuu......). Jakies 2 miesiace temu zwiedzalismy wszystkie parkingi w okolicy. Kazdy samochod musial byc oklepany, obejrzany i skomentowany. Teraz troche mu to przeszlo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mowie ci nauczył sie wlazic na łożko i ma nie zły ubaw przy tym wszystko bylo by pieknie gdyby jeszcze złazic umiał musze tak skladac kanape zeby nie mial możliwości tam sie dostac na nią:-) Pawel to tak zwany malusi brzuszek śmietnik wszystko co mu dam i jest nowością to wcina i nie pluje jeszcze sie nie spotkalam z czyms czego by nie chcial jesc? zobaczymy jak bedzie starszy ale puki co to mały pasi brzuszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) no nie moge jaki agent uprał zmiotke:-)hahaha powiem ci szczerze ze do 6 miesiąca wcale nie mialam dziecka TAAAKI ANIOł;-) cichutenki grzeczny ale szybko zaczelo sie to zmieniac Paweł tez zaczyna miec juz pomału jazdy z samochodami a najbardziej opony chyba bedzie mial to po tatusiu:-) wczoraj bylam z nim na procesji to siedzial w wozku i wrzeszczał na cała ulice LALAL LALALA LALALAL I tak głosno ze połowa procesji miala z niego polewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
Krzysio z jedzeniem roznie postepuje, sa dni ze wszystko pieknie je, bywaja tez gorsze, generalnie jednak interesuje sie jedzeniem i czesto zaglada do naszych talerzy... Uwielbia zupe pomidorowa i rosol ;-) Ale mial tez taka faze, ze plul wszystkim, nawet ulubionym jogurtem....dla zabawy.... Po kilku dniach na szczescie mu przeszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raz postawiłam zupe na kuchence i tak prawie godzine stała i sie nie gotowała bo moj mały agent sobie pokrecił przy kurkach i wyłaczyl gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
ha ha ha widze ze rzeczywiscie rozrabiaka z Twojego Pawelka!!!! Ale to dobrze, takie male rezoluty sa fajniejsze. Ciekawa jestem, jaki ma stosunek do innych dzieci Twoj synek? Bo Krzychu zdecydowanie preferuje dziewczyny i to kilka lat starsze. Dzis jedna tak go wycalowala, ze az mial nerwusio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody tez lubi pomidorowe i rosól:-) byl taki okres gdzie jak jadł danonka to robił własnie brum brrrrrrrum i cały danonek londował na mnie;-) na szczescie juz tak nie robi no nie raz mu sie zdarzy:-) ale to naprawde sporadycznie A TERAZ MUSZE UCIEKAC BO WłASNIE MOJE SIELANKA DOBIEGłA KONCA MAłY TERRORYSTA SIE OBUDZIł!!!!!! i krzyczy to swoje lalalala na cały pokoj musze go ubrac bo na gołych girkach jest i pamper pewnie TONE WAZY:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama spryciarza
pa pa udanego spacerku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEł do wszystkich leci i sie nie boi hihi prosze to twoj maluszek juz panienki zarywa:-)))) no tak jak wszystkiego sprobowac to wszystkiego:-)))) fajnie ciesze sie ze sie odezwałas i w dodatku mamy takich podobnych urwisow:-) mam nadzieje ze sobie jeszcze dzisiaj porozmawiamy tak pod wieczor albo pozniej;-) pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem mały wykąpany lezy w lozku i cos tam sobie spiewa ja mam juz prawie wolne;-) wrocilismy ze spaceru z obdrapanym nosem eh ten moj mały wariat tak szybko biegł ze nie zdążył wychamowac i nosem prosto o chodnik:-( krew mu leciała ale jak wrocilismy to mu przemyłam wacikiem i woda utleniona i nie wygląda tak zle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też jestemz Gdyni, mam 4 letnią coreczkę i synka 3 miesięcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
moja pociecha mlodsza śpi a starsza jeszcze buszuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
kasiarwew w jakiej dzielnicy mieszkasz, ja jestem ze wzgorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ :-) jestem z pogorza ale praktycznie mieszkam juz w rewie;-) przeprowadzilam sie nie dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
ztaem już nie gdynainka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiące to taki fajniutki malusi:-) córeczka jak przyjeła maluszka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiące to taki fajniutki malusi:-) córeczka jak przyjeła maluszka?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
najpierw była zazdrosna a teraz jest już super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×