Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wizarzysta1010

Szukam pani chetniej na głęboki fisting

Polecane posty

Gość walle
Asia zacznij od paluszka a nie uwolnisz juz sie od tego cipusia nieda ci takich wrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jestttt ten fist...
domyslam się ale pierwsze słyszę to słowo. wyjasnicie mi co to jest ten fiting? chyba nie.... cała dłoń??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z wawy
Cała dłoń a są kobiety którym mieszczą się i dwie Co do mnie to od dłuższego czasu bawię się tak z mężem, a wcześniej okazjonalnie z moim poprzednim facetem U mnie to wyszło podczas minetki Poprostu lubię jak mi podczas minetki wkłada się palce Kiedyś byłam tak podniecona a wiec mokra i luźna że cała reka mi weszła. Od tamtej pory to moja ulubiona stymulacja bez której nie moge sie obejsc. Powiem tylko ze mój mąż normalnie się ze mna kocha i zawsze dochodzi, więc nie ejst tak ze cały czas mam pochwę jak wiadro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z wawy
Mi wchodzi cała dłoń a są kobiety którym mieszczą się i dwie. Przecież kanał rodny ma 10,5 cm więc ręka pprzy elastycznych mięśniach mieści się gładko Co do mnie to od dłuższego czasu bawię się tak z mężem, a wcześniej okazjonalnie z moim poprzednim facetem U mnie to wyszło podczas minetki Poprostu lubię jak mi podczas minetki wkłada się palce Kiedyś byłam tak podniecona a wiec mokra i luźna że cała reka mi weszła. Od tamtej pory to moja ulubiona stymulacja bez której nie moge sie obejsc. Powiem tylko ze mój mąż normalnie się ze mna kocha i zawsze dochodzi, więc nie ejst tak ze cały czas mam pochwę jak wiadro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walle
fisting to jest wkladanie dloni do cipusi lub pupy. wielu to sprawia frajde. Czy jest jakas pani ktora lubi analny fisting chetnie bym sie umowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walle
Pytam z ciekawosci. Jak to jest z tym analnym fistingie u kobiet sa takie co to lubia czy to bujda. Moze sie ktos pochwali doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia z wawy
Jak mogę się tylko wypowiadać na temat normalnego fistingu. Miałam okazję pare razy uprawiać sex analny i nie było to jakieś rewelacyjne uczucie, poza tym względy higieniczno estetyczne dodatkowo zniechęcają. Rozumiem kobiety które uważają fisting za coś okropnego i bolesnego, sama kiedys tak uważałam. Prawda jest jednak tak ze w pewnych sytuacja (stres, napiecie, strach) dwa palce moga sprawić ból a w innych (duże podniecenie i rozluźnienie0 wejdzie cała ręka i zamaist bólu czuję się przyjemne wypełnieni dające znacznie silniejszy orgazm od zwykłego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpd
ja tez jestem chetny zeby jakas pani mi wsadzila swoja raczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpd
rowniez chetni panowie moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdp
ale wolalbym panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torunianin
szukam pani z Torunia na stały układ sex spotkan. ja 29 lat,przystojny brunet, poszukuje kobiet lubiących gorące sex wyzwania podczas weekendów. 2-3 razy w miesiącu. W grę wchodzi fisting, sex oralny oraz analny. Zainteresowane panie prosze o kontakt: sam1111.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo981
Witam wszystkich fanów fistingu.Mam 50 lat i od "wieków" uprawiam fisting,uwielbiam to.Ale.....z zonką robiłem to parę razy,bez entuzjazmu z jej strony więc najczęściej robie to sam(sobie)Pozsukuję chętnej pani z Opola lub okolic do takich wzajemnych zabaw.Pozdrawiam.Możemy sie wstępnie skontaktować na skype,mój login taki sam jak pseudonim tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo981
W poprzednim poście coś nie wyszło z adresem mailowym któy automatycznie wyszedł jako na tlenie.Nie mam konta na tlenie a na WP-Gosciu444@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnalnyKamil
witam.mam 25 lat i jestem z malopolski dokladniej z podhala.szukam chetnej pani do wspolnego fistingu.jesli sa chetne pani z bliska chetnie sie umowie.moj kontakt-skype-JaSamWdomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaj
jak to kmozliwe ja probowalam ale nic z tego ;/ moja za mala jest by tam cala reke wlosyc brrrrr a juz nie mysle o porodzie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misssia Belllla
Ja jestem z Opola, ale nigdy nie uprawiałam fistingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawiacz
Witam drogie Panie. szukam chetnej Pani do zabawy raczkami , mam doświadczenie w tej dziedzinie . czekam na kontakt cancel1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×