Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaLady

marzy mi sie....

Polecane posty

Gość z przyjemnoscia
od dawna nie bujam zreszta nie lubie marzyc lubie zdecydowane dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i co pewnie sie na ciebie rzucily:P widze ze szukasz ciagle kobiety swojego zycia i nie mozesz spotkac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a no własnie wymagania swoją drogą a oferta swoją pokaż swoje zalety piszę to wszystko do z przyjemnością ale w gruncie rzeczy masz coś w sobie ze mnie też jestem zdecydowany, ambitny , prostolinijny. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuu... a zmienię sobie
nicka, bo tamten powstał jako reakcja na "uuuuuuuuuu" bez kropek. SORAN A zatem, malaLady... jeżeli jesteś w realnym życiu taka, jak na Forum... to raczej nie otwarta, a nie biorąca życia poważnie, nastawiona na zabawę, na flirt... ...bez głębszych przemyśleń... ...szkoda... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uuuuuu... zmienię sobie nicka też tak mi sie wydaje sam nick też wiele mówi ale w gruncie rzeczy dziewczyna jest w porządku na krótką metę może nawet idealna mówię to do tych którzy lubią przygody wy powinniście się nią zainteresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu... a zmienię sobie--------> no to widzisz nie znasz mnie:O wlasnie ja biore zycie i to bardzo na powaznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przyjemnoscia
moze to tak wygladac wlasnie skonczyla sie fascyancja kobieta za ktora zabiegalem ponad rok czujesz rok czasu czekalem za nia a teraz kiedy ja poznalem pobylismy ze soba i zdecydowanie z bliska mniej pachnie uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Roamntyku ja bym chciala wiele przygod ale nie z kazdym tylko z jednym (jedynym) bo widzisz nie chce byc jedna z wielu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę się wytłumaczyć teraz małej lady. Nie uważam cie oczywiście za taką która zyje tylko chwilą ale wyrażnie widać że byłabyś gotowa na przygody. Jestem przekonany że gdybyś była teraz na wakacjach na plaży i byłoby mnóstwo przystojniaków ( latynosów ) to miała byś ochotę na kilkudniowy flircik. Tak dla zabawy poprostu. Tego to już mi nie wmówisz że nie hehe. Potrafię ludzi rozgryżć i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa a ciekawe czy Ty jak bys sobie lezal na plazy a wokol ciebie same super laski to napewno tez bys chetnie poromansowal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscia----> hmm.. czasmi takie sytuacje tez sie zdarzaja no ale trzeba zyc dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam bzdury
Jesteś typem ściemniary gawędziary.Wszystko kończy sie na fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam bzdury
panu, i szlag mnie trafia jak coś takiego czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tu cię zaskoczę to zależy od tego jakie by te laski były jeżeli byłyby tylko ładne i zero w środku to nawet bym nie zerknął powqażnie mówię ja patrzę na wnętrze może być średnio ładna ale aby była romantyczna i miała poukładane w głowie. na przygody raczej nie idę . najlepiej widać to po tym że jako 22-latek nie miłaem jeszcze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Młody Romantyk ***------> no to skad bys wiedzial ze jakas super atrakcyjna laska jest inteligentna najpierw musisz z nia pogadac;) czyli musial bys najpierw spojrzec na wyglad zewnetrzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORAN
Z przyjemnością... rok zdobywałeś pannę, zdobywszy znudziłeś się, jak przyznajesz, kobiety nie mogą Cię oczarować... Problem leży w Tobie. malaLady - koloryzujesz zatem i w Internecie, i w życiu osobistym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo mi mówi nie to czy ma ładną buzię ale to co widać w oczkach. Wystarczy że spojrzę w oczy i sporo wiem o osobie. Może przesadziłem z tym że nie spojrzałbym w ogóle ale na pewno gdyby chciała mnie poderwać to nie mając przekonania że jest watościowa nie kontynuował bym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORAN
malaLady - a gdzie Roamtyk napisał, że nie patrzy? Ma oczy , więc patrzy. Ale w życiu wybiera, kierując się czym innym, niż urodą partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORAN
to taka przenośnia = nie patrzeć na wygląd = nie kierować się nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tez patrze na oczy, bo znich mozemy sie duzo dowiedziec;) i nie lubie jak ktos rozmawjajac ze mna unika spojrzenia, patrzy na cos innego...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SORAN
Nie patrzeć na wygląd = nie kierować się nim Romantyku, nie używaj potoczyzmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury...Młody romantyk...jakbyś zobaczył w jej oczach iskre, coś w stylu \'\'bierz mnie\'\'to nie zagłębiałbyś sie w jej dusze tylko w coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to robi to widocznie ma Cie gdzieś że się tak wyrażę. Ale nie wypominaj nikomu tego przypadkiem, to byłaby spora gafa hehe też wolę jak patrzy mi ktoś w oczy , a gdy unika kontaktu to trudno. Mowię wszystkiego najlepszego i idę dalej hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody ale jak rozmawiam z przeciwna plcia, czyli wiadomo gdzie patrzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pi.ęknej i zmyślonej : a własnie że nie poważnie mówię interesują mnie tylko kobiety na poważnie zero przygód ( w tej chwili wyjawię wam prawdę - ta historyjka mówiąca o przygodzie z tą laską opierająćą się o mój samochód była wymyślona ). Jeżeli patrzyłaby się na mnie piękna dziewczyna , miała iskierkę w oczach ale wiedziałbym że jest nie dla mnie ( np: pije alkohol, myśli o pieniądzach i dobrobycie albo też jest wulgarna czy nie miła ) to przeszedłbym obojętnie. Poważnie , tak bym zrobił. Mam 22 lata i jestem prawiczkiem. Chcę zrobić to tylko z jedną i tylko o ślubie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może to jest dziwne ale tak jest. Dlaczego wy wszyscy myślicie powierzchniowo. Kierujecie się emocjami, robicie głópstwo a póżniej tego żałujecie mówiąc że macie doła. heh żałosne ja kieruję się rozsądkiem i tylko tym a jeżeli chodzi o mój romantyzm to przejawi się on gdy wreszczie trafię na tę moją królewnę , ona poczuje co to jest romantyczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×