Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość import/eksport

gdzie mozna tanio kupic środki czystosci, papier toaletowy szampon, mydło, prosz

Polecane posty

Gość Zoska789789
Wiem z doświadczenia, że nasza chemia jest dość oszukana w stosunku do naszych zagranicznych sąsiadów. Długo szukałam firmy u, której dostanę płyn do płukania, który będzie mi pachniał jeszcze długo długo....Moja znajoma powiedziała mi, ze taki sklep z taką chemią Niemiecką kupie w Warszawie na Kurhan 5 w firmie perfekt-haus. Faktycznie ceny super a jakość na pewno lepsza niż nasze rodzime produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki takie jak papier toaletowy, ręczniki i chemia do sprzątania zamawiam hurtowo ze strony www.hurtoownia.pl gdzie mają duży wybór przy niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszelkie artykuły tego typu od dłuższego czasu kupuję od https://ema-pol.com.pl . Z ich strony mogę liczyć na zaopatrzenie w postaci środków do podłóg, wykładzin, środków czyszczących, zmywających, mydła w kostce i płynie ale również płyny do mycia okien oraz naczyń. Posiadają bardzo porządną a przede wszystkim szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje do domu i do firmy z www.beradex.pl. Mają wszystko co jest mi niezbędne, wiec nawet nie szukam już gdzieindziej bo i ceny mnie bardzo satysfakcjonują. :) polecam dziewczyny, zajrzyjcie na stronę, możecie się miło zaskoczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili343
Środki czystości kupuję w marketach, podczas promocji jest dużo taniej. Przeglądam aktualne gazetki na https://www.gazetkonosz.pl/ i dzięki temu wiem co w danym tygodniu jest tańsze. Podczas promocji można zrobić zakupy na długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszą opcją jest bezpośredni zakup środków czystości u producenta. Od siebie mogę wam polecić firmę www.pollena-paczkow.pl, która jest producentem chemii gospodarczej. Warto nawiązać z nimi dłuższą współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy wam na środkach czystości w większych ilościach i za odpowiednią cenę to polecam wam zgłosić się do hurtowni chemicznej www.taks.stg.pl Sama zamawiam ich produkty do swojego domu oraz swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za dobrą i niedrogą chemią gospodarczą to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.petrusserwis.pl Zaopatruje się w artykuły higieniczne i środki czystości u nich już od dawna i bardzo je sobie cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobiście polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.lineatrade.net Od nich kupicie środki czystości w niezłych cenach. Mają szeroką ofertę a produkty przez nich sprzedawane świetnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

Solidna  firma  z zaopatrzeniem w środki higieniczne i chemiczne to www.hurtowniachemiczna.com. Regularnie składam u nich zamówienia i zawsze dostarczają terminowo towar wysokiej jakości.  Solidny i rzetelny sprzedawca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejczi

Mi to się nigdy nie chce biegać po drogeriach, więc zamawiam z ezebry.pl i wszystkie środki przychodza mi do domu,a ezebra ma szeroki wybór i dobre ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×