Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to normalne

jestem w 18 tyg i nie czuje zadnych ruchów dziecka

Polecane posty

Gość czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej cizy mozna je zaczac czuc nawet po 20 tyg Ja czulam ok18 ale takie juakby bombeli w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czulam ok 20 tygodnia...chyba ze wczesniej ale nie wiedzialam ze to ruchy dziecka... mysle ze masz jeszcze czas na ruchy i nie amsz sie co martiwc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
ja jestem w ciazy pierwszy raz i tak ok. 20 tyg. poczulam lekiie smyranie w brzuchu - ale sama niewiedzialam czy to juz dziecko czuje bo bylo minimalnie wyczuwalne, teraz jestem w 22 tc i 2 dni temu brzuch mi sie ruszal jak lezalam na lozku - pierwszy raz poczulam tak mocno jak mi sie rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie przy pierwsej cizy ruchy sa wyczuwalne po 20 tc najczesciej 22. nie martw sie wszystko jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Nioooo Dziunka ma rację:) zresztą nie jest to powiedziane zalezy też od tego jakiej wilekości jest dzidziuś:) ale nie masz sie co martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1 ciazy ruchy poczulam dopiero w 22 tygodniu!!! teraz jestem w drugiej ciazy i ruchy czulam juz od ok 16 tygodnia wiec glowa do gory, masz jeszcze czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuj sie :) Ja jestem w 25 tygodniu a wyrazne ruchy czuje dopiero od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×