Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość magda3xs
wyglada na to, ze z tych 3 chetnych zrobilo sie 30, a niebawem dobijemy pewnie do 300 :) w takim razie i ja pozwole sobie zadac pytanie, chociaz troche boje sie odpowiedzi magdalena 26/01/1982 jak sie uksztaltuje moja sytuacja zawodowa? czy znajde prace tego lata i czy bedzie mi ona odpowiadac? czy i kiedy bede miala dzieci? o partnera nie pytam, bo mam i kocham ;) pozdrawiam mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkluytrere-
gjkluytrere- droga Aniu... w najblizszym czasie widze mila niespodzianke ze strony kogos bardzo Ci bliskiego... ale kogo bliskiego ???????????????????????? bo nie wiem o kim mowisz z rodzina sie zgadza faktycznie ale to wiem juz od dawna natomiast nurtuje mimnie ten ktoś bardzo bliski ??????????? o kim mowisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
dziekuje za odpowiedz:) "osoba, o ktorej tak czesto myslisz nie jest Ci przeznaczona, ale prawdopodobnie czeka Cie z jej strony duzo radosci od myslenia radze przejsc do czynow, bo chlopak rowniez chcialby poglebic znajomosc, ale boi sie odtracenia... pozdrawiam" mam jeszcze dodatkowe pytanie- czy jemu można zaufac? czy przypadkiem nie jest on mna "zainteresowany" tylko dlatego, zeby miec jakas korzysc? pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze w pracy po godzinach
i ja bardzo prosze:) mam na imię ania 10.06.1985 to data urodzenia. jestem z grzegorzem 26.05.1986 kiedy on zdobędzie się na oświadczyny?? kiedy dzidzia??:) jak potocza sie moje sprawy zwiazane z pracą?? z gory dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
zapomniałam napisac->Magda 14.03.87 i jeszcze pytanie-kiedy pojawi sie w moim życiu mężczyzna, ktory jest mi przeznaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka9888
bardzo chciałabym usłyszeć co zobaczysz na mój temat. elżbieta 05-10-1978 a mój mężczyzna karol 19-03-1982. czy czeka nas wspólna, szczęśliwa przyszłość?i czy jakieś maleństwo się pojawi? jakiś czas temu byłam u wróżki. na razie nic się nie sprawdza, może i dobrze. mam pewne dylematy dlatego czekam z wielką niecierpliwością. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka9888
a! i jeszcze jedno, czy ten mój karolek mnie kocha? co Ci karty mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaolka
Aleksandra, 20.04.1989 kiedy znajdzie się jakiś fajny facet dla mnie? :P czy dostanę się na studia, na które chcę sie dostać? I czy będzie mi tam dobrze? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihahahehehuhu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) szkoda, ze to nie ten, co robic- poczekam, popatrze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dobrze, zke kocha jeszcze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę prognozy dla mnie. Dorota - 16.04.79 Marek - 27.04.76 Jak dalej potoczy sie nasz zwiazek? Czy mogę mu ufać, czy tez jest ktos trzeci? Czy będziemy mieli dziecko, a jeśli tak to kiedy? Pozdrawiam, nie pomiń mnie, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-Maria
Moja data urodzenia 29.03.65 Jego data urodzenia 20.01.62 Jak będzie wyglądał nasz związek oraz jak potoczy się dalej moja kariera zawodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani! mam chwile czasu wiec dokoncze najpierw wrozenie tym, ktorym nie zdazylam ostatnio...pozniej ewentualnie mozecie pisac pytania:) pozdrawiam serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mochiko- moja droga...otoz karty mowia o pewnych problemach rodzinnych, prawdopodobnie Twoja rodzina bedzie miala pewne trudnosci w zaakceptowaniu Waszego zwiazku...bedzie Wam bardzo ciezko...on jest mezczyzna z przeszloscia i prawdopodobnie jeszcze cos go laczy z dawnym zyciem...w najblizszej przyszlosci nie widze wielkich szans na powodzenie tego zwiazku:/ moze w dalszej przyszlosci uda Wam sie jednak pokonac przeciwnosci... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- prawdopodobnie tak... wyprowadzisz sie w przeciagu dwoch miesiecy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkluytrere-
gjkluytrere- droga Aniu... w najblizszym czasie widze mila niespodzianke ze strony kogos bardzo Ci bliskiego... ale kogo bliskiego ???????????????????????? bo nie wiem o kim mowisz z rodzina sie zgadza faktycznie ale to wiem juz od dawna natomiast nurtuje mimnie ten ktoś bardzo bliski ??????????? o kim mowisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynkaaaaaaaaaaaaa- kochana, za maz powinnas wyjsc w przeciagu 2 lat... Twoj obecny partner bedzie tym jedynym:) nie powinnas sie niczm martiwc...on mysli o Tobie powaznie i bardzo Cie kocha:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- kochana, jest Toba zainteresowany i powinnas dac mu szanse:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię deszczu - dlaczego nie zachodzę w ciążę ? Marta 02.09.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi33- Gabrysiu, Twoja terazniejsza praca bardzo Cie ogranicza i od dawna myslalas juz zeby ja zmienic... to najlepszy ku temu czas:) w najblizszym miesiacu dostaniesz pewna mila propozycje od znajomej, ktora odmieni Twoje zycie zawodowe:) jesli chodzi o wyjazd za granice... Ty nie wyjdziesz, jednak Twoj maz prawdopodobnie tak. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna przyszłości- kochana, on boi sie zaangazowac troche z uwagi na Wasza roznice wieku, a troche dlatego bo ma za soba bardzo nieprzyjemne doswiadczenia:/ daj jednak mu czas na rozwiniecie Waszej relacji, a bedziesz bardzo szczesliwa:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu pozdrawiam cie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu Bardzo proszę prognozy dla mnie. To bardzo dla mnie ważne Dorota - 16.04.79 Marek - 27.04.76 Jak dalej potoczy sie nasz zwiazek? Czy mogę mu ufać, czy tez jest ktos trzeci? Czy będziemy mieli dziecko, a jeśli tak to kiedy? Pozdrawiam, nie pomiń mnie, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetano- moj drogi...prawdopodobnie dobrze, ze ten zwiazek sie zakonczyl, bo oboje oczekiwaliscie czego innego po nim...ona jest od Ciebie sporo mlodsza i pewnie traktowala to mniej zobowiazujaco, niz Ty. nie widze u Was szansy na powrot... jednak w najblizszym czasie czeka Cie mila niespodzianka:) prawdopodobnie na spotkaniu ze znajomymi poznasz dziewczyne, ktora naprawde Ci sie spodoba i wywroci Twoj swiat do gory nogami:) prawdopodobnie szybko stworzycie udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weachrtha- prawdopodobnie Twoj obecny partner nie jest tym "jedynym" i to nie z nim bedziesz miec dzidziusia... w najblizszym czasie widze niestety problemy zawodowe lub ze szkola:/ musisz sie bardziej postarac... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie znajde milosc
swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaaaaadzia- kochana, w Twoim malzenstwie widze sporo problemow w przyszlosci... ale nie sa to jakies powazne problemy, a raczej niezrozumienie sie z partnerem. powinnas w zwiazku byc bardziej wyrozumiala...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×