Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

zileona28- moja droga, w ciaze powinnas zajsc juz w ciagu najblizszego roku:) prawdopodobnie urodzisz sliczna dziewczynke, mozliwe nawet ze dwie;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaa00
a napisałeś mi że zawiodłam się i to jest prawda ale ja teraz wogóle nie wiem czy mu wybaczyć bo zależy mi na nim tylko nie chciałabym popełnić błędu czy mogłabyś powiedzieć mi czy jest sens wybaczyć mu i przypominam daty moja 4.7.1988. i on 1.10.1982. przepraszam bo to moje kolejne pytanie i pewnie dosyć chaotyczne ale mam taki mętlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka- moja droga, w najblizszej przyszlosci nie widze zmiany pracy... a firma nadal bedzie chciala z Toba wspolpracowac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkoJaOna
Czy mogę zadać pytanie, które bardzo mnie nurtuje...? Dwa miesiące wstecz rozstałam się ze swoim chłopakiem, .. zastanawia mnie, czy on jeszcze o mnie myśli..i mnie kocha..? dodam, że powodem rozstania był jego przyjaciel.. do tej pory wydaje mi się, że to on jest moją drugą połówką. To był klasyczny trójkąt, jestem ciekawa, co karty powiedzą Monika, 17.03.1979r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuurszulka/////
29.04.67 czy moje zycie sie jakos pouklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda812- kochana, z facetem nie, ale z chlopakiem prawdopodobnie tak:) bedzie to tuz po wakacjach:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuurszulka/////- kochana, w najblizszej przyszlosci nie widze wiekszych zmian...ale to, co Cie trapi powinno sie rozwiazac juz pod koniec tego roku... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betkaetka- moja droga... Twoj maz jest na etapie znudzenia Waszym zwiazkiem, ale nadal Cie kocha:) powinnas zrobic cos, co przywroci miedzy Wami ta chemie, ktora byla na poczatku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka czekoladowa
Paulina 19 11 1985 pytanie: czy uda mi sie pomyslnie rozwiazac problemy na studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- moja droga, nie widze zadnych problemow...w przyszlym tygodniu czeka Cie jakas mila niespodzianka od rodziny:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufinka czekoladowa- droga Paulino...owszem, uda Ci sie, choc bedzie to od Ciebie wymagalo sporo poswiecenia i nerwow... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka czekoladowa
dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chylunia- kochana, widze wlasnie, ze jestes bardzo zniechecona jego zachowaniem... karty mowia, ze chlopak prawdopodobnie rowniez ma jakies problemy rodzinne, o ktorych wstydzi sie mowic... daj mu czas, badz cierpliwa i wyrozumiala... w przeciagu najblizszego miesiaca wszystko powinno sie wyjasnic...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara45
co widzisz w najbliższej przyszłości?14 09 85 dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja też zapytam
Pawel 25 10 1982 kiedy wreszcie znajde prace i czy bedzie ona juz na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-sokalska- kochana, przykro mi to stwierdzic, ale bylas dla niego wylacznie przygoda:/ dziewczyna, z ktora przyjechal byla jego dziewczyna w czasie kiedy sie spotykaliscie... prawdopodobnie ona wtedy byla na wyjezdzie... powinnas o nim jak najszybciej zapomniec, bo to straszny egoista tak naprawde:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubionaa00- kochana, juz bez wrozenie moge Ci powiedziec, ze wybaczyc zawsze warto...dla wlasnego spokoju duszy. jak napisalam wczesniej, niedlugo wszystko powinno sie miedzy Wami ulozyc, choc ciezko bedzie Ci poczatkowo mu zaufac... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justulek
jak ułoży się dalej moje życie czy wyjdę na prostą? 25.12.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TylkoJaOna- moja droga...on prawdopodobnie nadal o Tobie mysli, ale bardzo sie na Tobie zawiodl i szanse na jakikolwiek powrot sa bardzo nikle:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justulek
Czy będę miała swój kąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna26
kiedy wyjde za mąż..a moze niegdy?01.04.82 serdecznie dziekuje za wrozbe i odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w najblizszym czasie poznam kogos innego? mam szanse na jakis zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci powiem bo ja wiem
a ja tez chce mam dzisiaj urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAAA
01.09.70 co mnie czeka w najblizszych miesiacach i jakie sa dla mnie najlepsze rady..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zapytam- znajdziesz prace, choc to troche potrwa... w przeciagu pol roku powinienes juz miec dobra i satysfakcjonujaca prace:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×