Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- moja droga...tak jak napisalam Ci wczesniej...nie widze tutaj szansy na jego powrot:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aqq77- moja droga... widze duza niepewnosc z Twojej strony...powinnas troche mniej myslec o tym, ze chcesz miec to dziecko, a wiecej ciszyc sie zyciem:) najprawdopodobniej dzidzius pojawi sie w przeciagu najblizszych 3 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlitos- kochana, znajdzie sie ten ktos...i to calkiem niedlugo:) miej oczy i uszy(!) otwarte:) pamietaj, ze pierwsza ocena czesto bywa mylna...obserwuj kogos, kto pozornie bedzie okazywal Ci pewien chłod... w przeciagu najblizszych miesiecy powinno cos glebszego z tego wyniknac:) jesli chodzi o finanse... nie widze wiekszej poprawy, choc w ciagu pol roku prawdopodobnie wygrasz jakas gre, ktora dostarczy Ci niewielkich pieniazkow:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila 03.06.1988r. czy bede z Andrzejem (22.01.1983r.) czy mnie raczej oleje? Dziekuje z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona.................
ur 28-091982 czy uda mi sie zamienic mieszkanie i znalezc prace? kiedy to nastapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja czyli..
ur 14 II 84 1. czy bede z mężczyzna ur 27I80? 2. wogole co w milości slychac u mnie? na jaki okres to wrozbba? 3. ja z praca u mnie bedzie? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfa 24- kochana, widze miedzy Wami spora chemie...ale zeby przerodzilo sie to w naprawde gleboka wiez, musicie nad tym sporo pracowac... jednak w najblizszej przyszlosci nie widze zadnego rozstania, wiec powinno byc ok:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitos
dziekuje,choc wydaje mi sie ze ta wrozba sie nie spelni...niestety nie jestem dosc atraakcyjna zeby kogos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nka- sprawdzisz sie w branzy zwiazanej z public relations... a tego mezczyzny jeszcze nie znasz:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.o.b- moja droga, widze tutaj duuuzo emocji:) az za duzo prawdopodobnie:) powinniscie troszke zwolnic swoje relacje... zastanowic sie, czego tak naprawde oczekiwalibyscie od siebie... zwlaszcza chodzi tutaj o Ciebie. jednak za 2 miesiace sytuacja powinna ulec sporej poprawie i Wasze relacje wroca do normy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...nka
tylko ten cholerny public

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Imie-deszczu, przyznam ze az sie boje zapytac...Mianowice chodzi o moje studia i zwiazana z ich zakonczeniem przeprowadzke do innego kraju. czy uda mi sie obronic w lipcu? nie wiem czy to pytanie jest konkretne i czy w ten sposob mozna je formuloiwac? Moze inaczej czy uda sie bez komplikacji z moim promotorem i uda mi sie wreszcie zamieszkac z ukochanym daleko stad czy tez czeka mnie dluzsza droga i wiecej pracy...Moje imie MONIKA, data ur. 02.02.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie deszczu ,tylko ze mi chodzi o to ja chce sie z nim rozstac bo nic juz do niego nie czuje,mysle o innym,czy jak podam ci ich inicjaly to cos pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek europy
Bozena 24.07. 1983 kiedy stane finansowo na nogi ? czy uda mi sie skonczyc doktorat w terminie ? jak widzisz moja przyszloc zawodowa ? ile bede miala dzieci i kiedy ?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka1976
kitka 09,09,1976 czy bede zostane stara panna czy moj konkubent w koncu poprosi mnie o reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaona.................- moja droga, jesli chodzi o zamiane mieszkania...karty mowia, ze w przyszlym roku- na poczatku prawdopodobnie... prace znajdziesz jeszcze w tym roku, ale musisz sie rozejrzec rowniez wsrod tych, ktore wydaja sie pozornie nieciekawe... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek europy
aha - i w jakiej branzy znajde prace? czy w tej ktora zajmuje sie aktualnie czy cos kompletnie innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlitos
a czy ja juz znam tego mezczyzne?? wiec bedzie on Polakiem ? karolina 10.02.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja czyli..- moja droga... z tym mezczyzna czeka Cie zwiazek, ale prawdopodobnie nie bedzie on dlugotrwaly...w Twoim zyciu widze jeszcze jednego mezczyzne, ktory to bedzie tym jedynym i ostatnim:) poznasz go pod koniec tego roku u znajomych prawdopodobnie:) w zyciu zawodowym niewiele sie zmieni...jedynie dojdzie Ci troche obowiazkow. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karlitos- kochana, ten mezczyzna wcale tak nie uwaza... tak, bedzie on Polakiem... powinnas sie uwaznie rozejrzec, bo mieszkacie prawdopodobnie bardzo blisko siebie, ale Ty nie myslisz o nim w kategorii mezczyzny dla siebie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce76- Gabrysiu...w tym roku jeszcze nie, ale prawdopodobnie na poczatku nastepnego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaala
Joanna, 04.03.80 czy zwolnią Karola z pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natilka - moja droga, prace prawdopodobnie obronisz, choc rzeczywiscie widze pewne z nia problemy...ale nie martw sie- wszystko powinno pojsc po Twojej mysli...choc nie obedzie sie bez sporego stresu:/ jesli chodzi o wyjazd... miesiac po przyjezdzie do innego kraju powinnas sie juz tam zadomowic, bo na poczatku bedzie Ci rzeczywiscie ciezko... odkryjesz w sobie sporo zdolnosci, o ktore wczesniej bys siebie nie podejrzewala:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) A czy w tym roku bede miala prace? Gabrysia, 15.11.76 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam sił
27.04.86 czy urodzony 10.03.86 to ten jedyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, moja data urodzin to 25.06.1987r. prosze naooisz jak potoczy sie moje zycie ? czy powinnam wyjechac na wakacje czy zostaw w kraju ? czy bede miec dobre zycie ?> pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka1976
moje imie to monika 09091976 a moj mis to 06101974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×