Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość zagubionaa00
dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justulek- kochana, widze pewne problemy finansowe... jednak juz w przeciagu dwoch miesiecy powinnas sobie z nimi poradzic... wyjdziesz na prosta tez w innej waznej dla Ciebie sprawie...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna26- kochana, wyjdziesz za maz prawdopodobnie w przeciagu najblizszych dwoch lat:) bedziesz bardzo szczesliwa i prawdopodobnie bedziesz miec sliczna coreczke:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie tak....to odp do pyt czy ja kocha? czy do drugiego pyt? ja tam juz stracilam nadzieje ze kiedys kogos znajde:( zalamala mnie ta syt nie spodziewalam sie takiego obrotu sprawy...strasznie sie zakochalam w przeciwienstwie do niego:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s45
14, 09 85 czy poprawi sie stosunej do mojej osoby przez rodzine dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocna zgaga- kochana...w Twoim zyciu w najblizszym czasie niewiele sie zmieni... jesli chodzi o powielanie bledow- to juz tylko od Ciebie zalezy jak bedziesz rozwiazywac sytuacje, ktore stana Ci na drodze... widze, ze w przeciagu pol roku powinnas dostac ciekawa propozycje od pana zwiazanego z branza motoryzacyjna:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci powiem bo ja wiem
i ja 30,05,67 czy ten człek sie jeszcze do mnie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAAA
1.09.70 kiedy w koncu znajde swoj kat, w ktorym bede zyla z moim mezczyzna? czy bede szczesliwa i niezalezna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia-sokalska- jest to odp. na oba pytania:) znajdziesz kogos w przeciagu dwoch miesiecy...bedziecie sie brdzo kochac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s45- do tego potrzeba bardzo duzo czasu... musisz wykazac wiecej cierpliwosci...z czasem przyzwyczaja sie do Ciebie:) wszystko powinno ulozyc sie w przeciagu 2 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAAA
1.09.70 a z czym jest zwiazany ten wyjazd? i z kim wyjade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczekkk
31.01.1989- kamila czy coś jeszcze będzie między mną i tym którego kocham? Czego on w ogóle chcę? O co mu chodzi? Z góry baaaardzo dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy!!! Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze znalazlam kogos kto moze nareszcie mi pomoze...mam na imie Ewa i urodzilam sie 19 marca 1984 roku. Chce wiedziec czy mam szanse na urodzenie dziecka. Jestem chora i strasznie sie o to martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci powiem bo ja wiem
30,05,1967 Iwonka.Czy ten facet,który zawładnąl moim sercem jeszcze o mnie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem bo ja wiem- kochana, on prawdopodobnie nie traktowal tego wszystkiego powaznie...widze jakas niejasna sytuacje wokol niego... daj sobie z nim spokoj, bo blisko Ciebie jest osoba, ktora naprawde odmieni Twoje zycie:) jesli tylko ja zauwazysz, Twoje zycie nabierze nowych kolorow:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORAAA- moja droga, juz na poczatku przyszlego roku trafi Wam sie dobra okazja:) wykorzystacie ja i w koncu zdobedziecie upragnione mieszkanie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORAAA- bedzie to prawdopodobnie wyjazd w celach turystycznych...wyjdziesz z kims z rodziny:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczekkk- kochana, widze, ze bardzo Ci na nim zalezy...a on sie troche pogubil:/ moze ma to zwiazek z jego szkola/ praca... prawdopodobnie potrzebuje wiecej czasu...cierpliwosci i wszystko powinno sie w ciagu 2 miesiecy wyjasnic:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja Ci powiem bo ja wiem
Myslisz,ze jeszcze ktos bedzie chciał taka stara babe.?Czekam i czekam i co?Szkoda gadac ale masz racje ze tamten to palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effka koneffka P- kochana, jesli jestes pod stala kontrola lekarza, prawdopodobnie uda Ci sie zajsc w ciaze, ale jeszcze nie teraz... za jakies 2 lata powinnas miec juz slicznego chlopczyka, a mozliwe ze nawet blizniaki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotkamalaonawaw
kamila 26.03.1988 co mnie milego czeka w najblizszej przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s45
14 09 85 dorota czy kiedyś wyjade za granice czy rozdawać ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem bo ja wiem- prawdopodobnie czasami o obie mysli...ale mozliwe, ze ma juz kogos...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczekkk
a mogę jeszcze dopytać czy on czeka na jakiś mój znak? Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem bo ja wiem- kochana! jaka stara babe??? widze w Tobie jeszcze ogromny potencjal:) juz w najblizszym czasie zobaczysz, ze wiele jeszcze przed Toba:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×