Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

ANIOŁEK malutki- kochana, w sferze uczuc czeka Cie z ciagu najblizszych dwoch miesiecy mila niespodzianka zwiazana z mezczyzna spod znaku Lwa :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gooooooonia- poznasz kogos niezwyklego w ciagu najblizszych 3 miesiecy... stworzycie bardzo udany zwiazek :) jesli chodzi o przyjaciol... wszystko powinno byc w porzadku... musisz wykazac sie cierpliwoscia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacior- owszem i to nawet spore... :) poznasz sliczna brunetke, z ktora stworzysz bardzo udany zwiazek :) a Mariola... coz. jest szczesliwa i raczej nie powinienes sie mieszac miedzy nia a jej chlopaka... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awera- kochana, w ciagu najblizszych miesiecy ktos bardzo bedzie chcial Cie do siebie przekonac... i powiedzie mu sie to :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampion- kochana, o bylym chlopaku powinnas zapomniec, bo on juz o Tobie raczej nie mysli :/ Twoj obecny partner jest tym docelowym... bedziesz z nim bardzo szczesliwa :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folklore- kochana, prawdopodobnie ta wymarzona prace znajdziesz poza swoim miastem... przeprowadzka to bedzie dobry pomysl :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 1986- kochana... nie bedziesz niestety z Rafałem, ale czeka na Ciebie ktos od niego duzo lepszy... :) rozejrzyj sie wokol siebie dokladnie... znasz juz tego kogos :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanamarika- kochana, wszystko powinno sie rozwinac po Twojej mysli... musisz byc wyrozumiala dla niego :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanamarika
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Deszczu bardzo Ci dziekuję za poświecony czas 🌻 Gdybyś jeszcze kiedyś wróżyła to mam jeszcze jedno bardzo ważne dla mnie pytanie : czy zdam zaległe egzaminy (zwłaszcza ten który mam w nadchodzącym tygodniu) ? 17.02.1984 Pozdrawiam bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonasama
jestes niesamowita imie deszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bardzo serdecznie dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam!!!!!!!!!zycze bardzo duzo szczescia w zyciu!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marincia....
Dziekuje Imie deszczu! ...dużo prawdy w tym co piszesz... interesowałoby mnie jeszcze .... czy może wyniknąć coś złego z tej znajomosci? moge mieć jakieś problemy z tym zwiazane? Pozdrawaiam M!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaskas
A czy mnie tez mozesz powrozyc???? Chcialabym sie dowiedzic co z moim zyciem zadowym. Czy uda mi sie osiagnac sukces. 17.04.1985 Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.03.1992 Czy moj chłopak mnie kocha ? czy bedzimy jeszcze dlugo razem ?:) dodam ze jestesmy ze soba juz 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iw_a
22.02.71czy nasze malzenstwo przetrwa obecny kryzys? czy maz mnie znow pokocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminka222222
witaj :) co dalej z mpim malzenstwem? 29 08 1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazu
Droga Imię-deszczu czy bedsziemy juz razem na zawsze, czy on bedzie moim mężem? ja 10.06.1986 i on 12.06.1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu45678
Kochana wróżko, powróż mi .. czy my jeszcze będziemy razem?? czy on mnie jeszcze kocha?? czy chce wrócić do mnie?? czy będzie probował mnie odzyskać?? czy odezwie się do mnie i kiedy?? Gosia29.09.86 Andrzej29.11.85 Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna26
Droga Imię_Deszczu... ostanimi czasy troche się pogubiłam i tarcę nadzieję już na cokolwiek dobrego w moim życiu.Wiem ze tarot to tylko jedna z mozliwosci drog jakie wybierzemy ale wiem tez ze te glowne trasy sa gdzies zapisane.Bardzo prosze cie jezeli moglabys mi powiedziec co powinnam w sobie zmienic by odzyskac spokoj, dlaczego nie potrafie znalezc milosci i czy ona kiedyklwiek bedzie mi przeznaczona...01.04.82 dziekuje i serdecznie pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 12345
kiedy zajde w ciaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Imię Deszczu :) powiedz mi czy widzisz w kartach drugie dziecko tzn. czy zdecyduję się w ogóle na drugie dziecko i kiedy to nastąpi??? bo chciałabym a boję się ;) czy widzisz jakieś zmiany w moi życiu, w małżeństwie, czy mąż wreszcie wróci do Polski i czy wijdzie nam to na dobre ?? ;) jeśli za dużo pytań to odpowiedz na to dtyczące mojego małżeństwa :) Kasia 02.04.1977 przełóż 5 razy dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grandvitara
Witaj ponownie Imię deszczu, fajnie, ze wróciłaś Pisałam jakiś czas temu , ze mam wrażenie ze cos jest knute za moimi plecami i coś jest nie tak. Odpisałaś: grandvitara- kochana, sytuacja jest dosc skomplikowana, bo zarowno on jak i jego rodzina moga miec zwiazek z tym, co sie miedzy Wami dzieje... powinnas z nim powaznie porozmawiac... pozdrawiam A mi chodziło bardziej,z ę to moja rodzina coś kombinuje :( niestety. TEraz już raczej jest ok, tak przynajmniej wygląda, Zerknij jak mozesz czy on jest szczęśliwy ze mną i moim dzieckiem, co nas czeka razem : ślub, dziecko i dom może? Kiedy ewentualnie? Ja 12 05 79, on 23 04 74 Dużo pytań.......... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedonistyczna
A czy poznałam już mojego przyszłego męża? I jeszcze jedno czy dostane się na medycynę? z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hedonistyczna
Przepraszam, że zadaję tyle pytań...dziękuje Ci bardzo, że masz czas dla nas, dla mnie... Ale może jednak będę z moim ukochanym dłużej? Bo ja miałam nadzieję,że to już ten jedyny... :/ Nie wiem czy będę mogła być szczęśliwa z kimś innym... proszę daj odp. jak najszybciej możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana oj oj oj
jestem szara myszka mam 33 lata zakochałam sie w pewnym brunecie 42 lat myslę zastaniawaim sie czy mam sobie robic w zwiazku z nim nadzieję czy to ma sens?? Napisz co widzi Tarot proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie dluzej tak zyc !!! Jestem w zwiazku malzenskim (11 lat) , ale nie kocham meza ...kocham kogos innego . On tez jest w zwiazku malzenskim ( 1 rok) . Miedzy nami jest duzo uczucia . Kazdy dzien bez niego to dzien w ktorym zabrano mi tlen. Prosze Cie Imie_Deszczu Postaw karty na nasza przyszlosc . W naszym zwiazku trwamy pol roku lecz znamy sie bardzo blisko od 2,5 roku . Czy dane nam isc przez zycie razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×