Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Nikitka vv
płatki fiołków strona http://wrozbyonline.pl/ jest nieczytelna czarna z literami fioletowymi ... pewnie i takie sa wrózby. Nie wiem dla kogo ona jest zrobiona. Chyba po to aby nie doczytać ile kosztuje wróżba. A imię deszczu jest prawdziwą wróżką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolacka1
violetta moze i mnie powiesz co mnie czeka 3.05.64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biniaow
czy osiągne to co zamierzam 140985 dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita123
Droga Wróżko moje życie jest takie ....jakieś nijakie..nie moge znaleść w zyciu celu...w miłości też nie mam jakoś szczęścia..ciągle trafiam na nieodpowiednich facetów:( Chyba przyciągam ich jak magnes ;-) Czy ja wogóle znajdę kiedyś mężczyznę z którym będę szczęśliwa ?? Jaki on będzie ? Zawsze wolałąm strszych ...sporo starszych ode mnie Czy taki jest mi pisany ?? Planuję wyjechać zagranice Czy w przeciągu pół roku wyjadę ? a może tam go spotkam ? czy on jest gdzieś tutaj ...w Polsce ? Bo ja już szczerze mówiąc straciłam nadzieje... Dziękuję z góry za....Twoje magiczne słowa.... 06/12/1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita123
aha moze imię jeszcze niezbędne 06.12.1978 Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeśli moge prosić o wróżbę, to co Tobie karty mówią na temat związku mojego z pewnym mężczyzną. Czy On myśli o mnie powaznie, bedzie z tego coś trwałego, ślub, wspólny dom itp? Jak On jest nastawiony do tego? Ma to sens i bedziemy szczęśliwi? Beata 15.06.1988 Marek 09.09.1982 I czy moge jeszcze zapytać czy uda mi się bez większych kłopotów ukończyć studia, gdyż są dość ciężkie i sie troche boje że zabraknie mi siły i wytrwałości. A chciałabym też mieć troche czasu na życie prywatne i dla Siebie samej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusek
Justyna ur.31.01.1986 czy będę z Grzesiem ur 23.12.1980(żonaty:()jeśli nie to czy w najbliższym czasie poznam tego jedynego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonasukienka
czy to ten jedyny ja 18.02.1988 on 7.09.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenkaaaaaaaaaaa
czy jestem w ciąży??? 27.04.1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka1
Mariola 03.02.1986 co czeka mnie w najbliższej przyszłości(chodzi mi o sferę uczuciową i zawodową)pozdro i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika27102
monika 27.10.1984 -kiedy będę miała dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOREANKA_Z_KRWI_I_ KOŚCI
Imie_deszczu, serdecznie dziękuję za wróżbę :), jest ona bardzo optymistyczna dla mnie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia 30 lat
jestem mężatką już 5 lat kiedy bęę miec pierwsze dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhmmmmmmmm
jak sie potoczy dalej zwiazek z obecna dziewczyna czy czekaja nas jeszcze jakies problemy??czy przetrwa nasz zwiazek "na odleglosc" do mojego powrotu?? Jarek 27111981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up upv 77687i8
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jak widzisz przyszlosc mojego syna? ;Radoslaw 06 05 1987 r .Jaka bedzie mial prace ,rodzine .......W podziece .... moge doradzic z medycyny naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka 33
kiedy znajdę pracę Cecylia 33 lata czy bede z niej zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czobezuro 18.10.1984
czy mój przyszły partner będzie miał jkaiś medyczny zawód? czy będę pracowac w mediach? kiedy urodzę swoje pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czobezuro 18.10.1984
to jeszcze raz ja..dopisuję grzecznie swoje imię...Agnieszka:) ..i czekam cierpliwie na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafencja
5.08.90 Barbara Kiedy spotkam "kogoś dla siebie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULAULAULAULAULAULA
Urszula z 18 marca 1980r mam juz synka ,moje pytanie czy będę miec jeszcze dziecko a jak tak czy to bedzie chłopczyk czy dziewczynka?????? Czy mój synek będzie zdrowy bo jest chory???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga z Wrocławia
czy bede miec kupie w najbliższym czasie mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwwiiaaa
czy gdybym zdawała do szkoły aktorskiej to dostalabym sie? JAk tak to jakie miasto widzisz wrozko... a jeszcze jest pewwien, pan, spiewajacy i grajacy pan, ktory mi sie barodz podoba i pociaga czy poznam go kiedysd i czy mam szanse stworzyc cos.. ja 18.02.1988 on 26.09.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra ola
droga Imię Deszczu mam na imię Aleksandra w czerwcu przyszłego roku zostanie zlikwidowana firma w jakiej obecnie pracuję. Proszę zajrzyj w karty i powiedz co mnie dalej czeka czy znajdę jeszcze pracę a jeśli tak to kiedy i jakie czekają mnie zarobki??? proszę o odpowiedź to dla mnie ważne. Ogólnie jak potoczy się moje życie?? Aleksandra 6.04.1955

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naleczka
Witam Droga Imie.. Przede wszystkim dziekuje za poprzednie wrózby. Pozwolilam sobie zadac jeszcze jedno pytanie,bo jest ono stricte zwiazane z Twoja ostatnia wrozba dla mnie (o pewnym Panu ktorego poznam poprzez znajomych w ciagu najblizszych 2 miesiecy). Czy to ten? Czy powinnam dac spokoj? czekac? co robic... Tomasz 3.07.1977 ja Kinga 17.01.1984 Dziekuje z góry za poswiecony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj! jak dawno Cię tu nie było, droga wróżko! :) gdybyś jednak znów się ponudziła - to zerknij, proszę Cię w karteluszki,:) i powiedz, czy ten mój Karolek to już na straconej pozycji, czy jednak coś nas jeszcze połączy - jakieś gorące uczucie? Elżbieta 05-10-1978 Karol 19-03-1982 A jeśli nie on:( to czy inna szczęśliwa miłość zawita do mojego serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jestes wrozko
wracaj do nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×