Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

grandvitara- kochana, sytuacja jest dosc skomplikowana, bo zarowno on jak i jego rodzina moga miec zwiazek z tym, co sie miedzy Wami dzieje... powinnas z nim powaznie porozmawiac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja również mogę prosić o wrożbę? urodzilam sie 26.07.1986 chaiąłabym wiedzieć czy będe wreszcie szczęsliwa i jak roziwązą sie mojeperypetie miłosne? czy rafał bedzie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werka244- poprosi Cie o reke prawdopodobnie w polowie przyszlego roku... a slub- za kolejny rok prawdopodobnie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hgh- niestety Twoj obecny partner nie bedzie tym na cale zycie... jest wobec Ciebie nieuczciwy prawdopodobnie... powinnas z nim powaznie porozmawiac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka99999
04-02-1978 Co mnie czeka w życiu uczuciowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadeuuuuuuuu- moj drogi... na zdrowie musisz rzeczywiscie bardzo uwazac, ale jesli bedziesz stosowal sie do zalecen lekarza, wszystko bedzie w porzadku :) jesli chodzi o rodzine i finanse- bez wiekszych zmian... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka73 - kochana, juz znasz tego wartosciowego czlowieka, tylko go nie zauwazasz... rozejrzyj sie dokladnie wokol siebie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo ci dziekuje za wrozbe,bardzo bardzo,zycze duzo zdrowia,milosci,wszystkiego co najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasienka- Twoj maz kocha Cie teraz... karty widza tylko najblizsza przyszlosc wiec nie powiem Ci co bedzie za 20 lat :) Twoj maz zmieni z koncu prace, na poczatku bedzie Wam dosc ciezko, ale po pol roku sytuacja sie ustabilizuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwisssssss- moja droga... chlopak o ktorym piszesz nie jest Twoim docelowym partnerem... tego poznasz dopiero za 3 lata :) i to wlasnie z nim bedziesz miec prawdopodobnie dwoje dzieci... z Twoja rodzina i bratem wszystko sie powinno ulozyc, a kot... niestety juz nie wroci...:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOREANKA_Z_KRWI_I_ KOŚCI- wszystko powinno byc z Wami w porzadku... zadne kobiety poza Toba go nie interesuja :) dzieci bedziecie miec trojke prawdopodobnie, bo on zawsze marzyl, zeby miec spora rodzine :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanamarika
ja tez bardzo prosze o wrozbe ja 19.02.1987 oliwia on 24.03.1982 co z nami bedzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danuta 42 lata- kochana, masz spora szanse na kolejny zwiazek... widze, ze sporo przeszlas i bedzie Ci dosc trudno sie zaangazowac, ale bedzie warto... :) przygladaj sie uwaznie mezczyznom w Twoim otoczeniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka 1972- kochana, najlepiej bedzie jesli pogodzisz sie z jego odejsciem... nie jest Ciebie niestety wart :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
man69- moj drogi... ta osoba ma czyste intencje, ale sama sie troche obawia... jesli chodzi o to drugie pytanie... jestes wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu :) wszystko powinno pojsc po Twojej mysli :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazyna 34 lata- kochana, powinno sie zmienic... daj sobie jeszcze jedna szanse. moze nie bedzie to Twoja wymarzona praca, ale zawsze... trzeba sie jakos odbic od dna... uda Ci sie to na pewno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadwiga - Cecylia- moja droga, znajdziesz prace, ale nie bedzie ona idealna i raczej srednio platna... ale po jakims czasie place powinny sie bardzo poprawic, wiec glowa do gory! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróz mi proszę- kochana, macie po prostu troche inne charaktery... on czasami nie rozumie Twojego postepowania, a ty jego... podtrzymuje to, co napisalam Ci wczesniej... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedonistyczna- kochana, bedziesz miec prawdopodobnie jedno dziecko, ale nie z obecnym partnerem... wyjdziesz za maz za 4 lata, a dziecko pojawi sie za 5 lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marincia- kochana, ten mezczyzna prawdopodobnie nie traktuje Cie do konca serio... prawdopodobnie sytuacja nie rozwinie sie tak, jakbys tego chciala... owszem, za jakis czas bedzie o Tobie pamietal, bo mu sie bardzo podobasz... ale z tego raczej nic nie wyniknie :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka ....- kochana, walczylabym o ten zwiazek, bo moze Ci on przyniesc wiele szczescia... powinnas zaczac od malych kroczkow... on nadal cos do Ciebie czuje... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka9888- kochana, moze to brutalnie zabrzmi, ale on Cie oszukiwal... :( powinnas o nim jak najszybciej zapomniec... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×