Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość martuditowskie spiewy
o kak fajnie usłyszec cos tak optymistycznego:) a czy widac na horyzoncie slub?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As_mloda- moja droga, rzeczywiscie widze miedzy Wami pewne niejasnosci... nie czujesz sie z nim bezpiecznie emocjonalnie, mimo ze go kochasz... on prawdopodobnie nie zdradzil Cie, ale nie mysli o tym zwiazku tak powaznie jak Ty...on chce sie jeszcze bawic, a ty szukasz poczucia bezpieczenstwa... przemysl jeszcze raz dokladnie, czego wymagasz od prawdziwego zwiazku...jesli on nie daje Ci odczuc, ze jestes dla niego najwazniejsza, nie ma sensu dalej w tym trwac... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odnajde swoja droge w zyci
czyli ktorego czerwca ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odnajde swoja droge w zyci
czerwiec czy lipiec i czy ktos mi w tym pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baasia- kochana prawdodobnie dlugo bedziesz szukac tej wlasciwej pracy, ktora Cie zainteresuje...teraz na horyzoncie widze tylko prace dorywcze...w przeciagu 2 lat powinnas pracowac juz w takiej pracy, ktora da Ci duzo satysfakcji:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuditowskie spiewy
troszke pozno ale tyle to poczekam:) slicznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy odnajde swoja droge w zyci- do konca czerwca...:) tak, bedzie to pewna bardzo zyczliwa Ci kobieta:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grązielka
WITAM.PROSZĘ O KILKA SŁÓW NA TEMAT MOJEJ SYTUACJI ZAWODOWEJ I FINANSOWEJ A TAKŻE O PRZYSZŁOSC MOJEGO MAŁŻEŃSTWA.MICHALINA 27.05.1982 POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odnajde swoja droge w zyci
nie znam zyczliwch kolbiet niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu pytałam Cie o dziecko i związek bo mamy kryzys... Mam nadzieję, że wszystko sie jakoś ułoży... pocieszyłaś mnie, dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A czy mogłabys mi powiedziec czy czeka mnie cos złego, przykrego w tym okresie Bede bardzo wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As_mloda
Przepraszam ze znow pisze ale przekonuje sie ze masz racje w tym co piszesz bo mnie wyczułaś, a jakos nigdy w rozby nie wierzylam przyznam sie szczerze, ale mam jeszcze dno pytanko, czy lepiej mu bedzie beze mnie? on jest ode mnei starszy 6 lat, i w sumie nie jest osoba ktora lubi imprezy itp, dlatego prawde mowic zdziwila mnie troxhe Twoija wypowiedz.. ale prosze powiedz czy jesli bedziemy dalej razem to czy bedziemy szczesliwi? i czu jak szansa by bylo dobrze i ze on jednak potrafi byc ze mna szczesliwy? prosze pozmoz mi bo ja mam bardzo miesznae uczucia Asia 07.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu-----> pozdrawiam !🌻 i masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem natalia jestem mloda osóbka ale mam wielki dylemat , kiedys spotykalam sie z pewnym chlopakiem ma ktorym bardzo mi zalezało i po pewnym czasie olał mnie i zostawil, latalam za nim dosc dlugo az w koncu spotkalam innego chlpoaka z ktorym zaczelam sie spoitykac i jest nam razem dobrze tylko tamrten wwrocil i mowie ze mnie kocha jednak przez ten czas ten \"nowy\" chlopak tez mnie pokochal, do tamtego czuje sentyment i nie potrafie o nim zapomniec zaczelam leciec na dwa fronty w koncu dowiedzieli sie o sobie i kazali mmi wybierac, mam abrdzo mieszna uczucia, i nie wime co zrobic bo do obu czuje to samo ale nie mozna tego nazwac miloscia, boje sie ich zranic bo na obu mi zalezy, wiem ze to glupie ale naprawde nie wime co zrobic prosze o pomoc . którego mam wybra c i co zrobić teraz? Natalia 01.12.01991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona pesymistka
Dziękuję za te słowa,bardzo.Jeśli chodzi o męża to też nie jest najlepiej,dużo pije,jest wtedy agresywny,mamy kryzys,myślę o odejściu.On 20.09.1960 jerzy,ja Katarzyna 28.06.1965.Czy to ma sens? czy tkwić w tym i próbować walczyć o niego,o rodzinę? czy lepiej nie czekać i rozwieść się? przyznam że gdy jest pijany i agresywny obawiam się jakiejś tragedii,że ja nie wytrzymam,jestem już tak wyczerpana.No i synowie patrzą....Prosze o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna przyszłości
moje pytanie: ja 12 05 79 on 23 04 74 czy to ma sens i co z tego wyjdzie? ------------------------- Twoja odpowiedź: niepewna przyszłości- kochana, on boi sie zaangazowac troche z uwagi na Wasza roznice wieku, a troche dlatego bo ma za soba bardzo nieprzyjemne doswiadczenia:/ daj jednak mu czas na rozwiniecie Waszej relacji, a bedziesz bardzo szczesliwa pozdrawiam ---------------------------- i jeszcze raz ja: Witaj, troche dziwna odpowiedź, bo między nami jest tylko 5 lat różnicy (ja 79, on 74). Mieszkamy razem już 10 m-cy, jesteśmy razem prawie 2 lata. Nie bardzo rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki
O co chodzi mojej zonie-nie moge sie dogadac z nia ;/ 31-08-1981 Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukienka w kwiatki
dziekuje:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniamysiapysia
Karolina 02. 06. 1986 Kiedy zajde w koncu w ciaze i czy on mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allexx28
Jestem Aleksandra, mam 28lat. Mam za sobą nieudany związek, który zakończył sie jakieś 2 lata temu. Odtąd jestem sama. Poznałam niedawno, (w sumie to chyba w styczniu tego roku), chłopaka. Ma na imię Radek. Nie wiem, co o nim myśleć, bo rzadko się widzimy. Ale kontakt mamy codzienny, smsy i gg. Podoba mi się wizualnie i odpowiada mi jego temperament. Chciałabym wiedzieć czy coś z tego wyjdzie,czy będziemy razem? Czy w końcu znajdę szczęście i drugą połówkę? Czy będzie to on? Moja data urodzin: 23.11.1979r. Aleksandra Jego data urodzin: 25.11.1982r. Radek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaa00
witam jeśli mogłabyś mi powiedzieć , jak poukłada mi się w związku i czy będzie on trwały Ja 04.7.1988 on 1.10.1982 z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siada mi psycha pomalu
prosze cie odpowiedz monia 02.08.81 jasiu 04.11.74 co z nami bedzie? czy sie rozwiedzie? co z naszym dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla zonka moze
jarek 14.09.85. gosia 12.09.85 co myslisz o naszym zwiazku? czy widzisz w nim dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
na forum kafeterii "wróży" wróżka Kamkot, twierdzi ona,że ma wizje(kart nie używa na forum), lecz druga wróżka Beatrycze80, mowi,że jest oszustką jak karty mówią? czy wróżka Kamkot jest prawdziwą wróżką, czy oszukuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jak zwykle najpierw wróżę osobom, ktorym nie zdazylam ostatnim razem... pozniej przyjdzie czas na nowe osoby i nowe pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×