Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

aoliu- kochana, "prestizowy" znaczy dla kazdego co innego:) u Ciebie widze jedynie dluga droge do sukcesu, ale Twoja wytrwalosc zaowocuje i zdobedziesz to, na czm Ci zalezy:) pieniadze beda spore, choc poczatkowo moze sie wydawac inaczej...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka9888- kochana...widze pewne problemy z tym mezczyzna... jest Toba bardzo zainteresowany, ale jest pewna niejasnosc w jego relacjach z otoczeniem... mozliwe, ze ma jakies problemy prawne... dobrze sie rozumiecie, ale do prawdziwego szczescia jeszcze daleka droga przed Wami. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maaaaaaaaaaaaaaaadzia- kochana, w Twoim zyciu zawodowym nie widze wiekszych zmian, choc mozliwy jest jakis wyjazd...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hihotka- kochana, prawdopodobnie nie zmienisz studiow...ewentualnie rozpoczniesz nowy kierunek:) za maz wyjdziesz w przeciagu 3 lat:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- kochana, wyglada na to, ze masz prawdziwy skarb:) mimo, ze czasami Wam sie nie ukladalo...on nigdy nawet nie pomysli o tym, zeby zrobic Ci krzywde...wszystko sie powinno ulozyc po Twojej mysli:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze mam Skrab:-) Jeszcze powyzej zadalam 2 pytanka. Do tego doloze jeszcze jedno czy wyjde za niego za maz? Kiedy? Chodzi o przyblizona date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z mezczyzna z ktorym sie jakis czas temu spotykalam ? czy jest szansa na odnowienie kontaktu ? Czy nie zapomniał o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla zonka moze- kochana, przepraszam, ze Cie pominelam:/ otoz sytuacja wyglada nasteoujaco...on Cie bardzo kocha, podobnie jak Ty jego...widze jednak male problemy, mozliwe ze finansowo-rodzinne... jednak wszystko powinno sie wyjasnic w ciagu pol roku...on prawdopodobnie zamierza Ci sie oswiadczyc, jesli nie jestescie jeszcze malzenstwem:) dzieci widze, ale jeszcze nie teraz...w przeciagu 3 lat powinniscie byc rodzicami:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonnnnnnnna- kochana, Szymon jest Toba bardzo zainteresowany, ale nie widze tutaj dluzszego zwiazku... w najblizszym czasie powinnas poznac kogos duzo bardziej dla Ciebie odpowiedniego:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qa- moja droga...wydaje mi sie, ze juz nie raz Ci wrozylam:) karty ciagle pokazuja mi ten sam uklad, wiec poczytaj moje wczesniejsze wrozby...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka-moja droga, widze dwojke dzieci...a staz dostaniesz, ale bedzie to wymagalo od Ciebie dobrego "zaprezentowania sie":) poradzisz sobie z tym na pewno:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama-na-szpilencjach- kochana, bedziesz szczesliwa, ale do tego dluga droga...prawdziwa milosc spotka Cie za jakies 2 lata, do tej pory beda tylko przelotne znajomosci...teraz powinnas skupic sie przede wszystkim na nauce, bo widze pewne problemy...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna ona
imię deszczu czy mój były wróci?jśli tak to kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa trzy- kochana, ten mezczyzna jest juz prawdopodobnie z kims zwiazany, tak wiec szans na powrot nie widze:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa trzy- moja droga... wiem, ze laczylo Was sporo emocji w przeszlosci... bylo Ci z nim dobrze...ale powinnas jak najszybciej o nim zapomniec, bo to juz przeszlosc, a on raczej nie wroci, mimo, ze dobrze Cie wspomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna ona
Kasia 13.06.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna ona- kochana...widze tutaj spore rozczarowanie z obu stron... czujesz do niego nadal wiele uczuc, ale prawdopodobnie ewentualny powrot nie wyjdzie Wam na dobre...z jego strony czeka Cie wiele rozczarowan... jakas sytuacja z przeszlosci caly czas sie za nim ciagle...ma to zwiazek prawdopodobnie z jego rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna ona
czyli powrót nie ma żadnego sensu ?>a jeśli to czy mamy szansę wygrac ... jego data urodzenia 02.08.,1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dama-na-szpilencjach - w te wakacje prawdopodobnie wyjedziesz gdzies na wycieczke...nad jakas wode. poznasz tam sporo ciekawych ludzi, z ktorymi pozniej moze polaczyc Cie nawet przyjazn:) poznasz tam rowniez chlopaka, ktoremu sie spodobasz...jednak on nie przypadnie Ci do gustu i dlugo bedziesz sie opierac... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spod znaku Byka
witaj Imię deszczu.Czy mój mąż jest moim partnerem docelowym?Sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana! To ostatnie pytanie. Czy wyjde za niego za maz i kiedy to nastąpi za rok, w tym roku a moze dalej? Bedziemy razem do konca zycia? ja 13.08.1988, on 23.11.1984. Agata I tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×