Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

natalkaaaaa- kochana...rzeczywiscie widze miedzy Wami sporo roznic... najprawdopodobniej cos waznego Ci w nim nie pasuje... w przeciagu najblizszego miesiaca, jesli nic sie nie zmieni w jego postepowaniu, powinnas powaznie pomyslec o przyszlosci tego zwiazku...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynkaaaa- moja droga...Twoja kuzynka wymaga dluzszej opieki medycznej i prawdopodobnie rehabilitacji... jednak w przeciagu roku wszystko powinno sie ulozyc...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia-22-pocztylionka
agnieszka 17.10.1986 co dalej z moim zwiazkiem, czy powinnam sie czegos obawiać?? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaa a a a- kochana... widze miedzy Wami duzo uczuc...jednak to prawdopodobnie nie jest Twoj ostatni mezczyzna. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM JAKA DECYZJA- moj drogi, w przeciagu miesiaca powinno sie wyjasnic, ktora kobieta bardziej do Ciebie pasuje:) prawdopodobnie bedzie to ta z dluzszymi wlosami;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudus87- moja droga...bardzo ciezko bedzie Ci sie tam dostac i prawdopodobnie nie uda Ci sie to za pierwszym razem...ale pamietaj, ze nigdy nie mozna rezygnowac z marzen! jesli nie za pierwszym, to za drugim razem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elyely
Poruszyła mnie wielka trafność Twoich odpowiedzi - może i mi coś powiesz? Czy i dla mnie zaświeci kiedyś słońce i znajdę swoją drugą polówkę, taką, o jakiej marzę? Ela, 04.09.1964

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj moje imie to Arkadiusz 10 luty 1964 r. chcialem sie dowiedziec czy bede kiedys mial dziecko ??? i rodzine????i jesli tak to czy z kobieta z ktora jestem teraz???? dodam ze jest miedzy nami 15 lat roznicy wieku dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dafni- kochana, prawdopodobnie za rok powinnas znow zajsc w ciaze:) prawdopodobnie bedzie to dziewczynka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia21k7- kochana...dzidziusia widze, ale jeszcze nie teraz...za 2 lata powinnas miec juz slicznego synka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- kochana, Twoj facet prawdopodobnie czegos sie boi... kompromitacji? wyglada na malo diswiadczonego...daj mu jeszcze troche czasu... wszystko powinno sie wyjasnic w ciagu najblizszego pol roku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eveline29 - kochana, z rozwodem bedzie ciezko...bedzie Cie kosztowal sporo nerwow, ale prawdopodobnie wszystko sie pod koniec czerwca lub do polowy lipca juz skonczy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow zdolowana- kochana, przyjazd do domu to byla najlepsza z mozliwych decyzji... w ciagu najbliszych 3 miesiecy znajdziesz dobra prace lub dostaniesz podwyzke w obecnej...nie bedzie to duza podwyzka, ale i tak Cie to bardzo ucieszy:) jesli chodzi o bylego...niestety wyglada na to, ze chcial sie tylko zabawic:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerochocolate- kochana, prawdopodobnie wyjdziesz zagranice, ale na krotko... z obecnym partnerem czeka Cie wiele szczescia i nie wyglada na to, zeby cos sie mialo zepsuc:) dzieci beda, ale dopiero za 3 lata:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wybudujemy z mężem wymarzony dom??? Czy znajdę pracę w swoim zawodzie jak tak to kiedy??? Edyta 12.02.1985 Serdecznie dziękuję:))) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusałka333- moja droga, widze ze rzeczywiscie ciezko Ci sie przystosowac do nowej sytuacji...jednak powinnas dac szanse nowej pracy, bo choc na poczatku na to nie wyglada, bedzie dla Ciebie naprawde wielka szansa i czekaja Cie w niej dobre zarobki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aerochocolate- kochana, niestety nie wroze przez maila...kiedys probowalam, ale ktos mi wywinal niesmaczny numer, dlatego zrezygnowalam:/ sprobuj tutaj opisac troche szerzej swoja sytuacje, to z pewnoscia postaram sie Tobie pomoc... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wróżko jeśli karty powiedzą że uda nam się wybudować dom to kiedy za jaki czas w nim zamieszkamy??? DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczka888- moja droga...rzeczywiscie widze u Was jakies spore zamieszanie emocjonalne...prawdopodobnie w gre wchodzi tutaj jego rodzina... w wakacje powinno sie wszystko uspokoic, ale juz po, czekaja na Was kolejne problemy:/ jednak wszystko powinno sie ulozyc juz na poczatku przyszlego roku, oczywiscie warunkiem tutaj jest szczerosc z jego strony...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W złym nastroju- kochana, owszem, zmiany Cie czekaja i to spore:) juz w wakacje poznasz kogos, w kim sie zakochasz do szalenstwa:) bedzie to ktos, u ktorego bedziesz myslala, ze nie masz zadnych szans... uczucie przetrwa, ale prawdopodobnie bedzie dzielila Was spora odleglosc:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka_1- kochana, owszem- to jest Twoj "jedyny":) dzieciaczki beda...prawdopodobnie dwojka- w przeciagu najblizszych 4 lat:) sprawy finansowe powoli powinny sie klarowac...a domu sie dorobicie, ale stanie sie to dopiero za jakies 5 lat. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wrozbe podobno sie nie dziekuje:) ale wiesz co chcialabym powiedziec. Czy moglabym jeszcze jedno pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasx- owszme, ta osoba jest Tobie zyczliwa:) sprawa, o ktora Ci chodzi jest dosc ciezka do zalatwienia, ale wszystko- po trudach- powinno sie udac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingamari- kochana, nie powinno byc z nim zadnych problemow:) bedzieci wiedli naprawde spokojne, ale pelne uczucia zycie:) dzieciątko widze...w przeciagu 3 lat powinnas znow zostac mamusia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaksdkksksk
2 05 1987 agnieszka on 11.12.1980 czy bedziemy miec dziecko czy on nadal mysli o swojej bylej czy wezmiemy slub czy mnei zdradzi/ zdradza 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia-22-pocztylionka- kochana, Twoj zwiazek najprawdopodobniej albo teraz albo w niedalekiej przyszlosci bedzie przechodzil kryzys...ciezko bedzie z niego wyjsc, bo stanie sie cos, czego Ty nie bedziesz mogla zapomniec/ wybaczyc... jesli mu jednak wybaczysz, powoli wszystko bedzie sie ukladalo...chodz do tego beda potrzebne lata, niestety:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........nka
jego nie znam jest spod znaku koziorozca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×