Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

elyely - kochana, widze w Twoim zyciu duzo rozczarowan... jednak nie powinnas dawac za wygrana:) masz jeszcze tyle do przezycia, tyle dobrych chwil, ze nawet sama bys nie przypuszczala:) rozgladaj sie dookola, bo prawdopodobnie jest mezczyzna, ktory juz od dawna mysli o Tobie cieplo, jednak boi sie tego, ze zostanie zraniony...mezczyzna ten, jesli pozwolisz mu sie zblizyc, da Ci jeszcze duzo szczescia:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniczka888
Imie_deszczu Jestem w szoku! Dokładnie tak... :( Jego rodzina... Ja chce tylko wiedzieć czy on chce ze mną być ? :( Szczerość z jego strony? Tzn. znów będzie ciągle zmyślał ... :/ Czy są jakieś rady dla mnie? Bo jestem zagubiona. ja 02.08.86 on 04.07.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka19
ada 12.02.1989r czy bede szcesliwa? z kim? czym bede zajmowac sie w przyszlosci? bardzo prosze o odpowiedz:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arcziii - moj drogi... ozenisz sie i to prawdopodobnie za 2 lata:) dzieci widze dwojke...ale nie z kobieta, z ktora jestes teraz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bamako
któryś raz się przypomnę:) 14.2.84 edyta kiedy wyjde za maż i za kogo? co mnie bedzie łączyc z olierem 27.1.80 jak ulozy sie moje zycie zawodowe>/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dove......- kochana, dom uda Wam sie wybudowac...ale do tego potrzeba sporo czasu i funduszy...prawdopodobnie za 5 lat powinniscie sie przeprowadzic do niego:) jesli chodzi o prace... w polowie przyszlego roku powinnas znalezc cos, co bedzie Cie naprawde interesowalo i bedzie zgodne z Twoim zawodem:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaaaksdkksksk- kochana, wyglada na to, ze on nadal cos czuje do swojej bylej...nie zdradzil Cie, ale powinnas z nim powaznie porozmawiac...malzenstwo i dziecko czekaja Cie z mezczyzna spod znaku Lwa prawdopodobnie...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mi odpowiesz ale zaryzykuje.... jestem w zwiazku z MIchalem 04.07.84 ja 18.12.79, czy nasz zwiazek jest docelowy, na dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA 17.11.1982 JAK POTOCZą SIę MOJE SPRAWY ZAWODOWE, WE WRZEśNIU KONCZY MI SIę UMOWA W OBECNYM MIEJSCU PRACY, ZOSTANE TAM? a JEśLI NIE TO CZY MOZNA OKREśLIć, CZY DłUGO BęDę SZUKAć NOWEJ PRACY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_1
trzymam kciuki, zeby sie sprawdziło;-)) wiem, ze za wrozby sie nie dziekuje dlatego serdecznie pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniczka888- kochana, jesli czujesz, ze jest z Toba nieszczery, skoncz ten zwiazek...nie mozna trwac w czyms, czego tak naprawde nie ma:/ Ciebie czeka jeszcze duzo dobrego...musisz nauczyc sie walczyc o siebie i swoje szczescie...on Ci tego szczescia nie daje:/ jesli chodzi o niego- jemu juz zobojetnialo prawdopodobnie to, co miedzy Wami jest... przede wszystkim, powinnas z nim powaznie porozmawiac. i to jak najszybicciej! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasx
14 09 85 dorota a może widzisz kiedy bede miala dzieci i ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka19- moja droga, bedziesz szczeliwa i to prawdopodobnie juz po wakacjach:) poznasz w swoim najblizszym otoczeniu kogos, kto zawladnie Twoim sercem i zakocha sie w Tobie do nieprzytomnosci:) jesli chodzi o to, co bedziesz robic...u Ciebie widze przyszlosc w zawodzie zwiazanym z zielenia...:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elyely
Imię_deszczu - Twoje słowa są dla mnie wielką pociechą. Będę szczęśliwa, jeśli się spełnią :) Pozdrawiam EN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nasze marzenia się spełnią:D Nie chciałabym być nachalna ale zadam jeszcze kilka pytań i mam nadzieję że nie będzie to problem.... Czy moja praca będzie blisko domu czy będę musiała sporo dojeżdżać?? Czasami bywa że jestem bardzo zazdrosna o miłość córeczki w stosunku do teściowej i boję się że będzie ją kochała bardziej niż mnie-matkę. Czy moje obawy są słuszne??? Czy urodzę jeszcze dzieci??? Jeśli tak to ile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowepasemka
Urszula 12.09.1986

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamako- kochana, za maz wyjdziesz prawdopodobnie za 3 lata, ale "tym kims" nie bedzie Olivier... z nim laczyc Cie bedzie jedynie krotka, aczkolwiek intensywna znajomosc:) jesli chodzi o prace...bedzie ciezko, ale po dlugich poszukiwaniach powinnas znalezc przede wszystkim dobrze platna prace:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie to tak nie do końca na tak ? czy to będzie praca : w moim zawodzie w firmie niemieckiej czy włoskiej nie związana z moim zawodem czy może powinnam wyjechać do Niemiec ? całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSSia88
KaSSia 23.09.88 kiedy spotkam tego jedynego? kiedy sie ozenie i ile bede miala dzieci? jak dlugo jeszcze bede sama? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasx- dorga Doroto...wydaje mi sie ze Tobie juz wrozylam...i tez zadalas podobne pytanie...wroc kilka stron do tylu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wrozko hihihi :) chodzilo mi w zasadzie o skontaktowanie sie przez email zeby otrzymac moze Twoj tel lub skype wtedy byloby latwiej moze poznac sytuacje wiadomo ze im wiecej sie wie tym latwiej postawic wrozbe ... ale okej postaram sie ktrotko w miare opisac swoja sytuacje :) od 2 lat jestem z facetem poznanym na czacie od roku mieszkamy ze soba i jest roznie czasami wydaje mi sie ze go kocham a czasami ze jestem z nim z wdziecznosci ze tyle mi pomogl tutaj w obcym kraju kiedy bylam zagubiona po rozwodzie i dlatego boje sie odejsc ...wiem ze dobry czlowiek z niego i ze chyba mnie kocha ale bardzo boi sie podjac decyzje jesli chodzi o nasz przyszlosc...chcialby miec dziecko ale tez sie boi... druga sprawa to jego praca ktora polega na wyjazdach do europy bo mieszkamy w stanach i czasami nie ma go w domu przez 3 miesiace i nie wiem czy bylby w stanie z tego zrezygnowac sam bo ja nie mam prawa tego od niego rzadac chyba...kolejna sprawa to nie mam pewnosci juz sama co do tego czy jest mi tam wierny wydaje mi sie ze jest....i dlatego sama juz nie wiem w ktora strone mam sie kierowac bo z jednej strony jak sie z nim zwiaze to bede juz uwiazana w tym kraju do konca zycia a z drugiej strony tesknie do Polski i mam mysli zeby wracac buuu ze on mi wybaczy i da sobie rade otrzasnie sie....ale tak wiele dla mnie znaczy pomimo ciezkiego charakterku....i roznica wieku 17 lat starszy jest on wiec tez sie zastanawiam jaka to ma przyszlosc wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wrozko, kiedy wiec moge liczyc na jakiegos docelowego faceta i czy takowy sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×