Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

bardzoproszę o pomoc Twoją- tej dziewczynie najprawdopodobniej sie bardzo podobasz... jest to uczciwa osoba:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka***- moja droga... prawdopodobnie za rok bedziesz juz miala slicznego chlopca:) a za 3 lata kolejne dzieciatko:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaonasama
w jakich okolicznosciach poznam milosc zycia?:)1.04.82 serdecznie pozdrwiam i dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akuku12
prosze o pomoc. anna 15.09.1989 kiedy bede miala dziecko? pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia4
PROSZE CIE BARDZO WROZKO POSTAW KARTY NA PYTANIE czy znajde prace za granica chociaz słabo znam angielski czy jednak nie i bede musiała wrocic na stałe do Polski moja data urodzenia 04.04.1982 I JESZCZE JEDNO WAZNE PYTANIE : CZY DOJDZIE DO SPOTKANIA Z JOSZKIEM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inezka3012- kochana... raczej zawodowo... podobasz mu sie, ale nic z tego raczej nie bedzie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica123
Joanna:Czy znajdę pracę w zawodzie w przeciągu 2 miesięcy Czy wyjdę za mąż w następnym roku? 28.09.1982 Z góry dziękuję za odpowiedz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga wrozko
Wklejam wsztsko razem ,bo napewno nie masz czasu szukac tylu tu chetnych Droga wrozko Czy moge rowniez prosic o wrozbe .Jak ulozy sie moja relacja z mezczyzna ze znaku barana .Iza 14.01.62 ,09.04.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inezka3012
Dlaczego, mimo, że mu się podobam nic z tego nie będzie? A co z Tomaszem (1975)? Czy jeszcze spotkamy się tak na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sevena- kochana, moze nie uwierzysz, ale ja tez widze mezczyzne z innego kraju:) prawdopodobnie mieszka tutaj, w Polsce... jest wysoki i ma dosc mocna budowe... poznasz go juz niedlugo... nie zrazaj sie, ze nie znasz dobrze jezyka... on zna polski bardzo dobrze;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnaN- bedziecie, ale z tego nic dobrego nie wyniknie:/ zatanow sie, czy tego naprawde chcesz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia misia1- kochana, znajdziesz... ale dopiero za miesiac:) poznasz go przez znajomych... poczatkowo nie zwrocisz na niego uwagi, ale sprawy rozwina sie szybko, bo Ty jemu sie spodobasz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASIA 75.04-8- nie widze zadnych zlych ludzi wokol Ciebie... z rodzina wszystko powinno sie ulozyc w ciagu najblizszych dwoch miesiecy... a dzieciaczek bedzie... za 2 lata prawdopodobnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi juz tej cierpliwosci zaczyna brakowac niestety... Moze karty przyblizyly Ci co jest powodem jego oporow? A powiedz mi jeszcze czy szybko zajde w ciaze? Agata, 13.08.1988.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoło morza- tak, zmienisz prace na duzo lepsza... ale tez duzo bardziej wymagajaca... powinnas sobie jednak ze wszystkim poradzic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusiajestem- dobra prace znajdziesz na przelomie roku... a jesli chodzi o tego mezczyzne... raczej nie ma szans na powrot... cos stanelo pomiedzy Wami:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofija13- kochana, znajdziesz prace... moze nie ambitna, ale pozwoli Ci sie odbic od dna... daleko nie musisz szukac... w Twoim otoczeniu prawdopodobnie ja znajdziesz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klarysssa- kochana, raczej nic sie nie zmieni... jedynie w najblizszym czasie jakis wyjazd Cie czeka... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusiajestem
raczej ktos:( powiedz mi tylko prosze czy on ja kocha i czy cos kiedykolwiek czul do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiiaczzekk
co mnie czeka w zyciu uczuciowym obecnie jestem w zwiazku jednak nie mam pewnosci czy to odpowiedni partner moja data urodzenia 02.10.1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkolo morza
dziekuje :) zgadzałoby się, ze bardziej wymagającą - zwłaszcza jeżeli chodzi o kobiety :) a zajrzysz czy poznam kogoś z kim uda mi sie zalożyć kiedyś rodzinę? bo już powoli daje sobie spokój, zostałam zraniona 2 razy i już boje sie rozczarowania :( 13.12.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simona79- moja droga... widze tylko jedno dziecko... jesli chodzi o Twojego meza- bedzie zadowolony, choc poczatkowo bedzie mial watpliwosci... a szczesliwi bedziecie... takim spokojnym szczesciem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona duszyczka
Chce wiedzieć co z moim małżeństwem? Czy to ten i czy tak zostanie? 09.09.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaczzekkk
bardzo prosze o wrozbe bo z pospiechu zapomnialam dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no- kochana, nie powinno byc zadnych problemow:) Twoj maz czuje sie troche odsuniety na dalszy plan... powinnas mu poswiecac wiecej uwagi... po porodzie powinno mu przejsc jak zobaczy slicznego aniolka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia5555
mam na imie anka. mam moze dziwne pytanie ale prosze odpowiedz. czy mam jakies szanse u chlopaka ktorego widuje w kosciele? i jak zwrocic jego uwage. moja data urodzenia 15 wrzesien 1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×