Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Pierwsze promienie lata
Andzia to zadaj pytanie na które tylko Ty znasz odpowiedz. Warunek pytanie prawdziwe. Nie bedziesz miała wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2002
Do Pierwsze promienie lata- a czy Ty moja droga sprawdziłaś tak tą Panią czy po prostu jej wierzysz? Nie chcę absolutnie obrażać Imię_deszczu, bo sądzę, że to jest wspaniałe z Jej strony, że poświęca swój cenny czas, żeby odpisać tym wszystkim ludziom, ale z reguły jakoś podświadomie nie mogę w to uwierzyć, ale bardzo interesuje mnie Wasze zdanie na ten temat, szczególnie osób, którym ta Pani już powróżyła. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Imie_deszczu, przepraszam Cię w moje niedowierzanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z moim chłopakiem 1,5 roku nidługo wyjezdzam na rok do niemiec bede wracac co 3-4 miesiace Mam pytanie czy nasz zwiazek przetrwa?czy to ten z ktorym bede na całe zycie? moja data 3.10.1987 a jego 04.01.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hthrett
koś nie mogę w to uwierzyć, jak ta Pani jest w stanie wywróżyć wam przyszłość z daty urodzenia i imienia? - myśle, ze ona nie wroży w daty i imienia ale z energii jaka otacza te date i imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnna
Dziękuję Ci Imię Deszczu za poświęcony czas i wróżbę 🌼, ❤️. wstąpię tu jeszcze kiedyś i powiem czy się spełniło, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaa23
napisalas mi imie deszczu ze wyjde za maz za 3 lata a ja juz jestem po slubie jak mam to rozumiec???? 25.08.85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka powiedziała prawdę
Madzia czy wiesz, że nie kazdy moze wróżyć ? Interpretacja kart jest bardzo trudna gdyż wiele zalezy ich pozycji z innymi kartami. Można je na rózne sposoby interpetować czyli możesz ty wziąć slub,lub ktos tobie bardzo bliski. Na kartach nie ma napisane, że Madzia birze slub czy Ola. Wróżyć z kart to również intuicja, która coś podpowiada. Sama mam karty tarota i wiele mnie kosztuje zinterpretowanie tego co mi pokazują i nie zawsze potrafię powiedzieć co one oznaczają w zestawieniu z innymi kartami. I jeszcze jedno, kiedys wróżyła mi cyganka na ulicy. Powiedziała że moją największa milością będzie ktoś o imieniu Janek. Wyszłam z wielkiej miłości ale za Marka. Dzisiaj mam ok. 40 lat i moją jednak najwieksza miłością jest Janek. A cyganka wrózyła mi gdy miałam 17 lat. Długo czekałam na spełnienie tego co powiedziała. Ale ona mi powiedziała to co sama widziała i jej intuicja. Oczywiscie nie życzę Tobie spełnienia twojej wróżby ... i ślubu za 3 lata skoro jesteś już w związku. Ale cóż ... czasami karty spełniają się po wielu latach. Tak jak u mnie. Też sie śmiałam z cyganki ze głupoty gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyganka powiedziała prawdę
Wszystko mozna brać za przypadek. Ale ja mając 17 lat nie myslałam o ślubie, a tym bardziej o 2 slubach :). Hmmm możesz to również potraktowac z przymróżeniem oka , jako zabawę. Wszak ktos powiedział, że każdy jest kowalem swojego losu , czyz nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxter
witam serdecznie :) Patrycja 17.03.86 kiedy uda mi się zajść w ciążę i ile dzieci będę miała :) no i czy z moim obecnym partnerem? Dziękuję z góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcjaaaaa
prosze powiedz mi czy powinnam zostac z facetem z ktorym jestem? czy moze widzisz na mojej drodze jakiegos nowego mezczynze? 25,06,1987 dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffacettttt
jestem z dziewczyna od 2 lat, ona teraz wyjezdza zagranice,. czy to ma szanse czy powinienem dac spokoj ? 30.07.1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARARITAA
23:49 SARARITAA za ktorym razem zdam egzamin na prawo jazdy? 19.8.80 przypominam sie tylko:) imię_deszczu kiedy bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karsila
Kiedy poznam partnera docelowego? Kasia o3.o3.1987r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gzdie jesteś wróżko czekamy
Czekamyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1222
cześć. Mariola 3.02.1986 chodzę z chłopakiem ur 19.07.1985, ale pojawił się chłopak ur 8.03.1980, z którym będę??pozdrawiam i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalimba de luna
imię_deszczu powiedz czy mam jeszcze jakieś szanse na normalny związek, w tym roku? monika 21.03.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespokojna bardzo
Potrzebuje pracy na juz jak na razie nie mam jej kiedy będę miała nowa dobrą pracę mam 33 lata Jadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy nam powróżysz
czekamy i czekamy a tu naszej wrózki niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 1980
02-11-1980 jestem 1,5 roku po slubie kiedy urodzę dziecko i bedzie to dziewczynka czy chłopiec?? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jesteś wróżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiam się 1980
Katarzyna 1980 jestem prawie dwa lata po slubie kiedy urodzę pierwsze dziecko? bedzie to chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesunia
co mnie czeka w najblizszym czasie Marlena 27.06. 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewoola
Ewa 24.12.1984 Witam. chcialabym zapytac Cie czy widzisz w mojej najblizszej przyszlosci dziecko? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dluzszej przerwie! ostatnio ciagle w rozjazdach jestem, wiec wybaczcie, ze tak rzadko wpadam tutaj... na poczatku wroze osobom, ktore ostatnio sie nie doczekoaly... pozniej ewentualnie reszcie:) pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu jaaaaaa- kochana, karty mowia, ze to raczej z tych gornych czesci ciala... tak bedzie dla Ciebie najodpowiedniej:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iZkkkkkkkka- moja droga, wszystko wskazuje na to, ze wyzdrowiejesz szybciej niz myslalas... w malzenstwie bedziesz szczesliwa, ale uwazaj na jego rodzine... jakies srzeczki drobne beda. jesli chodzi o dzieci- prawdopodobnie dwojeczka od razu :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiora222- kochana, to mieszkanie nie bedzie tym ostatnim... z mezem bedziecie szczesliwi, a dzieci... jeszcze jedno sie szykuje, prawdopodobnie za rok zajdziesz w ciaze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×