Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość to znowu jaaaaaa
DZIEKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARARITAA
za ktorym razem zdam egzamin na prawo jazdy? 19.8.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARARITAA
Imie_deszczu jeszcze tylko mnie,proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmi
dziękuje Ci bardzo :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARARITAA
ja jak zwykle sie nie zalamałam ,przecież podalam ci date:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kłopoty na karku i nie
dobrej nocy kochana!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZkkkkkkkka
napisz prosze czy wyzdrowieję wreszcie i czy będę szczęsliwa w małżenstwie bo wychodze za maż.Czy bede miała dzieci.29.01.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZkkkkkkkka
ja wreszcie chcę być zdrowa,nie chcę się już meczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZkkkkkkkka
Przepraszam ze tak dużo pytań zadalam ale to są rzeczy które bardzo mnie dręcza.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze promienie lata
Dobranoc Imię deszczu :) spij spokojnie, ale dałaś dzisiaj czadu :) Fajnie, ze ktos taki jak Ty zajmuje się naszymi sprawami, ot tak po prostu. Wiem że to jest męczące i czasochłonne :) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
Imię deszczu - jeżeli dziś będziesz miała czas na wróżenie to chciałabym się dowiedzieć czy mieszkanie które mam będzie do końca życia czy może będzie jeszcze inne. A tak w ogóle to mam córeczkę - czy będę miała jeszcze dzieci? Czy będę szczęśliwa z moim mężęm? Joanna ur. 13.07.1980 mąż Daniel 27.12.1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADINA
ja 01.09.70 on 03.09.73 czy sie jeszcze spotkamy? czy jeszcze o mnie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAAA
kiedy znajde prace i czy bedzie mnie ona satysfakcjonowac? czy odzyskam radosc i pewnosc siebie? 1.09.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARARITAA
za ktorym razem zdam egzamin na prawo jazdy? 19.8.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaLeczka
Droga Imie, przepraszam,że znowu prosze o wrozbe, ale jesli bedziesz mogla to bede wdzieczna. 1.kiedy/czy w ogole poznam w koncu tego Jedynego?;-) 2.widzisz moze dzieciątko w moim zyciu? 3.czy moja sytuacja finansowa w koncu bedzie stabilna i nie na " - " ? kinga 17 stycz 1984 Pozdrawiam i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie deszczu kiedy zamieszka w swoim domu? i jak dalej rysuje sie moja przyszlosc 25,01,1972 i zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Imie_deszczu jesli znajdziesz chwilke prosze powróż mi : ) moja data ur. 02.02.1986. Podam najwiecej szczegółow jak moge. Wiec tuz po ukonczeniu studiow przeprowadzilam sie do zagranice i szukam pracy. Czy uda mi sie takowa znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaska12
czy wyjdę za mąż za obecnego mojego faceta 08.12.1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powróż mi proszę
Ja ur 20-05-1975 blondynka on ok 10 lat starszy brunet pyt czy będziemy razem czy on mnie pamieta , mysli o mnie?? Czy ten związek ma szanse???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
czekając na cud- kochana, prawdopodobnie polowa przyszlego roku urodzisz sliczna dziewczynke pozdrawiam ------> Imię_deszczu, w połowie przyszłego roku już urodzę czy dopiero zajdę w ciążę? 🌻 pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekającej na cud
no przecież pisze wyraźnie że URODZISZ!!!!! ludzie czytajcie ze zrozumieniem :O to nie będzie takich niepotrzebnych, bezsensownych pytań :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekając na cud
do czekającej na cud-----------> nie denerwuj sie tak :) po słowach : "prawdopodobnie polowa przyszlego roku " była "mordka" :) więc nie wiem czy to była odpwowiedz kiedy zajde w ciaze---> ze w połowie przyszlego roku, czy może ze uordzę w połowie przyszłego roku... nie skopiowała mi się "mordka" :) czekając na cud- kochana, prawdopodobnie polowa przyszlego roku :) urodzisz sliczna dziewczynke pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia-siusia
Kasia 14.11.1983 on maż lukasz 12/09/1983 ile bedziemy mieli dzieci i kiedy? i czy bedziemy mieszkali sami czy znowu wrocimy do tesciow? prosze bardzo o odpowiedz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia-siusia
Kasia 14.11.1983 on maż lukasz 12/09/1983 ile bedziemy mieli dzieci i kiedy? i czy bedziemy mieszkali sami czy znowu wrocimy do tesciow? prosze bardzo o odpowiedz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia-siusia
Kasia 14.11.1983 on maż lukasz 12/09/1983 ile bedziemy mieli dzieci i kiedy? i czy bedziemy mieszkali sami czy znowu wrocimy do tesciow? prosze bardzo o odpowiedz dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raflo
Hello. moge prosic o wróżbę? podam dane:Rafał 25-11-1979 no i pytanie czy spotkam w swoim żuciu cudowną kobiete,z którą bede szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co zadajecie
te wszystkie pytania,skoro wrózka nie siedzi na forum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola198888888888
Witaj! Moje dane to: Wioletta data urodzenia 26.10.1988, jego: Paweł 20.08.1984. Napisałaś mi w odpowiedzi na poprzednie pytanie "bedziecie razem szczesliwi...ale to nie bedzie Twoj ostatni zwiazek". Bardzo Cię proszę rozwiń Twoją myśl- dlaczego to nie będzie mój ostatni związek? Czy to on mnie zostawi? Skoro będziemy razem szczęśliwi, to dlaczego nie będziemy razem? Napisz mi jak najwięcej szczegółów. W obecnej chwili czuję, że możemy być zawsze razem, nie wyobrażam sobie życia z kimś innym przy mnie, dlatego napisz mi jeszcze co może mi się przytrafić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka244
weronika 09,01,1986 -prosze napisz co mnie czeka w przyszlosci?? czy bede z moim chlopakiem Tomkiem,czy zostanie moim mezem? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2002
Witam wszystkich. Mam do Was pytanie czy choć trochę zgadza się z waszych wróżb??? Czy wierzycie w to co pisze Wam Imie_deszczu??? Nie wiem czy cokolwiek się zgazda z takich wróżb, czy to w ogóle ma sens pytać sie na forum o swoje życie itp? Jakoś nie mogę w to uwierzyć, jak ta Pani jest w stanie wywróżyć wam przyszłość z daty urodzenia i imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×