Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tereza

TERAZ ALBO NIGDY - czy tylko ja mam takie odczucia co do tego serialu???

Polecane posty

Gość Hmmmmmmmmmmmmm
A mnie najbardzie rozbawilo w pierwszym odcinku jak towarzystwo leci na wakacje w klasie ekonomicznej....Trzebiatowska i maz - niby tacy bogaci LOL Drugi ciekawy motyw - mail wyslany przez glowna programistke Buzek do tej co ksiazke napisala... - zdjecie oprawione w chamska ramke z jakiegos darmowego programu graficznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem jak Was
Ale mnie szczególnie wnerwia Królikowski, taki wypierdek i ta jego babka. Taki biedny się nie może zdecydować z kim być, a ta mu doradza....... Mam nadzieję że nie będzie z Martą. Bardziej sympatyczny jest Robert (Kasprzykowski) chociaż zdrada to jest wstrząs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolina mucias gracias
mozwecie mi opiwedziec co sie wczoraj wydarzylo? zasnela :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza byla pani farmaceutka Marta, dla ktorej problemem jest obsluga Power Pointa :| Smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terrrraz
Faktycznie, ten serial to dno. Wszyscy tacy slodcy, piękni, mądrzy, bogaci, modni, tu kawka, tam drink, tu Madera, tam lekcje tanca rodem z Indii, tu Subaru, tam Land Rover, tu bisnesman, tam programistaka i kiepskiej jakości wodzirej radiowy itd Tragedia jednym słowem.Śmiac mi sie chce z tej matki Basi, która pracuje w APART, tak czesto reklamowanym sklepie jubilerskim. Lata po knajpeczkach z córeczką, na kawki, lunche itd Niby taka elegancka wytworna i modna. Nie oszukujmy się, nawet w Warszawie w tych sklepikach czy to jubilerskich czy z ciuchami to płaca najniższe krajowe. Więc za co to wszystko. Wkórza mnie jak w serialach coś co jest oczywiste i przyziemne, tak bardzo idealizują. Przesłodzony, płytki, nudny i nieżyciowy serialina. Niestety ale podobny do Magdy M.... tak samo denny. Tam też to wszytsko tak idealistycznie bylo przedstawione. W obu serialach oczywiście kazdy ma dom, mieszaknie, stanowisko, super bryke, i jednynym zmartwieniem jest którego amanta wybrac... bo oczywiście kilku zainteresowanych sie kręci. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terrrraz
Aha... mieszkam w Warszawie... i wierzcie mi - to nie jest życie normalnych ludzi. Może jakiegos wąskiego grona... np. tych którzy ten serial robia i w nim grają. Nie bałamudżcie ludzi taką przesłodzona halturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ja tez mieszkam
w wawie i z tego co widze jest calkiem spore grono ludzi ktore tak zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie potrzebuja czegos takie
go lubia ogladac idealnych ludzi, ktorzy nie maja problemow,sa piekni,inteligentni,modni zawsze cudni bo zwyklych i normalne problemy maja na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska z berlina
no tak czytam sobie wasze komentarze i normalnie chce mi smiac! Wiekszosc z was psioczy na ten serial, ze im sie nie podoba, ze to wyolbrzymione, ze tamto. Ludzie wezcie sie na wstrzymanie, przeciez nikt wam nie karze tego ogladac! Ja uwazam, ze taki serial to taka ucieczka od szarej czasami rzeczywistosci, czy poprostu odprezenie sie przy tv. Nie wiem czy ktos chce ogladac seriale, ktore pokazuja biede, rodziny patologiczne itp. Chyba lepiej jest przeniesc sie w kraine fantazji i wyluzowac troche, popatrzec na kolorowy swiat bohaterow tego serialu. Napewno jest troche wyolbrzymione to , ze nagle po tym sylwestrze na Maderze wszyscy stali sie wielkimi przyjaciolmi i innych znajomych juz nie maja ale to jest kurcze film czyli taka nowoczesny bajka. Realne zycie jest wystarczajaco meczoce, wyluzujcie ludziska, pewnie wam to dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononononoooo
no na pewno nikt nam nie "karze" tego ogladac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma argumentow to do ortografii trza sie przywalic :D Ech :O Serial jest fajny, siadam i odplywam... nie myslę o dziecku, jej szkole, lekcjach, niezrobionej kolacji, o diecie na ktora powinnam przejsc, o zmianie pracy ktora mnie czeka...itd. Czy musze wiecznie ogladac smuty i biede ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkowa
a ja bym bardzo chciala, żeby wlasnie dali chociaż jeden taki serial o parwdziwym życiu ludzi, a nie wszystko takie super.... Te seriale doprowadzaja mnie szczerze mwóiac do zsewskiej pasji, prawioe wszyscy w nich mają: dobrą prace, madre i grzeczne dzieci, dużo wiernych przyjaciół....i cały czas tylko o tych 'miłościach' tłuką...jakby nie bylo innych problemów w życiu;/ jak dla mnie, to wcale nie jest odpreżające, wręcz przeciwnie, przez wielu ludzi przemawia tutaj zazdrosc i to wcale nie jest jakies nienormalne...wystarczy jak w telewizzji w kółko pokazuja te wypacykowane gwiazdeczki, ktore zarabaiją miliony, nie mwoie, ze nie ma być żadnych seriali o tych bogaczach, ale mogliby też zrobić film o takich zwyklych ludziach, z pewnością zyskaliby na oglądalnosci, i 9prawie?) wszyscy byliby zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otak :D to dopiero byloby przyjemne i odprezajace patrzec, ze inni maja wieksze klopoty od nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wabiiiiak
moze i dobrze ze tak jest bo jak by pokazali takie zycie jak moje to bym sie dopiero zalamala no chyba ze pokazali by jak sie mozna wziac w garsc i wyjsc z opresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkowa
kayka: a żebyś wiedziała;], ludzie juz tacy są, że jak widza, że inni mają gorzej od nich, to od razu poprawia im sie nastroj, taka jest (smutna?) prawda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Chusteczkowa. Ludzie tacy nie sa. Ja taka nie jestem. Nie wypowiadaj się za wszystkich. Mnie raczej dołują niz cieszą nieszczescia innych. Poza tym , zawsze mozesz włączyć KINO POLSKA ... Tam leci Rodzina Polanieckich, nie sa szczesliwi, umiera im dziecko. Noce i DNie - nieszczesliwa i niespelniona milosc, smierc dziecka... Seriale o II wojnie światowej - troche stare ..ale wystarczająca ilosc problemow, zebys się mogla posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm-mmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy serial oooooooooooo
przyjaźni. Czasem myślę że trochę zwalili z serialu amerykańskiego "Przyjaciele". Mi się podoba miła odskocznia od szarego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja....
na stronie serialu mozna ostatnio odcinek ogladnac za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertetyeywry
Mam pytanie do tych co uważnie oglądają ten serial i znają się trochę na telefonach :) mianowicie jaki model telefonu z klapką ma Basia albo Marta. Strasznie lubię telefony z klapką i zamierzam sobie jakiś kupić a te modele co one mają wydają się całkiem zgrabne. Dajcie znać jak uda Wam sie doaptrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasejja
motorola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten serial to faktycznie dno
Na początku to oglądałam i średnio mi się podobał ale teraz? :-o Kilka odcinków wcześniej Robert taki chętny był pożyczyć taką kasę nielubianemu przez siebie Michałowi (czy jak mu tam). Ciekawe kto w realu chciałby pożyczyć komuś taką kasę :-o Albo ta Basia wielka pisarka, pracuje w radiu a na rowerze jeździ :-o Najbardziej denerwuje mnie ten Damięcki, w ogóle nie potrafi grać, jąka się przy tym i ten cały kumpel jego "Cinek" żenada :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaa
Serial jest przede wszystkim nudny. Sama nie wierzę, że to mówię, ale tęsknię za Magdą M. Od problemów Brodzik zęby bolały, ale ona jest przynajmniej sympatyczna. A tak niesympatycznych bohaterów jak w TAN nie spotkałam w żadnym innym serialu. I wszystkie tu takie upozowane, sztuczne i napompowane. Zero dystansu i poczucia humoru. I po prostu nie trawię już tej Żmudy, która wyskakuje z każdej stacji telewizyjnej i gazety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnlie ten serial również jest debilny więc oglądam go od przypadku, denerwuje mnie tam chyba wszytsko a najbardziej ta cała Basia z worami pod oczami i żmuda trzebiatowska z problemami z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli dla Ciebie
problemy Marty z serialu są z "kosmosu" to jesteś chyba jakaś dziwna. Marta miała najnormalniejsze problemy małżeńskie: kwestia dziecka, zdrada Roberta, jej pójście do pracy mimo dezaprobaty męża to nie są problemy z kosmosu dziewczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądzmy szczerzy ale kto
w zyciu realnym na miejscu Marty poszedłby do pracy a zwłaszcza w aptece :-o ma tyle kasy a niby tak bardzo chce pracować, już to widzę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podajcie linka do wczorajszego
odcinka bo nie oglądałam. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×