Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tereza

TERAZ ALBO NIGDY - czy tylko ja mam takie odczucia co do tego serialu???

Polecane posty

Serial znacznie odbiega on naszej szarej biednej rzeczywistosci niestety ale tak naprawde zastanawia mnie jaki byl jego przekaz chyba taki jak pokazac jak bogaci ludzie sie bawia.Bardziej ciekawilo by mnie jak doszli do tego dobytku bo chyba nie z tanca na rurce tak jak Andrzej czy sprzedajac blyskotki jak matka Basi.A i propo tych zakupow to nie wiem jak nie majac pracy mozna na nie miec,oplaciac mieszkanie w Wawie i na szalenstwa nocne.Ja jestem w podobnej lub nawet gorszej od niej sytuacji i na zakupy mnie nie stac na imprezy nie chodze a z komornym zalegam i tak wygladaja realia w Polsce ze wiekszosc ludzi musi zaciagac kredyty zeby narmalnie zyc i to trzeba pokazywac jak z nich wyjsc zeby nie wpac w wir nastepnych nie takie denne seriale.W Magdzie M byly pokazywane rozne sceny bardziej realne ktore dzieja sie w rzeczywistosci a tu nic nie ma ciekawego niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereza
W Magdzie M choc bylo wiecej zabawnych sytuacji, a tutaj nawet te nie sa zabawne, sa sztuczne. A Samych swoich to ja juz dawno mam za soba:D Dziekuje jednak za rade, widze ze myslisz ze z wiesniaczka masz do czynienia :D No ale co niby, gdyby nawet, wiesniak nie gorszy - proste zycie, ale przynajmniej zycie, a nie iluzja:) Obejrzalam juz wszystkie filmy jakie moglam, mam dwa programy - tvn i tvn24:) to ogladam czasami to co jest i sie relaksuje myslac ze kurna skad oni taki scenariusz wzieli i czemu nie zrobili czegos lepszego za te pieniadze i z taka obsada! I ogladam, bo fajne ciuchy maja i moge sobie podziwiac, heh, u nas na wsi nie ma takich :D Pozdrawiam i czekam na uuuuuu rozwiniecie akcji z niedziele :D Co to bedzie sie działo, Marta odejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajski789
tereza olej te fhn czy jak jej tam. wkurzajace w teraz albo nigdy i innych nowobogackich produkcjach tvn jest nie zamożność i zbytek a nawet snobizm, tylko brak akcji, pustota bohaterów, drętwe dialogii i to, ze całość wyglada jak spot reklamowy a nie serial. i zapamiętujesz tylko szereg obrazków: komórka, auto, ciuch, fryz, drink... kurcze, w niektórych reklamach jest więcej żartu, treści, emocji, wzruszenia. tak, tak, niektóre reklamy wyciskają łzy z oczu. a produkcje tvn - jakoś nie wyciskają nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiki
Lubię ten serial, bo ma pozytywną energię. Moze uzna to za przesadę ale uważam ze nawet czego uczy: np. nie załamywać się, pomagać innym, walczyć o swoje szczęście, sprawiać sobie przyjemności :) Też mam takie koleżanki- moze nie spotykamy sie codziennie, ale jak któraś ma problem to wystarczy jeden telefon i się spotykamy, chodzimy na imprezy, albo do kawiarni. No i podejście do ,,związków" mi się podoba- masz złego męża- to nie tragedia, rzucił Cie facet popłacz a potem rób co ci sprawia przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdbb
gdzie wy tam widzicie przesyt? Tylko Marta i jej mąż mają duży dom, Andrzej mieszka z matką a małym skromnym mieszkanku, bierze kredyt na klub i tańczy z konieczności w klubie nocnym żeby zarobić, Basia małe skromne mieszkanko wynajmuje itd. Przesyt... Współczuje wam miejsc a których mieszkacie. Serial może nie na wysokim poziomie inteligencji ale on właśnie miał taki być, jak ktoś wczesnie zauważył taka bajka dla dorosłych. A jak wam się nie podoba to nie oglądajcie są kina i DVD, lub poczytajcie książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takslkfldkfsldflskjkdsjkfsjdlf
"Andrzej mieszka z matką a małym skromnym mieszkanku, bierze kredyt na klub i tańczy z konieczności w klubie nocnym żeby zarobić" i wozi sie subaru:P dla mnie to wszystko przerysowane, ale i tak ogladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka uwag co do seriali ogolnie. 1 - Treaz albo nigdy jest do granic mozliwosci przewidywalny.. zmora kazdego serialu. Marta bedzie z Krolikowskim, basia z andrzejem, itd no i nierealne fakt - marte od razu przyjmuja na kierownika apteki, buzkowa jest wredna a zaprzyjaznila sie z wesolymi ludzmi ktorzy przypadkiem trafili na jedna wycieczke i jak gdyby wczesniej nigdy znajomych nie mieli, zyc teraz bez siebie nie moga. 2 - pierwsza milosc - nie jest w ogole przewidywalna i to jedyny plus tego serialu. bo poza tym to najgorszy z mozliwych serial a dialogi ma kosmiczne. 3 - na wpsolnej - najlepszy serial wg mnie polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Marta niekoniecznie będzie z Królikowskim, czyli Michałem. Marta i jej mąż się kochają tylko się nie rozumieją i musi trochę upłynąć by Robert zrozumiał swój błąd. Za to Julia będzie z Marcinem czyli Wieczorkowskim. Kiedyś był wywiad w Świecie Seriali ze Żmudą-Trzebiatowską i mówiła że owszem Martę bedzie ciągnąć do Michała ale nic z tego nie wyjdzie bo kocha męża tylko oni ulegli modzie na nowoczesne małżeństwo, są różnice zdań i przez pewien czas nie będą mogli się porozumieć. Serial jest lekki, łatwy i przyjemny, nie trzeba go brać na poważnie. Ja oglądam dla relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora99999
Ten film robi nam ludziom wodę z mózgu!!! Gdzie Wy widzieliście sytuację jaką ma Królikowski, byłe kochanice z córkami żyją jak jedna wielka rodzina, do tego babcia jakaś niesamowicie wyzwolona. Te baby zajęcia ni mają tylko siedzą i debatują nad jego życiem. Scenarzyści chcą pokazać jak szczęśliwe mogą być rodziny patchworkowe a moim zdaniem to bzdura. To po prostu chora sytuacja. A dlaczego rodzice Basi z założenia "tradycyjna " rodzina są pokazani w tak krzywym zwierciadle? Ona ma kochanka a on depresję. Czyli normalne rodziny są z założenia złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd się biorą nutki
wczoraj mnie wnerwila ta marta,ze baske zaciagnela do klubu,ale przyjaciolka zajebista,samej jej sie nie uklada to innym zycie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania31
Mnie też trochę wkurzyło zachowanie Marty. Nie powinna się wtrącać. Julia już wiedziała dawno i nie powiedziała, a ta zaraz się musiała zaangażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwuSs =*
Myślę,ze niektore oosobY zazdroszczą życia tYm bohaterom. Ja nie widze tam nic szczególnego .. Podoba mi się ich żcyie,saama prowadze podobne. I nie uważają mnie za jakąs osobe pełna przepychU .. =/ To jest zwykłe życie ! Normalka .. A jesli chodzi o ten telefon, to Andrzej kuupił i dał go Basi,a nie Marta. Oglądacie,ale nieuwaznie. A wg to po co to wg włączacie skoro takie beznadziejne .. Widze ,ze macie tesh jakiś klopot z tym co zrobila Marta, ja ją za to pochwalam, widac ze jest szczerą przyjaciolka .. I chce uchronić Baske przed kolejnym rozczarowaniem .. Ten serial jest poporstu sUper =* BuŚ dla fanów =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwuSs =*
Wogóle nie rozumiem waszych problemÓw =/ .. Oni żyją naprawde normalnie, i wiedzą, co jest wazne. Pomagaja sobie .. Itp. A to,ze niektorzy z nich mają jakieś bogactwo ? .. No sory,ale w przeszlości wyksztalcili się to mają .. No,ale niektorzy z wAs chYba nie uczyli się i mieszkają w oborach .. pOwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adulka53
Mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwuSs =*
Mnie tesh się pOdoba =*=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnaj
No jak ktoś się nauczył tyle żeby dostać się na dobre studia a potem mieć dobrą pracę to nic dziwnego że potem inni im zazdroszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwneoko
A ja się przyznam że zazdroszcze bohaterkom serialu! Widze, że część osób tutaj pogardza innymi - padają hasła jak obora itp. Może troche zrozumienia? Jak kogoś stać na super egzotyczne wakacje to nie oznacza jeszcze że jest to normalny poziom i wszyscy tak żyją! Ja kończe dobre studia, pracuje, nie mieszkam w baraku, mam samochód - ale do poziomu jak w serialu bardzo dużo mi brakuje. Jak kto żyje zależy od wielu czynników - nie musi być leniem! Więc prośba: jeśli Wam się świetnie powodzi - to gratuluje i cieszcie się z tego, ale nie obrażajcie tych co mają mniej. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tak
serial nieco odbiega od realiów znanych większości z nas...ale może to lepiej. Lubie oglądać to lekko podkoloryzowane życie bohaterów. Już nie mogę się doczekać nowych odcinków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbebejbebejbebejbebejbe
mam pytanie do fanow albo ogolnie do widzow tego serialu, moze mi ktos napisac co dzialo sie w ostatnim odcinku przed wakacjami, albo czy ten dzisiejszy byl pierwszym z nowej serii? bo chyba cos przeoczylam.... nie wiem w jaki sposob marta \"weszla\" miedzy basie a andrzeja? o co chodzilo z jakas staruszka ktora andrzej potracil? i kiedy robert kupil marcie jakas apteke? z gory dziekuje za wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta weszla miedzy nich pokazujac basi co robi andrzej czyli tanczy w klubie , o staruszce tez nic nie wiem,a apteke jej kupil w ostatnim odcinku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta: ale dziewczyny, dlaczego to nie moze byc proste? - pytanie zadane z ulomnym usmiechem i naiwnoscia 13-latki. basia: ale co? - spytala tepo basia, jakby nie wiedziala, o czym caly czas rozmawiaja marta: no te sprawy między ludźmi! baba ma 30 lat i zadaje takie kretynskie pytania a ja niestety ogladam ten sztuczny i beznadziejny serial :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I jak Królikowski
dowiedział się, że narzeczona go okłamuje??????????????? Plissssssssssssss - odpowiedzcie, czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze a ja wczoraj nie
obejrzalam bo usnelam:(co bylo ? e tam gadacie glupoty, jasne ten serial jest przerysowany, jesli chodzi o realcje miedzyludzkie, bo faktycznie wszyscy poznali sie na tej wyspie i nagle w ogole nie moga bez siebie zyc, nie mieli wczesniej w ogole innych znajomych, ta marta z ta baska w ogole razem zamieszkaly, tylko andrzej ma tego jednego kolege "sprzed wyspy";) a jesli chodzi o zycie, no to coz. Nie uwazam zeby bylo jakies nie wiadomo jak przerysowane. Przeciez nie mieszkaja w palacach jak w modzie na sukces, tylko ten maz marty i ona maja full kasy. Moje zycie moze nie wyglada tak samo, ale calkiem podobnie, tez wychodze z kolezankami na zakupy, wieczorami chodzimy do klubow, do velvet w zlotych tarasach tez:p mieszkam z przyjaciolka w wynajetym mieszkaniu wygladem calkiem przypominajacym to baski. A no i nie zarabiam jakichs kokosow, a mimo wszystko moge sobie pozwolic na to wszystko. A ciecie ubran bo niemodne?:D dziewczyny nigdy nie wyrzucilyscie niczego z szafy bo juz bylo stare i niemodne? ja jak ostatnio robilam czystke nie wynioslam ze 2 wielkie wory, wiec pociecie jednej sukienki w serialu nie uwazam za przerysowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze a ja wczoraj nie
powinno byc oczywiscie "TO wynioslam ze 2 wielkie wory":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalola789
przeciez to taka konwencja. glupota jest porownywac tego typu seriale do zycia. to raczej takie kolorowe marzenie o zyciu przecietnego Polaka... ale i tak wolę niż Magdę M. -- tamtego serialu wręcz nie mogłam zdzierżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał dowiedział się, ze ta jego Jola go okłamuje, bo \"pseudo-przyjaciółka\" Joli (tą co teraz przystawia się do Michała, nie pamiętam jak ma na imię) nagrała rozmowę z nią, w której opowiada o tym jak to ona się czuje z tymi wszystkimi kłamstwami. Później pokazała to nagranie Michałowi, który oczywiście odwołał ślub i zerwał z Jolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał dowiedział się, ze ta jego Jola go okłamuje, bo "pseudo-przyjaciółka" Joli (tą co teraz przystawia się do Michała, nie pamiętam jak ma na imię) nagrała rozmowę z nią, w której opowiada o tym jak to ona się czuje z tymi wszystkimi kłamstwami. Później pokazała to nagranie Michałowi, który oczywiście odwołał ślub i zerwał z Jolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ogladałam następny odcinek i jestem zniesmaczona scena zamim Buzkowa zacznie się sexicz... tego nie zdradze Ale stoi sobie i sobie wyobraża jakieś scenki... żenada!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×