Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matrymoniada

czytanie książek w piaskownicy

Polecane posty

Gość matrymoniada

dlaczego to takie złe? Zostałam niedawno ostro skrytykowana przez siostrę za to, że się nie bawię z córką w piachu (ona świetnie razi sobie sama i zupełnie nie szuka mojego towarzystwa - dzieci i foremki jej wystarczają), tylko czytam książkę. powiedzcie mi - jakie są zasady piaskownicy? co powinna robić matka, żeby się nie narazić??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w umiarze:) i bez przesady,dzieci też potrzebują trochę swobody i muszą uczyć się samodzielności.Dla mnie -nie przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaskownica jest dla dzieci i to one powinny się bawić ze sobą. Dziecko ma rodzica na codzień w domu, w piaskownicy niech troszkę "odpocznie" od mamusi i pobawi się z kolegami i koleżankami. Ty jedynie pilnuj żeby nie było "rozlewu krwi" o foremke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no niektórzy ludzie to są naprawdę beznadziejni!!!! Złym wychowaniem jest czytać książkę przy piaskownicy, za to zwracać komuś uwagę jest w bardzo dobrym tonie!!!!! Moim zdaniem jeśli dzieciom się krzywda nie dzieje to to jest tylko i wyłącznie mamy sprawą co robi w tym czasie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×