Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska_jestem

piercing po raz kolejny

Polecane posty

Witajcie ! Mam zamiar założyć sobie kolczyk w miejscy intymnym. Problem polega na tym, ze im więcej czytam tym głupsza jestem ;). Mam nadzieję,ze znajdzie się tutaj ktoś kto zna się na rzeczy i wytłumaczy mi pewną kwestię: które przebicie ( nazwa) dotyczy przebicia nie łechtaczki a warg sromowych? Z tego co czytam to jest to mylone. Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego chcesz się okaleczać? Przeciez po założeniu kolczyka bedzie to ci uwierało i przy siadaniu czy wstawaniu zahaczało o majtki i sprawiało ból.Jest niebezpieczeństwo że ktoś kto nie zna anatomii człowieka przy przekłuwaniu uszkodzi ci nerw sromowy i spowoduje że łechtaczka straci czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że może ci sie ropić rana i boleć a jest wiele facetow ktorzy tego nie akcepują mnie np. by to obrzydzło gdy miała moja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o to chodzi że nie jestem twoim facetem Tylko chce cie ostrzec o róznych konsekwencjach piersingu łechtaczkowego.Pamietaj że okolica genitali jest bardzo unerwiona i jak wiem nawet szef od spodni jak sie ułoży zle to uwiera i drazni a wyobraź sobie ,że to będzie metalowe kółeczko Decyzja nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam, ze mnie nie interesuje przekłucie łechtaczki tylko warg prawda? prawda... no więc właśnie chciałam aby wypowiedział się ktoś kto ma pojęcie na ten temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy przy sikaniu
polać moczem i prędko się zagoi, facio okaleczyłaby się jakby obcieła warę, a nie ozdobiła, puknij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdalnij
się, i załóż se kółko w nosie, ale tak wiesz żeby ci wisiało centralnie na wardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gunik
ja mam taki kolczyk i jestem bardzo zadowolona. bolało tylko przy przebijaniu a później już wcale. i bardzo szybko się goi. znacznie gorzej wspominam przekłucie pępka. tylko radziłabym Ci udać sie z tym do doświadczonego piercera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×