Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podwójna mamusia

mam pytanie do mam po drugiej cesarce???

Polecane posty

Gość podwójna mamusia

mam pytanie jak dlugo dochodzilyscie do siebie ? czy przez dlugi czas mialyscie mrowienie na skórze brzucha ...jak szybko doszlyscie do sprawnosci seksualnej czy nie mialyscie problemow z cewka moczowa podczas seksu..?? dziekuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie, miałam w zyciu dwie cesarki(absolutnie nie na życzenie) i po zadnej z nich nigdy nie miałam problemów,ani z układem moczowym,ani z seksem(powrót do satysfakcjonujacego współzycia u mnie miał miejsce po ok 3 tygodniach),ani z niczym innym:) A blizenki nie ma juz sladu(druga zrobiono mi na pierwszej-po 13-stu latach:D )Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójna mamusia
dziekuje za odp bo ja mam wlasnie takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulkaania
Ja po drugiej cc przyjmowałam antybiotyk od zapalenia pęcherza bo jak robiłam siku to mnie bolało i poszłam do lekarza a ten powiedział ze to od cewnika jakies bakterie A ogólnie to spoko czułam sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z pecherzem mialam to samo- ba w zasadzie minoł rok a nadal je mam- wyniki niby dobre a odczuwam ból kochając sie " od tyłu" reszta juz dawno w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze Was.
Więc tak... Na pęcherz poproście lekarza o lek(nie apmiętam nazwy),który jest tylko 1saszetka.Wypija się to na noc,po doikładnym wysikaniu się.I ten lek "pracuje "w nocy. Ja miałam długo problem z pęcherzem-po tym jak reka odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×