Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avene

czy na stopy zakłada się tipsy?

Polecane posty

chcialabym miec takie ladne paznokcie z biala kreska ale nie chce mi sie ich malowac. czy na stopy tez mozna zalozyc tipsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parabola innosci
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak czesto trzeba je uzupelniac? czy metoda nakladania jest podobna jak na dloniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leniuch z ciebie
Nie szkoda Ci płytki niszczyć? Ja sobie maluję raz na tydzień lub dwa, zależy jak się trzymają. I jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba wtedy one są bardzo grube? jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE TYLKO NA USZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA SIĘ NUDZISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwaliło mnie to
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj na rękach tipsy są obleśne! a na nogach to juz całkowicie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfnhjgfv
wydaje sie to obrzydliwe ale widzialam u kolezanki tipsy na paznokciach u stop (ona robi tipsy) i fajnie wygladaly, naturalnie. oczywiscie krotkie. i miala wlasnie biale koncowki, cale mleczne i na duzych palcach wtopnione jakies wiejskie ozdobki;) no ale ogolnie wygladalo naturalnie gdyby nie e ozdoby. no i plusem jest ze paznokcie u nog wolniej rosna niz u rak wiec nie trzeba bedzie uzupelniac tak czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfnhjgfv
do niej przchodza robic tipsy u nog panie ktore maja wlasne paznokcie brzydkie, przebarwione albo bardzo krotkie takie ze prawie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja raz robiac sobie manicure u kosmetyczki tak z ciekawosci zapytalam o tipsy na stopy, bo jakas kobieta obok miala robione, podobno sprawdza sie to tylko latem, kiedy nosi sie japonki, sandaly etc., w zakrytych butach jest za duzy nacisk na paznokiec i mozna go nawet uszkodzic ja nigdy bym sie na to nie zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie chodzi tylko o sezon letni. ladnie to wyglada do japonek i nie odpryskuje jak lakier. chcialam sobie zrobic takie krociutkie, z bialym paseczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam żelowe, zrobiłam je jakieś trzy i pół miesiąca temu, a teraz dopiero odrosły mi moje zdrowe, twarde paznokcie, już nie mam zamiaru tak ich niszczyc:/ uważam że jak ktoś ma np słabe i łamliwe, to powinien sobie utwardzić i pomalować swoje u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze a jak sie sciaga takie paznokcie jesli juz ich nie bede chciala miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stopy raczej nie
ale na paznokcie u stóp to i owszem. Ale wiesz co, przelej mi kase na konto zamiast wydawać na takie głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×