Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość m5 t.

Dorosły facet- ile może czekac na seks w związku?

Polecane posty

to samo tyczy facetów- ci, ktorzy kłapią dziobem, jaki to z niego ogier- kończy najcześciej po 3 minutach:/ smutne, więc przetestować trzeba koniecznie zanim sie zainwestuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z zasadami i tak
:D Nic nie rozumiesz, komiczne. Trzeba być debilem, żeby zwracać uwagę na to, czym ktos się chwali, albo co uważa sam o sobie:O Nie o tym mówię. Myślę, ze tacy erotomani-gawędziarze jak wy doskonale wiedzą, jak to jest z gadaniem:O Dlatego właśnie przezornie omijają was kobiety:classic_cool: Chodzi mi o innego typu sygnały, niz stwierdzenie, że jest się dobrym i ostrym kochankiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Trzeba być debilem, żeby zwracać uwagę na to, czym ktos się chwali, albo co uważa sam o sobie\" to Ty nie rozumiesz... Są kobiety, non stop rzucające seksualne aluzje, wszystko im sie kojarzy z seksem, są ubrane odważnie, śmiało rozmawiaja na te tematy... a w łóżku - totalnie zachowawcze... są inne - ubrane jak pensjonarki, ostrego dowcipu nie usłyszysz od niej nigdy, czerwienią sie gdy słyszą słowo penis... a w łóżku robi rzeczy, przy których Jenna Jameson sie czerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlatego właśnie przezornie omijają was kobiety" oazówki, zimne kłody, 35 letnie dziewice owszem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to kto to
to dziewczyna komicznego onanisty komputerowego, prawdziwe nazwisko to Jpg:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku ani mężczyzna, ani kobieta nie muszą czekać na seks, chyba, że oboje tego właśnie chcą i potrzebuję podkreślam słowo ZWIĄZEK spotykanie się z facetem na płaszczyźnie kumpelsko - przyjacielskiej za takowy nie uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jeżeli jedna strona
nie jest gotowa na seks a duga tak? Co jeżeli dziewczyna wpadnie na pomysł np. zaszczepienia się na hpv, bo facet miał przed nia wiele kobiet, a takie szczepienie trwa min. 7 miesięcy, bo szczepi się raz, potem za miesiąc, potem za pół roku, a w międzyczasie nie można współżyć???:classic_cool: czy to nie jest związek wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby się zaszczepić nie trzeba chyba czekać do chwili poznania faceta? planuję zaszczepić córkę, a jeszcze raczej długa droga przed nią do momentu inicjacji seksualnej jeżeli kobieta nie jest gotowa, chyba najuczciwiej jest znaleźć sobie równie niegotowego mężczyznę a na pewno wskazane - od razu na wstępie powiedzieć, że się nie jest gotowym to samo zresztą w drugą stronę, może być i facet niegotowy uczciwość to podstawa czegolokwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to oznacza
ale co oznacza gotowosc albo jej brak???? czy fakt, że kobieta nie idzie do łozka na drugiej randce oznacza niegotowosc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dyskusja jest chyba troszkę bez sensu druga randka i związek? związek może powstać z kimś kogo znam, a nie kogo poznaję z kimś, z kim choć przez moment chcę być dłużej, albo zawsze, itp, etc .... na randki mogę latać codziennie z kimś innym a to czy ktoś na nich sypia, to tylko jego sprawa temat topiku: dorosły facet - ile może czekać na seks w ZWIĄZKU!!! na razie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co oznacza
no w porządku, teraz rozumiem:) moje myslenie wzięlo się stąd, że po prostu na kafe notorycznie czytam jak to wspaniale isc szybko do łozka. mnie nic do tego, ale osobiscie wole najpierw poznac troche faceta. pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra a jeżeli jedna strona
Nie szczepiłam się. Ale zamierzam. No właśnie, tylko pytanie, co jest związkiem:O Czy związek liczy się od pójścia do łóżka, czyli od występowania takiej największej intymności między ludźmi, czy od tego, ze np. ktoś zadeklaruje, ze to już teraz, tutaj, zaczyna się związek. Dziwne to wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BArdzo miły Blondyn: \"Żal mi ciebie, i współczuje abbanito\" A czemuż to? Bo ja jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawohl Abbanita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniec
Gratuluję ze czekal 7 lat tylko pytanie ile innych kobiet bylo przez te 7 lat na ktore nie musial czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek nie każcie facetom za długo czekać bo znajdą pocieszenie w ramionach chętniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak znajdzie pocieszenie w ramionach bardziej chętnej tzn.ze nigdy nie kochał,ze mu zależało tylko na seksie,to niech sobie idzie,to nawet lepiej ze polazł do innej.Tamta łatwą cichodajke za chwile rzuci a my pozostaniemy w zgodzie ze sama sobą bo nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkaniec
źle zrozumiałaś...on nie znajdzie pocieszenia w pierwszej lepszej która się mu szybko odda... (w ogóle jakie pocieszenie???bycie z kimś kto ma cię tylko pocieszyć niema sensu) tylko znajdzie taką na którą będzie czekał tyle ile jest w stanie a nie dużo dłużej. jeśli facet czeka już 6 miesięcy a swój pierwszy raz ma już za sobą to uwierz na pewno Cię kocha;) jeśli jednak Ty nie jesteś gotowa=ufna? jest to w 100% zrozumiałe i on na pewno to zrozumie ale moim zdaniem powinnaś mu pozwolić na coś więcej jak tylko pocałunki łatwiej będzie mu poczekać jeszcze jakiś czas i zrozumieć że nie jesteś gotowa a nie nieufna... po 6 miesiącach powinnaś wiedzieć czy buziak to wszystko na co zasługuje....a coś więcej nie oznacza straty dziewictwa;) ale wybór należy tylko do Ciebie...to Twój związek a to co my piszemy to tylko nasze zdania które mogą się bardzo różnić od Twojego podejścia ale zastanów się dobrze żeby nie żałować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły facet- ile może czekac na seks w związku? x Max tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally26
Mam podobnie, jak koleżanka powyżej. Mam 26 lat i jestem dziewicą. Bardzo chcę seksu, ale chcę mój pierwszy raz przeżyć z kimś, kogo będę kochać z wzajemnością i kto nie zostawi mnie po miesiącu. Poznałam kogoś z kim spotykałam się przez 4 miesiące, on był 10 lat starszy. Bardzo pociągał mnie fizycznie, ale nie byłam w nim zakochana, a o chyba we mnie też nie, bo nigdy mi tego nie powiedział, ani nie okazał. Mówił, że chce być ze mną w związku, ale dla niego związek = seks. Po 4 miesiącach powiedziałam mu, że też tego chcę, ale nie czuję się jeszcze gotowa. Zaproponowałam mu, żebyśmy poznawali się stopniowo i powoli (w domyśle:petting, necking, seks oralny etc.) i poprosiłam, żeby jeszcze troszkę poczekał. On się zgodził, bo czym przestał się do mnie odzywać i odbierać tel. I jak tu ufać mężczyznom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach rozpusty kobiet nikt nie uwierzy w dziewictwo 16 letniej dziewczyny to o czym wy tu piszecie. Nikt nie bedzie czekal dluzej niz tydzien bo takie ustanowilyscie standardy, ze byle kto dostaje od razu wiec czemu w zwiazku mialby czekac dluzej - to oburzajace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×